Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

majinaf
23. feb 2010

blahozelam k vyhram 🙂 🙂 🙂

sofinka14
23. feb 2010

radosť som myslela 😉

nikoletkaa
23. feb 2010

jeeeej baby vyhrala som v tajomnom pribehu,,,,,,,,, 🙂

sofinka14
23. feb 2010

nikoletkaaa gratulka 🙂

nikoletkaa
23. feb 2010

sofinka,,gratulka aj tebe 🙂

bambulka_079
23. feb 2010

dnes som nemala cas pozerat stranky , tak ak sa nejake opakuju tak prepacte .. a bayb , gratulujem Vam , uprimne ! 🙂 .. ja nic 😀

lucka261177
23. feb 2010

ahojte prosim vas mate niektora skusenost so spolocnostou ORIN ?volali mi a ze pridu k nam daju mi darceky poukazky ma vymasiruju nejakym pristrojom a ze to len preto ze som sa pozerala na ich stranke.k nicomu sa nezavazujem ale mne to pripada divne.povedala som ze zavolam a dam im vediet prosim ak mate niektora skusenost napiste.vopred dakujem.

titkovamiriam
23. feb 2010

lucka u mna bili je to o nicom-pristroj je drahy,vyskusanie je fajn-poukazky asi nevyuzijem a bude ta hodinu otravovat ich zastupca.

inak ahojte!

na poste balik zo ziliny - dnes posta nehrozi tak sa mi to hromadi

linkinkatka
23. feb 2010

http://banovecko.eu/index.php?option=com_conten...

baby ak vás môžem poprosiť mam na stranke nášho mesta rubriku s receptami, ak by ste boli take zlate a mate nejake recepty odskúšané s fotkami poslali by ste mi na e-mail linkinkatka@azet.sk, a ja by som ich zverejnila na stranke potom

všetkým, ktoré pošlú ďakujem

ajulienka81
23. feb 2010

Lucka, u nas tiez bola jedna pani. a popritom som sa ich v telefonate jasne pytala, ci to bude spojene s prezentaciou...tvrdili ze nieee...a potom prisla a chcela nam predvadzat a kvakat o tom...ale sme ju spacifikovali, ze biolampu mame, ze nemusi, tak len trochu pokecala o ucinkoch, ale sme jej nedali velmi sancu...a taku mast malu nam dala a poukazky na zlavu z ICH katalogu. o nicom... uz by som ich dnu nepustila🙂

krinolina
23. feb 2010

nikoletkaaa gratulujem a to ti oni napisaliz e si vyhrala ci ako?

girka
23. feb 2010

ahojte, tak ja dnes, ziadna posta ani vyhra, ale vam gratulka, pekne ceny 🙂 inak zelam krasny den a hladam sutaze, ale pri vasej rychlosti nestiham, paaa 🙂

avanka
23. feb 2010

ahojte, gartulujem k vyhram....

Sofinka, to si vyhrala cez Femme? do optiky Oros?

sofinka14
23. feb 2010

Áno cez femme .... 🙂

avanka
23. feb 2010

lebo my sme tam boli vcera 😉 mm si vybral slnecne okuliare za 60 euro, perfektny vyber ale aj ceny 😝
co sa nam pacili najviac, pod 200 eur nesli 😝

sofinka14
23. feb 2010

my sme boli dnes so sestrou, vybrala si rám za 77 plus sklíčka (tie sú nejaké špeciálne či čo 🙂) bolo to dokopy 136 € ... sestra bola nadšená, teraz ma má veľmi rada za poukážku 😀.

avanka
23. feb 2010

tak to si este lacne vybrala 😀 😀 mna stal len ram 135 eur 😝 😝

sofinka14
23. feb 2010

jááj, ja že stál 60 ako bez poukážky 😀 ... som nepochopila 😀. Fíha, tak to fakt ešte dobre vybrala, hneď jej padli do oka, tak iné ani nepozerala 🙂 našťastie.

avanka
23. feb 2010

ale nie, manzelove stali 60 s poukazkou, takze ich ma zadarmo 😀 😀
myslela som moje dioptricke u nas 😝 ked som chcela, aby mi vydrzali aspon 2 roky......a to neratam sklicka, je to des

dada1212
23. feb 2010

http://www.perlorodky.cz/content/view/1523/371/
Na perlolodkách je tých súťaží veľmi veľa, takže to nejdem všetko dávať 🙂

avanka
23. feb 2010

dadka, ale Perlorodky su len pre CR 😅

dada1212
23. feb 2010

avanka To som nevedela.
Ja tam nesúťažím, ale predtým tu boli dosť na ne linky, vždy boli len pre česko?

avanka
23. feb 2010

myslim, ze davnejsie to platilo aj pre nas, ale zmenili pravidla 😝 😝

sofinka14
23. feb 2010

🙂 už rozumiem 😎