Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

danulienka24
20. feb 2010

..nankaa2 to si musia najprv upratať v hlave, že na zemi nie su samé, že súťaží polovica slovákov a že z výhier si zárobkovú činnosť neurobia.. a výroky typu: súťažím, aspoň nemusím kupovať ma zarážajú.. no ale čo už, každý sme nejaký, asi sú na to odkázané závisláčky jedny.. 😝 😀

nankaa2
20. feb 2010

a tak skoncilo aj maggi pred casom nikto o tom nevedel a ako sem zacali baby o tom pisat tak to aj skoncilo 😀

bambulka_079 nic si z toho nerob ja som sem tiez uz davno nepisala a pozri sa uz je ohen na streche ze ma tu nevideli a ze som sem nic nepridavala 😀

nankaa2
20. feb 2010

ja som toho nazoru ze ked nemam stastie v hre tak mam stastie v tej laske 😀

danulienka24
20. feb 2010

.. o tom potom, kto sa tu nahrabuje.. normalnému človeku stačí jedna registrácia a nemusí sa registrovaž z 30 nickov.. takže tak.. a uz vtedy, ked tu niekto chytry prisiel s tym, ze na linky sa spravne odpovede davat nebudu, jasne znamenie, ze kazdy kope sam za seba.. a ze kazdy sa snazi uchmatnut si najvacsiu cast kolaca.. a ako sa vravi, zlodej chyti zlodeja.. takze avanka skus trosku pouvazovat aj nad tym, co tu napises a zverejnis, takze tak 😝

lusana
20. feb 2010

danulienka súhlasím s tebou keď som dávnejšie dávala na linky odpovede, chodili mi do RP správy aby som odpovede nedávala.
nechápem ako mi môže niekto závidieť nejakú výhru, ktorú som ešte ani nevyhrala a pravdepodobne ani nevyhrám

nankaa2
20. feb 2010

danulienka24 to som si uz aj ja vsimla ze spravne odpovede sa sem davali ale tak nevadi ich vec 😀 ja nap. o sutazeni cez net nikomu nevravim, nepisem nech si kazdy najde sam 😀 a ja vyplnam sutaze len na mna a na manzela 😅

danulienka24
20. feb 2010

lusana..vies s jedlom rastie chut.. a niektore uz nevedia co so sebou robit..a potom sa prejavi nic ine len ludka hlupost, chamtivost, nenazratost a pod. negativne valstnosti, ktore ja osobne nemusim.. nakolko kto sa neuspokoji, neuskromni s malom, nezasluzi si viac.. a este si neodpustim vyrok, ze na kazdeho raz dojde.. a neboj sa oni sem prilezu resp. sa vynoria ako huby po dazdi, ak nahle bude nejaka sutaz typu milka a pod. fotosutaze, kde je potrebny kazdy hlas.. takze tak, ale aj to uz neriesim, zbytocna strata casu energie a neakzme si prijemne sobotnajsie popoludnie.🙂

avanka
20. feb 2010

Dani, posledna otazka
ja som zverejnovala, ze mam 30 nickov???a to si kde nabrala, prosim ta?????
ja som len pisala, ze je kazdeho vec, ci ma 30 nickov alebo len 2.........

ale koncim, nema zmysel sa rozculovat 😅

lusana
20. feb 2010

veru neraz som hlasovala za ich fotky

danulienka24
20. feb 2010

nankaa2 ja sutazim iba za seba, za nikoho ineho, nakolko mam za to, ze ak mam vyhrat, tak vyhram aj s jednym mojim sutaznym formularom.. a ak nevyhram, si to kupim, resp. dostanem aj tak.pre radost🙂)

nankaa2
20. feb 2010

tu sa nikto nerozculuje aspon ja nie ja sa na tom len smejem ze z par ludi sa stali sukromnici v sutaziach 😀 😀 😀

mne je to tak dvesto ci si pisu medzi sebou sutaze ja si aj tak tie sutaze najdem sama 😀 😝

danulienka24
20. feb 2010

avanka..tak sa nerozculuj a chod si do miestnosti vyvolenych, ze ich zaarvime a vela satstia v sutazeni prajeme... pa 🙂

bambulka_079
20. feb 2010

a baby , viete co je na tom vsetko najlepsie? .. ze ked tu pisali ze gratuluju k vyhram .. tak len ticho zavideli , ze niekto vyhral .. a oni nie .. pretvarka - to je vec , ktoru z duse nenavidim ! ...

nankaa2
20. feb 2010

danulienka24 hej ja vyplnam len na mna a manzela 😅 ale vravim aj o maggi ze kolko bab tu malo ucty na seba manzela sestru mamu brata proste celu rodinu 😀

danulienka24
20. feb 2010

nankaa2..ved ano, o tom to cele je o sikovnosti a trosku stastia pri zrebovani.:o)

lusana
20. feb 2010

danulienka prečo by sme si kazili sobotu, veď to je zábavnejšie než nejaké súťaženie, čo sa tu deje

nankaa2
20. feb 2010

bambulka_079 cista pravda 😀 ja som sa tu celkom aj zasmiala na tomto 😀 je to lepsie nez kino 😀

danulienka24
20. feb 2010

..no deje sa to tu, ze cez palubu isli tie, ktore sa na palubu ako prve dostali.. ale nebojte sa, aspon sa nam lahsie bude plavat.. sme o trosicku lahsi, ale nie kvantita, ale kvalita je prvorada.. a take ako ludsku hlupost, klamstvo, pretvarku, falos nemusim ani ja, cize uz sa tym viac netrapim, nezaoberam.. kuk a usmejte sa.🙂))

nankaa2
20. feb 2010

ako neviem o co sa tu jedna nechce sa mi citat dost vela stran do zadu 😀 to akoze tie na velko su na FB ci ako?

danulienka24
20. feb 2010

..nankaa2 no asi tak, a ak mozem poradit, radsej si pozri tych par stran dozadu, nakolko sama si urobis z toho vsetkeho vlastny nazor.. :o)

nankaa2
20. feb 2010

ok tak teda idem sa zasmiat pobavit a o zabavu budem mat postarane 😀

bambulka_079
20. feb 2010

pre nanka , tie oc tu zavislacili kazdy bozi den . su na facebooku .. lebo udajne my , ktore sme tu chodili raz za cas .. a nezapajali sa kazdy den ..nepridavali sutaze .. sme im kradli vyhry ...

len ja mam taky pocit , ze teraz tu oni budu potichucku behat a pozerat ake su tu nove linky .. a preto ovorim ..aby sme si vytvorili aj my na FB svoju stranku ..

co vy na to ???

danulienka24
20. feb 2010
lenkavano
20. feb 2010

tak jsem si to tu přečetla a rozhodla se že tyto a jiné podobné stránky navštěvovat nebudu.abych měla strach se zeptat na odpověd,nebo abych usilovně hledala linky jen abych se zavděčila ,tak to opravdu ne.chtěla jsem sem chodit pro relax a zkoušet občas štěstí ,ale prdím na to.jinak holky co tu zůstanete ,přeju vám štěstí ve výhrách 😉

claudee
20. feb 2010

danulienka24, ty odkiaľ vieš, že sa tu tie baby registrovali z 30nickov? to akože podla seba súdim teba? 😀
a ja som si tiež povedala, že sem odpovede nebudem pridávať.. stačí, že dám link, a aspoň toľko námahy si môže každý dovoliť, že aspoň tú odpoveď pohľadá.. škoda rečí 😝