Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

miriiama
20. okt 2012

@alexandra33 aku stranku ma prosim ta to bueno ?

putney
20. okt 2012

jej prave som sa docitala ze som vyhrala tu pedikuru rybickami, teda apson si myslim, ze je to ono 🙂 ake mile prekvapenie

martinka17
20. okt 2012

baby, nevadí Vám, že na súťaže už potrebujete okrem emailu aj telefón? Lebo mne to veľmi vadí☹

zuzaneckaa
20. okt 2012

@martinka17 , nie nevadí, ľahko ho tam napíšem, ešte sa mi nestalo, žeby mi niekto volal lebo som uviedla číslo, a keby volali a nie kvôli výhre, tak im ľahko poviem, že nemám záujem a zložím...

martinka17
20. okt 2012

@zuzaneckaa ja som bola raz obťažovaná jedným deckom, od vtedy som po pravde "citlivá" na svoje číslo 😲 😀

panasonicss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada1212
20. okt 2012

@martinka17 mne to trocha prekáža, ja veľakrát dávam svoje staré číslo, ktoré zatiaľ našťastie ešte nebolo pridelené nikomu inému, takže sa nedovolajú.
prípadne skús neexistujúcu predvolbu a tým aj neexistujúce číslo, napríklad niečo ako 0955000000.
je v dnešnej dobe fakt veľa podnikavcov, čo takto získané údaje predávajú a potom človeka obťažujú rôzne telefonáty alebo spamy.
trocha mimo témy, ale ja som ostala v lete trocha sklamaná, ked mi začali chodiť rôzne spamy na e-mail po tom ako som si niečo objednala z jedného dosť veľkého e-shopu. 😒
človek si od neho objedná, majú z neho peniaze a ešte to potom aj takto zneužijú. inde som ten e-mail nedávala a už ani nesúťažím a ak náhodou hej, tak mám iný e-mail na súťaženie, takže to mohol zneužiť len ten eshop.

angelheart
20. okt 2012

@martinka17 ide o to, kde súťažíš ... vo veľkej väčšine, ak chcú telefón, tak pre doručenie výhry - zasielajú kuriérom a ak sa ten nedovolá, máte po výhre 😨 😲 😲
Ak volajú s tými ponukami sprostostí - ponožky, vitamíny, holiaci strojček a spol. tak ich posielam do prdele a rovnako aj tých, čo mi hovoria, že som vyhrala, LEN musím usporiadať nejakú "seansu", príp. ísť na večeru 😉 A ... nevolajú zas tak často, keď ich párkrát pošlem do zadku, tak sa tak skoro neodvážia znovu zavolať 😀 😀 😀

ajulienka81
21. okt 2012

@martinka17 mne to tiez vadi, preto niekedy, ked sa mi ta stranka nepozdava, tak davam podobne ako @dada1212 stare cislo...

danielaj
21. okt 2012

@martinka17 ďakujem, super, sa teším, veru oplatilo, a graulujem aj tebe, že si stihla, včera sme boli celý deň mimo domu a dnes pozerám, že ešte sú buenká 😉

danielaj
21. okt 2012

@martinka17 Mati, ešte pokračuješ na buene? oplatí sa ešte? asi nie, že? 😒

alexandra33
21. okt 2012

@danielaj
aj mna zaujima ci pokracujete baby na buenku, ja budem pokracovat, sak mozno sa postasti nieco

martinka17
21. okt 2012

@dada1212 dík za radu...asi skúsim
@angelheart jasné, kuriér, to ma nenapadlo...to preto, že málo vyhrávam 😀 Ale ináč mne napíšu väčšinou mail, kde si žiadajú aj tak všetky údaje, teda schwarzkopf to tak spravil už 3 krát, toľko krát som vyhrala 😅

@ajulienka81 jj, nejak tak to budem robiť na málo známych stránkach 😉
@danielaj Danka, ja som tak rada, že sa Ti podarilo 😵 a áno pokračujem, je to pár minút denne,....možno tie body nebudem mať na čo minúť a možno sa ešte niečo ujde, uvidííím 😉

benca
21. okt 2012

napiste na facebook@dm-drogeriemarkt-cz, ktory herec sa vam najviac pacil v roli jamesa bonda a pridajte svoju adresu, za to vam poslu vzorku panskej vone

stanushqa
21. okt 2012

@putney to tam je v kazdom teste len jedna cena?

rossio
21. okt 2012

zbiera niekto bona vita mam zvysne 3 body

putney
21. okt 2012

@stanushqa 🙂 vobec neviem, ja to nehram 🙂

rossio
21. okt 2012

http://www.labello.sk/entertainment/labello-des... prosim zahlasujte za motylie kridla

vera1132
21. okt 2012

Baby, oleje Ako napr. Raciol alebo Venus sa odkladaju ean kody?? Maju niaky klub.

putney
21. okt 2012

@rossio nepusti ma to zahlasovat, da mi to ze "voting is disabled" ale co tym myslia to neviem. Treba sa tam prihlasit?

danielaj
21. okt 2012

baby, niekto tu nedávno dával link na Fa klub, posielajú sa tam bločky z nákupui výrobkov FA, nemôžem to nikde nájsť, poradíte mi niekto? ďakujem 🙂