Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ttina23
13. okt 2010

ahojte chcela by som vas poprosit ci by ste za mna neklikli na facebooku na LIPTOV.SK ale najprv tereba dat ze sa vam to paci,dakujem
http://www.facebook.com/home.php?#!/liptov.sk/p...

A je to 3 komentar ---- "este sme tam neboli a 2 rocny Matusko by sa velmi potesil :D

dakujem krasne

katika187
13. okt 2010

@martinka17 gratulujem k fackuu , tak este ze neico poslali za to ze ty poslali tu spinavu tasku 🙂

katika187
13. okt 2010

baby niektora zbiera stupliky terda kody z stuplikov z coca coly fanty a sprite www.mycokezone.sk ? ja zbieeram uz dlho len teraz teda uz dlhsie musite vystihnut ten spravny cas na to aby ste si neico vybrali z eshopu raz jeden jediny raz som tam mala to freesbi a hned ako som klikla odbjednat dalo mi to ze uz ma neviem kto predbehol ☹ ale co uz 😖 vy odtial uz neico mate ?

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eli77
13. okt 2010

@blankaj ale neeeee..🙂 len tam mam zozbierane linky z roznych stranok....vlastne tak ako to mame aj v tomto fore...kliknes na link ten ta hodi na stranku kde bezi sutaz...tam napises pod clanok komentar s tvojim mailom a cakas na zlosovanie.
Ja som takto vyhrala dve kabelky, nausnice, knizku, umelecke noznicky a kopu roznych drobnosti...

sasenka12
14. okt 2010

eli77
ako to funguje?ja som sa najskor dala na tu stranku s hrami a potom som pridala komentar,ale moc som tomu nerozumela,ved vsetko je po polsky.este som sa registrovala do nej.bloggera.To sa potom bude zo vsetkych komentarov zrebovat?Tie vecicky su tam fakt super,keby som tak niektoru vyhrala.A ked sa mi tam objavil komentar,tak som to urobila spravne?

angelheart
14. okt 2010

@katika187 - môj brat tam súťaží /na coca cole/ v rôznych podobách už 2 roky, nevyhral nič. A odkedy je tento systém, tak je to divné, ale prišla nám domov hojdacia sieť, veľká hojdacia sieť. Ešte neviem, čo s ňou budeme robiť 😀 , ale brat povedal, že o to vôbec nehral a body mu neubudli, tak absolútne neviem, za čo to prišlo. Ale prišlo to od nich, lebo mu došiel aj mail ...

martinka17
14. okt 2010

@zuzin78 dík, mi pomohla tá druhá otázka ma totiž dostala 😀 😀 Potom som to sksila, že ako poznám SK, paráda, že 136 😲

eli77
14. okt 2010

@sasenka12 ano vsetko si robila spravne...komentar staci pisat po slovensky alebo ked chces hod si do prekladaca...a ano zrebuje sa zo vsetkych komentarov...drzim palceky🙂

sasenka12
15. okt 2010

eli77
keby som nahodou vyhrala,tak mi pride e-mail?a ked som ho niekde zabudla uviest?

eli77
15. okt 2010

@sasenka12 no ked si mail nedala tak to je pruser...nemas nahodou svoj blog?

katika187
15. okt 2010

@angelheart fiha to by aj mne sa pacilo ja som tam uz povedzme 1 rokaj nieco a fakt odkedy je tento system je to na nic ale zas aspon nieco niekedy mozno raz bude 😀 tak dufam ze aj mne raz pride z nicoho nic nieco 😝 ale gratulujem k siety

Mne vcxera konecne prislo do PEDIGREEn uz som myslela ze ani nepride a nakoniec prislo a fuha jake velke to prislo 1 krat 500g granul potom 4 krat meso potom 1 taky stredny balicek tyciniek na zuby vsetko jasne ze pre psov my nemame psa tak som dala kamoske
🙂