Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
11. dec 2009

nech tu tá mudrlantka nechodí sliediť,tipujem že súťaží s nami 😝 😀

avanka
11. dec 2009

Girka, no nenas.r sa

"mám dcéru, ktorá je presne tak stará, ako vaše deti. párkrát som sem prišla a čítala vaše príspevky, no tak som sa včera aj zaregistrovala. len sa nestíham čudovať, ako sa dnes pristupuje k výchove detí. a hlavne - koľko povyku sa robí okolo stravovania. nehovorím, že treba deti cpať ťažkými jedlami, ale aby som malej nedala do troch rokov šunku napríklad - to je pritiahnuté za vlasy. alebo v noci naliať dieťa vodou namiesto mlieka, nedávať nič sladké...miesto granulovaného čaju pre deti len prevarenú vodu..atď. atď., je toho veľa, čo mi tu vyrazilo dych. a čo myslíte, ako vaše deti zareagujú, keď z vášho domáceho prostredia prídu do škôlky a odrazu budú jesť veci, ktoré nikdy nevideli..? nie je pravdepodobné, že práve takto u nich vypestujete alergie, alebo minimálne nežiaduce reakcie?"

girka
11. dec 2009

aj ja si myslim a hlavne tebe Stani zavidi vyhry 😀

mikalove
11. dec 2009

ja som si zle prečítala 😀 😀 pardon

girka
11. dec 2009

no ved presne o tom hovorim, ja som tiez uplne za obycajnu stravu, ja som prave pochopila, ze je to naopak, ja mam dve deti a davam im od roka vsetko co chcu, len nie ostre jedla a tak ale zeby som im davala prevarenu vodu len, tak to nie,
a kedy sme tu pisali taketo veci,ak sa rozoberali, ja som take asi nepisala urcite

titkovamiriam
11. dec 2009

co to co to chvilu tu niesom!!! 😀 😀 😀
dnes z vyhier nic len ucet za mobil 😠 a mala som total den na hovno 😠 idem trochu posutazit 😀

girka
11. dec 2009

a avanka pis tak aby som vedela co je tvoja mienka a co len citujes niekoho ineho, mam svokru doktorku odbornicku na vyzivu,tak si nemyslim, ze svojim detom v niecom robim zle aspon umyselne urcite nie

babula90
11. dec 2009

avanka, akože nechápem, ako vie, čo dávame deťom 😕 veď to tu ani nerozoberáme, či áno? 😠
naša malá je plesnivé syry 😀 a olizuje kávu 😀

girka
11. dec 2009

teraz neviem,ci mam s tebou avanka suhlasit alebo nie,kaslem na to,aj tak co clovek, to nazor,
a ak chcete vyhrat nejaky reklamny predmet tak http://www.dashofer.sk/vianoce/hra/index.html, ja som uz dva krat 🙂

bubadlo27
11. dec 2009

babula90, avanka reagovala na ich prispevok v teme julovcata, ci junovcata 2008 😉

babula90
11. dec 2009

aha 😀

mikalove
11. dec 2009

na eve sa už nesúťaží?

bubadlo27
11. dec 2009

bolo to len do decembra, teraz je tam len prehlad 😉

majinaf
11. dec 2009

Ahoje , dnes nic ako vzdy 🙂 akurat som bola pre vzorky dg.
a na eve mi tiez to nejde.aj som sa regla a nic. 😵

mikalove
11. dec 2009

o starosť menej 😀

avanka
11. dec 2009

Girka, ale toto napisala baba, ktora nas cita od zaciatku a len dnes sa registrovala, aby napisala toto 😒 moj brat je neurolog, svagrina alergologicka a ja vyucena zdravotna sestra 😀 😀takze info mam az moc
ak chces viac, citaj
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a uz dost, lebo to sem nepatri, este ma zmazu 😀 😀

cencula
11. dec 2009

ahoje nebola som tu dlhšie, ale je tu zaujímavá téma osobne mám syna 19 mesačného, ktorí zje ked chce, ked nie tak nezje, pri jedle ho nezaujemete ani hračkami, ani TV ani rozprávou proste ničím, ked nechce ide preč a bodka, už som ho skúšala priviazat opaskom aby mi neodišiel respektíve neodchádzal od jedla a nepomohlo, v prípade že nič neje, tak mu dávam piť len čistú vodu z vodovodu, lebo mi jedn adoktorka povedala, že jemu stačí kocka cukru, a jemu to za den stačí, poradí mi niekto? už som to vzdala, už sa nerozčulujem, neje neje, ked je hladný príde, mimochodom ked neje, tak ani sladké samozrejme mu nedám, ako podporiť chuť do jedla, alebo ako ho prinútiť jest? díky za odpoved

claudee
11. dec 2009

čauko, mne dnes nič, ale veď nemôžem mať každý deň 😀 idem kuk na maggi, či sa pohli 😝

avanka
11. dec 2009

Cencula, aj maly to niekedy robi, mne napr. odmieta druhe, maso a tak, okamzite vypluva.....ale nenutim, lubi banany, jogurty, chleba....
sladke nedavam, resp. doma pecene a minimalne

babula90
11. dec 2009

cencula, moja prvododená bola nejedák. Kojila som ju do 18mesiacov a jediné, čo pomáhalo, bolo čítanie pri jedle, vdaka tomu mi apsn cosi zjedla a ziskala lasku ku knihám 🙂 doteraz je chudunká, nemá ani gram tuku, ale inak je zdravá, do 4r. nebrala žiadne ATB! jedla vela ovocia, na tom som trvala. nerob nič, netvár sa pred ním, že Ti na jedle záleží, on príde a vypýta si. Splnil sa mi sen, druhú dcéru mám veľmi dobrú jedáčku, otvára ústa ako vráta 😀 a pijú čistú vodu- túú majú najradšej!!! 😉

babula90
11. dec 2009

avanka, aj ja mám júnové bábo 😉 27.6. ale 2007.

majinaf
11. dec 2009

tocola som rimmel ,tesne vedla 😠

claudee
11. dec 2009

aj ja som už dnes mala tesne vedľa na rimmeli...

claudee
11. dec 2009

ani maggi sa nezobudilo 😝

babatko88
11. dec 2009

neuveríte 🙂 vytočila som si balíček na rimmeli... 😀 mám strašnú radosť 😅 dúfam, že budem napísaná medzi výhercami 😀 😀 😀

titkovamiriam
11. dec 2009

babatko super ja dnes body o policko vedla od balicka 🙂

avanka
11. dec 2009

babatko, super 😉

claudee
11. dec 2009

gratulujem, tak aspoň vidím, že predsa len sa ten nešťastný balík dá vytočiť 😀

babula90
11. dec 2009

sabicka, cos i pisala do bajecnej? Gratulujem!!!