Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nicopopa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluen
12. jún 2012

@beata75 keby si to napísala včeraaa..:( juj registrovala som sa tam akurat včera... škoda velka...

adulikka
12. jún 2012

@alexandra33 ešte ani mne neprišiel.ten foťák..počkám do piatku ,isto majú s tým veľa práce toľkým ľudom poslať...a keď nepríde píšem im .

adulikka
12. jún 2012

prišiel mi mail ,že mám poslať adresu ,vyhrala na Femne Mango Diet asi vitamínové produkty
@titkovamiriam dala včera súťaž dík

titkovamiriam
12. jún 2012

@adulikka tam sa dobre sutazi 😉 a gratulujem

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tikivikiniki
13. jún 2012

@lilli00 Ale ako pošlem ten printscreen obrazovky? Som z toho mimo.

markot1
13. jún 2012

@tikivikiniki ja som tiez nevedela, ale vygooglila som to. ked budes mat vyplneny dotaznik stlac tlacitko Prt Sc . skopiruje ti to obrazovku a ked budes to chciet vlozit stlac Ctrl V

kvojtanikova
13. jún 2012

@tikivikiniki ked to mas zobrazene, stlac sucasne klavesy CTRL a PRT SC (to je obvykle tam kde je INSERT) . Potom si otvor novy wordovsky dokument a stlac klavesy CTRL a V . Vlozi sa ti to tam, potom uz len ulozis a posles na tu emailovu adresu v prilohe.

tikivikiniki
13. jún 2012

@markot1 Išlo to,ďakujem!

tikivikiniki
13. jún 2012

@kvojtanikova Už to mám,ďakujem!

markot1
13. jún 2012
kvojtanikova
13. jún 2012

ahojte dnes mi prislo z DM babybonusu zadarmo krasna dlhotrvajuca strieborna ceruzka na oci, minule mi prisla cierna kajalova kvalitna, no normalne som v prijemnom soku, toto su darceky ktore ma fakt potesia. ak este niekto nie ste zaregistrovany a mate/cakate babatko, je to fakt super.

ibajeho
13. jún 2012

@kvojtanikova a to ako casto posielaju? Ja som sa len pred dvoma mesiacmi na babybonus zaregistrovala

kvojtanikova
13. jún 2012

@ibajeho no ked to tak sledujem tak v priemere kazde 2 mesiace dojde obalka z darcekom a medzitym este chodia obalky s kuponami na zlavy, alebo takymi tymi vzorkami (kasa, mlieko...)

ibajeho
13. jún 2012

@kvojtanikova a co ja som od macochy, ze mne nic este nedoslo. A moze to uz byt aj vyse dvoch mesiacov co som tam no. Sa tam asi zajtra spytam ked pojdem ze co sa deje. Uz aj to ma vytocilo ze tie prve kupony co mi dali su do konca tohto mesiaca a pritom uz davno vysli take co su do konca roka a tie by sa mi zisli viac, ale tak co uz no. Asi som narazila na milu predavacku 😖

fugu77
13. jún 2012

@kvojtanikova ahoj, ja som aj zaregistrovana a okrem par letakov ked sa mala narodila mi neprislo vobec nic ☹

tikivikiniki
13. jún 2012

@ibajeho Asi aj ja som od macochy 😢 . Registrovala som sa keď som bola ešte tehotná v 5 mesici,malý má už čoskoro 4 mesiace a okrem tých kupónov v uvítacom balíčku som vôbec nič nedostala. Asi posielajú len tým sympatickým! 😠

ibajeho
13. jún 2012

@tikivikiniki no to sme teda dopadli 😠