Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dindi22
11. dec 2009

Wanda heslo--Treba sa usmievať najmä na tých, ktorí ťa neznašajú...

dindi22
11. dec 2009

Dodane-- a)60 a 45cm

dindi22
11. dec 2009

Fann-- c) OC Optima Košice

nikinka82
11. dec 2009

No a dnes a pre tie, čo máte poštu aj v sobotu, posledná možnosť zapojenia sa do:
http://www.palma.sk/ankety.php?disp=stedre_vian...
😉 práve posielam 🙂

nikinka82
11. dec 2009

Jejoooo dobré ráno DINDI, dík za odpovede 🙂 no ja vyplním až poobede, ideme preč 🙂

dindi22
11. dec 2009

ahoj nikinka, nie je zač, dnes robím samé dobré skutky 😀

zuzin78
11. dec 2009

ahojte, dnes su u nas vianocne trhy a prsi, otrasne pocasie. na obed povyplnam nejake sutaze, co ste tu dali.ste velmi sikovne 🙂

lieenka13
11. dec 2009

nikinka aj ja myslim na tu palmu, este mam dve obalky, dnes pojdem na postu

tinka5
11. dec 2009

Dobre ranko vsetkym, nevie mi niekto povedat ako vyzeraju z maggi tie vyrobky, co si mozete vybrat z ponuky, napr.misky s vrchnakmi, kolko je tam misiek?alebo zavesna nerezova sada, aka je? ☹

matima100
11. dec 2009

Dobre ranko,neviete ako vyzeraju drevene lopariky na stojane z maggi??? 😕 neviem si to vobec predstavit 😝

bubadlo27
11. dec 2009

ahojtte,
tak u nas dnes chodil jezisko 😀
dosli mi konecne dalsie sablony na domalovanie, vyhra za Nescafe / pekna kniha, 2 kavy Nescafe, balicky 3v1 a 2v1/ a este aj test na Kandidu za nejaku vyhru, ale vobec netusim ze odkial 🙂

prajem vam uspesny den a vela stastia 🙂

renettka
11. dec 2009

buba..pekne ti začal deň ..blahoželám 😀

wighy
11. dec 2009

ahojte

bubi no super gratulujem 😵 😵 😵

ivako
11. dec 2009

www.energy.sk
Víťazi z 11/2009
Poradie
Nick Meno
1.
Monka78 Monika Slachtova, Lipt.Mikulas
2.
svanda Dana Švancárová, Svrčinovec
3.
3linda Stanka Adamčíková, Čereňany
Vylosovaný
Iveta Iveta Turonova, Liptovsky Mikulas
Víťazi z 10/2009

buchta11
11. dec 2009

Juch konečne po dlhom čase krasny balík.. prišiel ten filmový balík z Jemných melodii.. Obsahoval: 1x tričko Vianočná koleda, zápisník A4, šporkasku, hrnček asi na sviečku alebo na perá krásny, šál, vianočnú čižmu, a krásne hodinky.

glumdolf
11. dec 2009
mikalove
11. dec 2009

ahojte,no neni možné že som po polroku na enery, a už vam biečo prišlo od tiaľ?

tinka5
11. dec 2009

tak poradi mi niekto s tymi vyrobkami z maggi?prosim ☹

lienulenka
11. dec 2009

Ahojte.Tinka misky s vrchnákom sú tri a sú to obyčky plastové,ale nerezová sada je super,ak si chceš vybrať,tak určite máš tú sadu lepšiu 😀 😀 😀

dada1212
11. dec 2009

Tinka,ja by som rada, ale neviem ako, niečo z tých výrobkov mám, ale nemám to nafotené a aj keby som to nafotila, nemám to ako dostať do PC, lebo Vista sa mi nechce zosynchronizovať s softvérom od mobilu 😠
Mám tú závesnú sadu, je od Tescomy, je nerezová a príde mi celkom fajn. Tie dózy s vrchnákmi nemám.
Možno by nebolo zlé, keby ste si tie, čo si píšete s maggi zuzkou jej napísalia poprosili ju, či by nemohla tie pomôcky odfotiť.
Lebo ťažko sa vyberá, ked človek nevie, že ako to vyzerá.

lieenka13
11. dec 2009

tinka5 tie plastove misky by mali byt klasika 3 velkosti - vojdu jedna do druhej, s vrchnakom a vhodne do mikrovlnky - predavaju take aj v tescu

lieenka13
11. dec 2009

misky tiez nemam, ale uz sme si tu o nich pisali. Ta nerezova sada je z tescomy - taka nejaka starsia sada - je tam tusim 6 alebo 7 naradi - tusim dve naberaciky, velka vidlicka, dierkovana naberacka... a je tam taka nerezova lista na zavesenie

lieenka13
11. dec 2009

matima, tie drevene dosky v stojane si asi viem predstavit - videla som to predavat hocikde v tescu alebo dom. potrebach - tipujem ze to bude taky dreveny stojan a na nom zavesenych 6 dosticiek (vo velkosti cca maly zosit) - tri z jednej strany a tri z druhej strany. Aspon tak si to ja predstavujem.

lieenka13
11. dec 2009

asi si spravime fotoalbum maggi darcekov 😉

tinka5
11. dec 2009

dakujem Vam vsetkym velmi pekne, este porozmyslam, co vyberiem 🙂

tinka5
11. dec 2009

lieenka13-ten fotoalbum by sa naozaj zisiel...........ides nato? 😵

tin007
11. dec 2009

ahojte, mne pred chvilou doniesla postarka doporucene srdiecko a cd z cholesterolu, pekne si svihli, lebo recept som poslala v utorok