Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

layla
1. feb 2010

hej dani, maska je na sestru a poukazka na priatela 😎 konecne aspon nieco.

chaarliizee
1. feb 2010
zuzin78
1. feb 2010

to maggi sadalo cakat, ja budem mat balicek 2x500bodov a este cakam za 1000bodov.
😉

krinolina
1. feb 2010

ked sa dari tak sa dari teda, ja nic , ale dneska som spokojna so skuskou takze ma ine netrapi od zajtra sa vrham na sutaze 😀 😀

ajinka19
1. feb 2010

az ma oblial pot,ked som si precitala to o maggi.Aspon to mohli dat skor vediet,že to chystajú ukončiť.No čo už,všetky sme to čakali..Ja čakam jeden balík a ešte aj na segru,takže dokopy dva.Škoda no.

elkazu
1. feb 2010

Ahojte, gratulujem k vyhram a ku skuske. Ja stale nic, len dnes dosla vzorka odvapnovaca na kavovar.
kudyznudy -C. Kubova hut

claudee
1. feb 2010

ja tiež čakám jeden balík od maggi, lenže aj na druhom konte mám vyše 500, ale odtiaľ mi ešte stále neposlali mail.. teraz neviem, či pošlú balík bez možnosti výberu, alebo sa na mňa vykašlú úplne 🙄

wighy
1. feb 2010

ahojte

juuuj skoda ze maggi skonci ☹ ☹ ☹ aspon to jedine ma tesilo kedze v suetaizch nemam stastie ☹ ☹ ☹ ach jooooo 😔 ale aj to celkom chapem bohvie kolko nas tam je muselo ich to stat kopec penazi ☹

k vyhram gratulujem 😵

mne dnes konecne prisiel softer z dashoferu,skoda ze ten kurz nedostanem ale aspon ze som softver objednala ako prvy inak by ma slahlo 😝

babula90
1. feb 2010

ingulienocka a vsetci hlasujuci, dakujem,a le tretia som boal aj včera, idem kuk na počet bodov, bola som cely den mimo netu, na školení v ZA. Super bolo. 🙂 Idem Vás čítať.l

titkovamiriam
1. feb 2010

maggi skoda.no nevadi budem sutazit a mozno sa budu zasa zbierat kody z obalov alebo nieco ine,cakam este 2 baliky-bolo to fajn -no fakt to muselo ist do penazi 🙂
dneska balicek z hami obed a ovocna vyziva 😅 neviem preco uz som tam dlllho nepisala

krinolina
1. feb 2010

ina fajn hudba mam rada ten styl 20-30 roky a tusim je to prerabka aguilery ... http://www.armadakrasy.sk/

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chaarliizee
1. feb 2010

joicee....pridala som ťa na zoznam, zajtra už budeš medzi ostatnými a nebudeš musieť stále vkladať link.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

babula90
1. feb 2010

dakujeme charlize. 😉

ajinka19
1. feb 2010

baby co ste dali na buene na tu dvojicu? tu Bozenu a odřicha?

krinolina
1. feb 2010

odpoved amor amor http://nahlavu.net/souteze_127-parfem-noe-perle...
tajemny pribeh a)liberec

smisova
1. feb 2010

ja som dala oldřich a Božena
a speváčku som dala Bartošovú 🙂

dnes žiadna výhra, len mi prišla chlebová kuchárka z penamu

girka
1. feb 2010
katuskapd
1. feb 2010

http://www.webnoviny.sk/viac/zatancujte-si-v-ta...

k tomu maggi vsak to uz nenormalne bolo kolko sa tam ludi pridalo a kolko kont, takze sa necudujem, to ako tie zubne kefky, dakto cakal sekundu po polnoci aby to dostal hned 3x 😝

ivako
1. feb 2010

mne dnes došli natačky na vlasy-výhra 🙂

bambulka_079
1. feb 2010

ahojte baby , ja som tu nová 🙂 nerozumiem tym zubnym kefkam , to je ako ?

krinolina
1. feb 2010

bambulka-079 na jendus tranku bolo treba napisat otazku a prvym neviem kolkym poslu zubnu kefku jedna so o spolocnost curaprox ...noo ale uz je to neaktualne

bubadlo27
1. feb 2010

ahojte baby,
mna az dnes napadlo ze mi valstne neprisli cokolady z Buena, neviete kde by som mohla napisat? 😉

terka21
1. feb 2010

Mohu také poprosit o přidání milky na seznam?
www.reknitosmilkou.cz/index.php?hash=1f98e6d0de...
Jinak supr nápad, takhle to dát pohromadě, aspoň to člověk nemusí hledat 🙂

elkazu
1. feb 2010

nove su aj na chytrazena.cz

oscarka3
1. feb 2010

milky držte sa!klikám,ked možem. ukmina,rada by som pomohla ,som z Lc ale dá sa mi len jeden hlas denne