Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

girka
4. feb 2010

katuska aj mne to prislo, velmi potesilo, 🙂
inak milky zahlasovane, a dnes okrem handricky z 3M, vyrobky z valosunu, co som si objednala a inak nic ani ziadna vyhra v maily, 🙂

varticek
4. feb 2010

buchta, ten clovek ma na FB 1315 priatelov ...

katuskapd
4. feb 2010

no link uz baby dali na ten vosk, ale meszi tym tu vzorku zdarma zrusili 😒
skoda mm hned povedal ze este objednaj, skoda ze som len raz 🙄

buchta nic v zlom nie je povinnostou ziadnej z nas komukolvek hlasovat, je to kazdeho slobodna vola 😉

no a nakupila som devu a teraz pozeram ze nie s tou sa sutazi dnes ma z toho uz porazi, uz nic nekupujem 😝

chaarliizee
4. feb 2010

jaj, už ma aj prsty bolia od hlasovania 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

buchta11
4. feb 2010

katuskapd ja ani netvrdim ze je to niekoho povinnost.. ja som sa podakovala tym co mi hlasli a zapisala som si ich nech viem kto si naozaj zasluzi pomahat.. 🙂..
ja som tiez inak dnes pozerala tu devu nejak polavili minule roky mali ovela viac a hodhotnejsich cien veru 🙂..

Varticek to faaaaaaaaaaaakticky ma tolko priatelov? no to sa mozem fakt akurat .. to :P :D som si to ani nevsimla 🙂.

babula90
4. feb 2010

poprosím o hlasy, budem rada
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=89...

inak žiadna výhra, ani vzorky, nestíham žiť 😝 a migréna ako vyšitá ☹

monnr
4. feb 2010

Všetky milky zahlasované :o)
Výhra žiadna ani vzorka 😠

nikinka82
4. feb 2010

Jooj babulky, ja Vam zo srdca DAKUJEM za hlasy na milke, ja som to definitivne vzdala, hodim priatelovi link na moj odkay a koniec.. 🤐 drzala som sa a fakt som tomu venovala spustu casu a aj som vsetkych otravovala a co z toho? CHlapi ma z vecera ba rano predbehli o nejakych 1000 hlasov..... 😎
Takze Vam idem zahlasovat, DRZTE sa, dufam, ze aspon niektora z nas to vyhra 😅 pekny vecer este!!!

chaarliizee
4. feb 2010

nikinka je nám to ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

misulinecka
4. feb 2010

Tak, milky odhlasované, trvalo mi to dnes asi 20 minut 😖

veronica1
4. feb 2010

neviete kde je saisa, snad to nevzdala aj ona? ved dnes rano ked som jej hlasovala bola jedna z prvych s velkym naskokom a teraz ju niekto riadne svihol. 😖 😖 😖
vsetky MILKY zahlasovane 😉 😉 😉

varticek
4. feb 2010

Nikinka 1000 hlasov za noc je nerealne, neboj nic, vyradia ho pre podvadzanie 🙂

saisa1
4. feb 2010

veronica, tu som, len som si povedala, ze sa nebudem rozculovat nad takym trapnym clovekom s takym trapnym odkazom a dnes som sa dala na sutazenie, uz mam aj tak taky sklz ze az... za kazdy hlasok som samozrejme vdacna 🙂 uz som im napisala mail a teraz je to na nich... tak nam drzte palce 🙂

veronica1
4. feb 2010

saisa1-drzim palce tebe a aj nam ostatnim ktore mame konkurenta klikaca, ze spravodlivost vyhra-teda vlastne my 😉

ajinka19
4. feb 2010

mne uz druhy den prisli hospodarske noviny a neviem preco... 😕

lenkanemeckova
4. feb 2010

Jaj... holky už aby ta milka skončila nebo mě porazí... je to jak detektivka... děkuji všem ta hlasy, zvláště ten co bolí od samého klikání prstíky... zase jsem druhá... a držím se zuby nehty...

já dnes odklikala co se dalo, dáreček pod stromečkem ze všech mailů 😀 , krom toho FB... a neodpustím si napsat, že mi přijde, že jsi Buchta zbytečně sarkastická... promiň ale psát poznámky typu, píšu si kdo mi hlasoval abych věděla kdo si zaslouží hlasovat??? Já hlasuju za všechny, když to jde i víckrát... ale někam kliknout, případně potvrdit či vypsat kód je něco jiného než si zakládat účet a přihlašovat se do nějaké skupiny... 😔

a našla jsem ještě jednu soutěž... doufám, že se neopakuju:
http://www.otto-shop.cz/l-online-game.php

elkazu
4. feb 2010

ahojte, milky odhlasovane, vidim, ze niektore drzite 1. miesto.
katuska a aku devu si to kupila? ja sa chystam zajtra ist kupit.

lucka261177
4. feb 2010

moja prva vzorka od autokozmetiky 🙂 uz som sa zacinala vzdavat. ☹

elkazu
4. feb 2010
elkazu
4. feb 2010

Maroš Michalík, Košice, Slovensko - výhra 33€ - vyherca z januara

elkazu
4. feb 2010

23:45 kyselina glykolova

susanap
5. feb 2010

Dobry den p. susanap,

vyhrali ste v nasej sutazi v relacii Metropolitny dennik.
Srdecne vam gratulujeme.

Vyhrou su vstupenky na koncert vaznej hudby v Muzeu Mesta Bratislavy.

S pozdravom
Ing. Nora Čengerová
produkcia

Tak uz sa to rozbieha 😀