Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

babula90
11. dec 2009

babatko, tak konečne sa Ti to sype, super!!! 😀 ja čakám na 4 výhry...

nikinka82
11. dec 2009

Babula90 a my sme 28.06.2007 😀
tak gratulujem tým úspešnejším, ja som tiež dnes bola pre vzorky - sebe a segrám... ale som ešte neotvorila 😵 inak nič, Rimmel ma štve, lebo od utorka mámstále šťastie vyše 100 a nedá mi točiť 😠 takže gratulujem babatko88 🙂
Prajem dobrú noc, ja sa už na nič nezmôžem... 😔

nikinka82
11. dec 2009

..a ešte jedna poznámka k tomu stravovaniu - ja osobne neznášam, keď niekto rýpe do druhých... hej, jasné, poznám mnohé pravidlá a všetko som vopred poctivo študovala.... kým som bola tehotná 😀 teraz pomenej, nie už toľko času 😉 Adamko si tiež vyberá sám, niekedy mu chutí mimoriadne, niekedy pomenej, s mäskom však nie je veľký kamarát... tak som rada, keď mu chutí aspoň tá salámka, nejedáva ju každý deň, tak snáď v malej miere neuškodí...zvyčajne si poviem, že sa mu z mäska dostane cez moje mliečko 😀
Vodu si pýta tiež sám, nemusela som ho nijako nútiť.... jednoducho - je fakt, že nasilu by som do neho nedostala nič, aj keby som chcela 😅 sladké má rád, neviem si ani predstaviť, ako by som mu to zakázala, keď nemusím ani kupovať, lebo stále čosi dostane. Samozrejme nepapá sladkosti každý deň a už vôbec nie namiesto normálnej stravy.
Je super starať sa o zdravé stravovanie našich detí, no v praxi to nie je vždy také ľahké... ale určite je pekné aspoň sa snažiť ideálom sa čo najviac priblížiť...

A najmä sa NEODSUDZOVAŤ pre iné názory a postoje.......... no nie??? 😵

lieenka13
11. dec 2009

este nespite? ja som dozliepala linecke kolaciky a idem este rychlo pobalit vianocne darceky - MM je na vecierku, tak mam vhodnu prilezitost 😉

maria1610
12. dec 2009

mikalove - vyhrala si v miau-ku parfém - vies? 🙂 gratulujem 😵

zuzin78
12. dec 2009

ahojte, mne prisiel vcera len balicek pre krstnu dcerku k narodeninam, to som vyhrala na mimiaukciach. aj z toho sa tesim.... 😀

girka
12. dec 2009

inak zelam vam krasny vikend,my ideme na navstevu na Oravu,tak sa tu drzte a nieco mi nechajte,teda dajau vyhernu sutaz,ahojte a majte uspesny den, 🙂

susanap
12. dec 2009

Dobrý večer,

Ďakujeme, že ste sa zapojili do súťaže s portálmi lezec.sk a susenemaso.sk.

Srdečne gratulujeme k Vašej výhre!

Mne dnes prislo toto: vyhrala som susene naso 😀 😀 😀

Ale sutaz este pokracuje.

sabicka
12. dec 2009

Ahojte, prajem pekny vikend

babula, do Bajecnej som pisala nieco o suchej pokozke 😉 vyslo to

a vcera vecer v novej bajecnej som medzi vyhercami o balicek zuvaciek v hodnote 32 e. Len neviem ci to rozdelia medzi vsetkych vyhercov, alebo kazdy sa potesi takemu velkemu baliku 😉

sabicka
12. dec 2009

Baby, trapim sa s chvilkou. Neviete niektora doplnit? vopred vdaka:

3- morálka
6 - základná
14 - bratstvo
16- ?
23- ?
25 - osvietenstva
30 - ?
35 - narodenie

sabicka
12. dec 2009

a na tie zuvacky z Bajecnej som pisala nieco o vztahoch...na inzerat, ci zoznamka cez net 😉

titkovamiriam
12. dec 2009

ahojte chvilku som zasa nekupila ☹ tak neporadim

katuskapd
12. dec 2009

ahojte
sabicka gratulujem 😉

vyherci z valetolu:
2. týždeň (23. - 29.11.)

Jarmila Moosová
Jarmila Steinbauerová
Petra Urbánková
Václav Vildman
Gabriela Hofmanová
Zuzana Egertová
Beáta Kaľatová
Dana Marcanová
Ing. Blanka Šuloková

3. týždeň (30. 11. - 4. 12.)

Iva Cvrková
Daniela Dočkálková
Monika Boscato
Jana Krčová
Hana Smetanová
Edita Valderová
Zdenka Martinčíková
Michal Bořuta
Ludvík Krč
Petr Bidlo
Lucia Hricová
Janka Chvojková
Gabriela Mravcova

mikalove
12. dec 2009

maria neviem,dakujem. aky? 😉

tin007
12. dec 2009

ahojte, vcera mi vobec neslo vlozit heslo na wandu, snad to dnes pojde. viete ho, pls, niektora?

tin007
12. dec 2009

... wanda je dnes C

mikalove
12. dec 2009

Pamätaj si, že aj tá najťažšia hodina má len 60 minút...

dada1212
12. dec 2009

Sabicka Tiež nemám všetko, ale niektoré mám, tak ich potom napíšem, len teraz nemám pri sebe chvílku 🙂

dada1212
12. dec 2009

str. 16 Všetkých
str. 23,30 Zatiaľ mi to tiež nevychádza

dada1212
12. dec 2009

A tá strana 35 nie je narodenie, ale narodenia 😉

dada1212
12. dec 2009

Takže strana 30 mi vyšlo prislúchať
23 asi svedomie, ale nie som si stopercentne istá

Inak veľmi dobrá pomôcka pri lúľtení križoviek je aj stránka http://www.krizovkarskyslovnik.sk/index.php , je tam kopa takých križovskárskych výrazov 🙂

katka16031
autor
12. dec 2009

zbierate niekto zlaťáky na www.srecepty.cz ??? a prišlo už niekomu niečo odtiaľ? ja som si objednala panvicu a olej :D

maria1610
12. dec 2009

mikalove Féerie 🙂