Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

elkazu
15. feb 2010

Ahojte, konecne som sa sem dostala, mam co citat.
Nahlavu 22. pribeh je: B. Žádné vrabčí hnízdo, pouze krásný účes.
Idem popozerat hrady, ci nenajdem ten na buene. Aka bola vlastne spravna odpoved na tu prvu dvojicu a na tu spevacku?

mikalove
15. feb 2010

elkazu ešte nevyhodnotili 😒

elkazu
15. feb 2010

no to im teda trva ☹
chytrazena.cz - nove sutaze

buchta11
15. feb 2010

veru veru ale uz by mohli 🙂.. este porobim niečo a pôjdem dalej hladat hrad.. kolko krat sa sutazilo o tup enu na nahlavu.net neviete? joo praca vola cez obednu sem skocim

elkazu
15. feb 2010

ja som nasla 5x

roxynqka
15. feb 2010

Ahojte .. neprišlo Vám dnes niečo do schránky od VAFO ?? 🙂

nikinka82
15. feb 2010

Máte pravdu, že ten hrad vyzerá akosi umelo 😎 ale teda fakt to nebude ľahké. Ešte žiaden tip, celkom sranda, nie? 😀

buchta11
15. feb 2010

prehliadla som vsetky ceske hrady a ziadny mi nepripada.. ale spišský hrad by sedel celkom.. zacinam si mysliet ze to bude on ..

buchta11
15. feb 2010

spišský má 1 vežu.. ale v historii boli dalsie 2 .. ktore sa zrutili.. hm? je najvacsi v strednej europe..

sabicka
15. feb 2010

mam cas,kuk som bueno. hned ma napadol spissky, ako pise buchta. aspon z tych, co poznam. ale dobre to nejako maskuju. skusim poslat kamoske, ta vela cestuje.

elkazu
15. feb 2010

hmm, spisky som si myslela aj ja, len ten na buene ma dole hned pod bralom mur - opevnenie

cimlik
15. feb 2010
nikinka82
15. feb 2010

Buchta aj ja som myslela na Spišský, keď si predstavím zrúcaninu na kopci 🙂 zatiaľ som prešla české hrady, akurát si píšem tie, čo mi pripomína, ale ak si písala, že mal 3 veže.to by veru mohol byť dôvod, prečo ich tam dotvorili 😀 ale celkom ma toto pátranie baví 😀

elkazu
15. feb 2010

a este sa mi zda, ze na buene je ta veza hranata a nie okruhla a spisky ma okruhlu

buchta11
15. feb 2010

no na tej bueno rozmazanej fotke nevidno ani prd :PPP.. este jeden cesky hrad sa podoba celkom.. na R.. par pismjen ma boze neviem si spomenut uz z tej zaplavy :D.. strasne nam to stazili dnes..

cencula
15. feb 2010

nemoze to byt hrad kamelot

buchta11
15. feb 2010

nie camelot isto nie.. ten vyzera inak

buchta11
15. feb 2010

Hrad Rabí sa mi este podobal co poviete?..

tin007
15. feb 2010

ahojte, pozeram ten hrad, myslim, ze tie dve veze v pravo su pridane, ale ta nalavo vyzera byt original a taku vezu ma Zřícenina hradu Helfenburg http://photo.czechtourism.com/index.php?m=photo... co vy na to?

nikinka82
15. feb 2010

No kočky aj ja sommala vypísané zatiaľ Helfenburk, Rabí a ešte tu mám aj Trosky napísané... ale ináč mne sa zdá, že na Buene nie je hranatá tá veža...

buchta11
15. feb 2010

Ee ten Helfenburg som uz tiez pozerala.. ta veza by mala byt niečo hranatejsia

tin007
15. feb 2010

buchta ten hrad rabi by mohol byt, pozrite tuto fotku, odmyslite si kominy http://www.pruvodce.com/rabi/

buchta11
15. feb 2010

nikinka82 mne sa viac pozdaval ten Rabí.. 🙂

nikinka82
15. feb 2010

Pozrite si túto fotku Halfenburku.. mňa zaujal aj ten vchod - brána - zdá sa, že na tom buene napravo dole pri skale tiež vidieť, hoci ju trochu prekryli.. presne to isté miesto 🙂
http://www.zamky-hrady.cz/2/helfenburk.htm

buchta11
15. feb 2010

vravim ten Rabí sa mi tiez najviac podobal a to somp resla cely portal ceske hrady a zamky kde suvsetky co maju ofotene..

tin007
15. feb 2010

Ja este na to pojdm logicky, podla mna vybrali nieco co je naj (monzo najvacsie, najstarsie, najznamejsie a pod.) a uvidim, co by tak mohlo sediet najlepsie, vsak mam cas do noci 😉