Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzka2010
16. mar 2011

baby nechcete tie listky na Bathorycku do ba teraz v sobotu?

kitkat44
16. mar 2011

baby mne dnes prisla kniha...ani neviem odkial 😨 akurat na obalke bolo ze centrum holdings a to mi vôbec nic nehovori...neviete o niecom takom? 😒 potesilo to dost 🙂

imiro
16. mar 2011

Nové soutěže na Bezva Facebooku. Vloženo 10 novinek se správnými odpověďmi. Stačí zkopírovat a odeslat. Soutěže pro ČR i SR. Řekněte o naší Facebookové stránce Bezva. Předem všem děkujeme. Můžete si také přidat náš Facebook do přátel a pak již Vám neuteče žádná soutěž se správnou odpovědí. - http://www.facebook.com/bezva

Každý den jeden FOTOrecept zdarma do vašeho e-mailu a mnoho dalšího: http://fotorecepty.mnoho.info/klub-fotorecepty/...

Nová stránka na Facebooku: Chechtal. Vtipy, fotografie a videa u kterých se budete bavit. Přidejte si nás do oblíbených, nebudete litovat - http://www.facebook.com/pages/Chechtal/18949926...

mariena1
16. mar 2011

Dobrý deň -číslo časopisu 12
Str.3 -KARAVAN
Str.25-1-MARS,, 2-KVAPKA,,3-SODOMA

angelheart
16. mar 2011

Pár strán dozadu som dočítala - nebola som tu, máme zavírený PC 😒 ale teraz som v BA na noťáse, tak už sa môžem prihlásiť 😝
@ela2710 - keď kupuješ toľko krížoviek, tak ich posielaj! Vrelo odporúčam. Ja kupujem málo časopisov, Markízu som kúpila asi 2x, poslala som krížovku a vyhrala som 😀 kozmetický balíček Dermacol

angelheart
16. mar 2011

@kitkat44 gratulujem. Aký názov má kniha? Tak to skôr nájdeš ... tipujem to na wanda.sk alebo magazin.atlas.sk - či ako je tá stránka

ela2710
16. mar 2011

@angelheart 🙂 kazdy mesiac na ne miniem zo 10 eur, vzdy vyriesim, naozaj nechapem, ja bud zabudnem, alebo si hovorim, este je cas este je cas a ked na ne kuknem, tak ups, zasa som zmeskala a priatel potom frfle, ze naco to kupujem 😀 ale tento mesiac urcite poslem, posielas postou ci sms?

martinka17
16. mar 2011

@angelheart blahoželám aj ja 😀 😀

ela2710
16. mar 2011

@angelheart a gratulujem k vyhre, ja si myslim, ze sa tam da vyhrat, lebo uz velmi malo ludi ma cas na krizovky

angelheart
16. mar 2011

@martinka17 - dík 🙂
@ela2710 - ďakujem aj Tebe. SMS neposielam skoro vôbec. Ja súťažím z 95 % iba na nete, aj niektoré krížovky sa dajú poslať mailom a tých zvyšných 5% - 4% pošlem krížovky poštou na korešponďáku - keď ma výhra osloví 😀 a SMS som poslala naozaj len párkrát, ale to len tie lacné SMS, do 0,50€ - raz som vyhrala spevňujúcu emulziu od Avonu - to bolo z časopisu Zdravie 😀
A presne, ja si tiež myslím, že šanca je veľká, lebo málo ľudí má čas lúštiť a ešte menej ľudí to vylúštenie aj pošle. Jediná výnimka je asi len Chvíľka pre teba - ale aj tam sa vyhrať dá. Posielam vylúštenie mailom, za dva roky som vyhrala síce len raz, ale aspoň viem, že sa vyhrať dá 🙂 Chvíľka je jediný krížovkársky časopis, ktorý kupujem pravidelne.

ela2710
16. mar 2011

@angelheart o tomto casopise som este nepocula, tam su cisto len krizovky?

angelheart
16. mar 2011

@ela2710 krížovky, pár príbehov, receptov a asi dve osemsmerovky - Chvíľka pre teba, stojí to 0,50€. Pár krížoviek sa dá poslať len cez SMS /tie neposielam/, ale väčšina sa posiela buď mailom, alebo cez súťažný kupón na ich stránke alebo poštou. Výhry sú super, väčšina finančné, nájde sa aj kozmetika...Vychádza každý utorok

ela2710
16. mar 2011

@angelheart ja idem zajtra na nakupy krizoviek 🙂 hned pred domom mame trafiku takze dufam, ze to tam budu mat, ja kupujem Novy cas krizovky, tam su tiez aj vecne ceny, ale radsej sutazim na takych kde je predplatne na cely rok alebo peniazky 🙂 ak sa mi nieco podari vyhrat pochvalim sa tu 🙂 uz to musim poslat, inak mi bude zajtrajsi nakup Tomas vykrikovat cely mesiac 😀 tak som zvedava ted chvilka pre teba - naozaj pocujem prvykrat, potom napisem ci som zohnala, ja tiez posielam aj sms ale len ak su do 0,60 centov, tie za 1,29 neposielam, to mam ozaj lacnejsie postou

kitkat44
17. mar 2011

@angelheart kniha sa vola moje pokusenie....no neviem odkial to je ale tak v podstate to je uz aj tak jedno...ved som vyhralaaa 😀

angelheart
17. mar 2011

@kitkat44 Nečakané výhry sú najlepšie 😀
@ela2710 - snáď to zoženieš a prajem hlavne nejaké výhry. Keď budeš posielať, určite niečo vyhráš a potom už ani nebude frflať, že na krížovky míňaš tak veľa 😉 😅

ela2710
17. mar 2011

@angelheart snad nie 🙂 on frfle aj ze som na nete, ale minule som vyplnala dotazniky a mala som dost bodov na jeho oblubene dvd tak hned stichol ked mu prislo 😀

ela2710
17. mar 2011

Baby na buene vyhodnocovali dalsiu hadanku 🙂 ak to takto pojde dalej vyjde mi aj na penazenku 😀

martinka17
17. mar 2011

@ela2710 tak ja na peňaženku mám, ale už len 500 bodov a mám tričko, ale sú len 3, tak neviem, skúsim počkať, ak sa bude rýchlo míňať, tak vezmem peňaženku.-)

titkovamiriam
17. mar 2011

vo chvilke pre teba som asi pred dvoma rokmi vyhrala peniaze,obcas,kozmetiku,knihy a bola som tam aj odfotená 😀 😀

martinka17
17. mar 2011

@titkovamiriam ty si šikulka 😀

ajulienka81
17. mar 2011

normalne ste ma s tymi krizovkami navnadili a idem nieco poslat aj ja 😀
kolko ste dostali za ten akcny ukol na buene? ja 237

ela2710
17. mar 2011

@martinka17 to cislo L, M-ka dokladali

martinka17
17. mar 2011

@ela2710 hej, ale mne treba S to sú len 3, tak to asi nestihnem, 500 bodov je veeeľa 😲

martinka17
17. mar 2011

@ajulienka81 mne dali 500 😲 Som myslela, že všetkým 😅

ajulienka81
17. mar 2011

@martinka17 to si dobra! no ja som tentokrat asi odflakla, sa mi nechcelo pisat a tie ostatne som uz uplne...som myslela, ze to ani nevyhodnotia. ale aj tak by ma zaujimalo, podla akych kriterii idu.. 😉

ela2710
17. mar 2011

@martinka17 si dostala 500 za akcny ukol? neboj stihas, teraz casto vyhodnocujeňu, a denne mas 115 bodov, takze to úrcite stihnes