Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena ja že kto to je na facebooku až teraz som ši všimla podobu

zlubena
20. jan 2013
zlubena
20. jan 2013

No pekne, tak to tu vidím na krátku životnosť :(.

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena prečo

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen však sme tu stále len my dve a občas niekto len mrkne ...

zlubena
20. jan 2013

asi budeme musieť spraviť nejakú reklamnú kampaň 😀 .

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena to áno ale snád sa to zlepší

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena tak spusť ja sa rada pripojím

luna22
20. jan 2013

@zlubena ale veď už asi spia, nebojte musíme to zvládnuť

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen inak mňa na toto súťaženie nalákala jedna dievčinka z rodiny, čo tu chodila (a bude chodiť) ja som ani len netušila, že na nete beží toľko súťaží. ale teraz po vianociach to aj tak dosť stagnuje. Pred vianocami som sa ani nestíhala do všetkých bežiachich súťaží zapájať 🙂. Ale ono sa zase za pár dní hádam viac rozbehnú valentínske súťaže 🙂

zlubena
20. jan 2013

@luna22 ale však hej 😀 len sa mi nedarí už nič nové nájsť 😀

zlubena
20. jan 2013

toto tu tuším ešte nebolo 🙂
http://www.orange.sk/web/prevas/doplnok/reklamn...
len neviem či je to len pre užívateľov orange alebo aj pre ostatných - idem na to kuk

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena ja som k tomu prišla cez kmotru tá je ešte na materskéj a stále súťaží a dosť aj vyhráva, jej sa darí

zlubena
20. jan 2013

kto je kmotra? ako neter?
@vladimiraprazen

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena nie to je krstná mojho syna

dievcinka22
20. jan 2013

no ja tu tiež moc nechodím...a tieto žabo-myšie vojny su veľmi smiešne...
ak sa kočky uzavrú nech....však na tom nestojí svet...
veď tu nechodím tak mám stránku http://www.vzorky-sutaze-rady-tipy-praca.com/su...
a tam aktualizujú súťaže každý deň...keď chcem zasúťažiť.....aj tak za rok hrania...sme vyhrali jeden balík cukríkov....ale potešilo aj to...hlavne malú....

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen aha. 😀

mamo111
20. jan 2013

holky co sdílečky .vyhráváte tam někdy??

zlubena
20. jan 2013

@dievcinka22 hej, tých stárnok čo zoskupujú súťaže je viac ... no niektoré sa tam nedostanú. Keď je viac ľudí je to dobré aj na spoluprácu pri hlasovacích súťažiach 🙂. Ale jasné, pohodka. Fuuuuu, to nie je moc potešujúce , že za rok súťaženia len 1 výhra. To by ma veru rýchlo prešlo. Len ja som vyhrala od začiatku novembra do teraz asi 20 x , tak ma to stále drží. Sície nie veľké výhry, niektoré aj nehodiace sa, ale fakt je to taká zábavka čo neškodí a teší 🙂

beatrixe
20. jan 2013

@zlubena nie ste tu same...ved sa sem casom urcite radi zapoja stale nove a nove dievcata 🙂 Ja tu ich uzamknutu temu absolutne neberiem tragicky...

zlubena
20. jan 2013

@mamo111 ja som len raz vyhrala 10e kupón do e-schopu inak nič. Neviem, ale na zdielačkách je podľa mňa menšia šanca a je tam aj dosť takých čo výherca žiadny, alebo minimálne podozrivé ťahy a takých sa mi veru podporovať nechce 🙂

vladimiraprazen
20. jan 2013

@mamo111 na zdielačkám som vyhrála ale vždy také maličkosti a aj prišli ale aj maličkosti potešia

beatrixe
20. jan 2013

@zlubena 20 x vyhra??? No vyborne, to je uspech !! Ja minuly rok asi 3 x a tento rok zatial nic...ale dufam, ze sa to zmeni a coskoro ma nieco potesi 😉

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena ja som vyhrala šiltovku, tiež hačkovú čiapku a poukážky do parfumérie Fann

zlubena
20. jan 2013

Ale aj tak by ma zaujímalo, či nás niektoré z uzvretých chodia čítať 😀 😀 😀 . Ja som si hlavne na martinkutinku tak zvykla - každý deň tu bola so mnou a ani o mne netušila 😀 😀 😀