Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajinka19
19. feb 2010

by sa uz asi pochvalila🙂

babula90
19. feb 2010

ale je tam taky, ved napise 😉

elkazu
19. feb 2010

ahojte, http://www.parfums.sk/sutaz/ - neviem, ci uz nebolo (c)

bubadlo27
19. feb 2010

asi miroslava tusim v rodine nemaju 😉 😀 😀 😀 😀 😀

dadula7777
19. feb 2010
laulau
19. feb 2010

mikalove, tu poznamku si nenapisala ty.
to howgh nebolo o prispevkoch a sutazi, ale k tej trapnej teme... 😵
chapem aj vsetko to, co pises, ani mna by to nebavilo. ale chapem aj baby, co sem chodili mesiace iba sutazit a neprispievat - ved preco nie, ked to bolo verejne? preco si nevybrat tu lahsiu cestu?
ja som sem iba prednedavnom prisla (vid. reg.) a chvilu trva, kym sa zabehnes. a to sem nechodim denne.
a teraz definitivne howgh k tomuto

lenkanemeckova
19. feb 2010

tak jsem se dnes konečně dostala na koníka... nejdřív jsem chtěla zas jen prolítnout, páč jsem nějaká hotová... ale nakonec jsem se začetla a teď nevím jak to všechno uchopit... 😢

Necítím se jako skalní člen a určitě nepřidávám tolik jako některé z vás... a to z důvodů které už tu i byly zmíněné... dostanu se sem většinou až večer a to už tu všechny soutěže jsou... soutěžení se stalo mým koníčkem, relaxem a i když sem tu nebyla každý den, nebo třeba několik dní nenapsala... protože zkrátka nebylo co... četla jsem vás ráda... každé jsem přála výhru a těšila se upřímně z každé výhry... a i já jsem díky vám vyhrála pár super věciček...

Na FB účet mám, ale za a) nechci se nikam vnucovat a necítím se jako vyvolená... za b) bojím se že pokud pojednou dvě diskuze... zde i tam... tak už nebudu stíhat vůbec 😖 A taky se obávám, že všechny skalní jste slovenky a já češka bych asi ostrouhala... nebo se pletu? jsem nějaká zmatená... chyběli byste mě... soráček za ten patetismus... mám takové těžší období a jsem celá naměkko 😝

mikalove
19. feb 2010

buba,pripadam ti že sa teším? 😀 nie, to len menovec, 😉

bubadlo27
19. feb 2010

sak prave, ze netesis 😉 , mozno nejakeho este budete mat, asi ani netusis 😀

mikalove
19. feb 2010

nestraš 😀

lenkanemeckova
19. feb 2010
ajinka19
19. feb 2010

lenkanemeckova by sa mohla pridat nie?

wighy
19. feb 2010

ahojte baby

uff dalo mi zabrat kym som co to precitala,to co sa tu stalo 😕

boli tu veci popisane s ktorymi veeelmi suhlasim ale som prilis unavena aby som sa vyjadrila

dada1212
19. feb 2010

Ahojte. Ja som sa sem dostala aj dnes som bola od pondelka na školení v Prahe, ale ako vidím, ste toho tu dosť už riešili.
Ja hlasujem vždy, čo sa týka príspevkov, dávam ich iba cez víkend, lebo cez deň som väčšinou v práci a večer sú už nové súťaže popridávané.
Sčasti s Vami súhlasím, naozaj tu veľa len odkukuje, napríklad ak si dáte do googla slovo modrykonik, tak hned sa Vám objaví spojenie vzorky zadarmo a spojenie vzorky,takže táto téma je asi veľmi populárna.
Ale naozaj neviem, podľa čoho to chcete selektovať, že koho pozvete a koho nie, ale to je len na Vás.

elkazu
19. feb 2010
dada1212
19. feb 2010

Mne dnes prišiel maggi za 4000 bodov, tá veľká panvica, vegeta, štavňaté kura, polievka zo záhradky a zmes na guláš.

laulau
19. feb 2010

nutrend - Vzorky zdarma zasíláme pouze na adresy v České republice