Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzin78
27. nov 2009

mne dnes maggi za 500bodov, tak sa vytesujem 🙂

ivako
27. nov 2009

Súťaž so Sunárkom
Súťaž : od 11. novembra 2009 do 27. novembra 2009,
stanislava hanusová
Žofia Kyseľová
michaela adamčíková

Výhry budú doručené do konca decembra.

vyherci z fit.server

mikalove 🙂

avanka
27. nov 2009

tak mne dnes z nadoma tie 3 vyrobky do kuchyne, bol tam cierny caj, bujony Knorr a svieckova omacka knorr, vzorka teloveho mlieka od Dove a taka mala detska kucharka Rama....
objednana bundicka z mmb a mamine zavesna suprava za 1000 b

a na Maggi mi schvaili nejake recepty, bude za 500 a snad aj za 1000 na druhy mesiac

mikalove
27. nov 2009

ivako až dva krát,dík

mikalove
27. nov 2009

normalne posledné 4 vyhry na malú,odložím jej do výbavy 😀

katuskapd
27. nov 2009

no ten sunar by urcite neprezil 😀 😀

mikalove
27. nov 2009

dufam,že mi nepošlú krab. mlieko lebo ma je...,na obrazku boli ovocné a zele. kaše..

krinolina
27. nov 2009

heeeej baby , prave mi dosiel ten hviezdny set z avonu....tesiiiiim....ale spiny mi poslali len krem a vonavku...a spirala nikde mam im napisat ci co???a mamine prisla aj spirala

aksulvap
27. nov 2009

gratulka k výhram 😎 super, darí sa 😀

mikalove
27. nov 2009

na klinike kolko súťaží a nič nevyhodnocujú 😠

rajo3
27. nov 2009

Ak by ste nevedeli, co s tymi poukazkami Triumph (prip. ak by mali prepadnut) tak ja by som o ne mala zaujem, do ciech chodime pomerne casto, za nieco by som vymenila. 🙂 Napr. fungl novy mp3 prehravac, prip. nieco z Tictac-u, mam tam pomerne vela bodov, prip. ina dohoda, viac cez SS.

posielam link aj na každomesačnú anketu PSS:
http://www.pss.sk/sk/infoservis/anketa/

ttina23
27. nov 2009

mne dnes prisiel augustovy neckerman, poslali mi este 2 veci tak aspon nieco

bubadlo27
27. nov 2009

cavte, tak zas nic, dosla som z plavania, unavena jak kon, by som najradsej zalahla a spinkala 🙂 🙂

chcem sa spytat, ci ste si nahodou niekde v obchode nevsimli zelenu potravinarsku farbu, musim segre urobit k narodkam zajtra tortu a chcela by som ju zelenu, ale nikde nemozem zohnat vsade maju len cervenu ☹

glumdolf
27. nov 2009

ja som kupovala včera zelené potravinárske farbivo a mali ho v tescu. Totiž robila som zelenú ryžu s kukuricou. 😀

avanka
27. nov 2009

Bub, Tesco mava zelenu farbu od Kovandovi 😉 a ja som ju kupila aj normalne v drogerii, v 101 -tke

titkovamiriam
27. nov 2009

ahojte dnes nic a nestihaaaaaam docitam vas zajtra