Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

glumdolf
17. nov 2009

Táák mne sa včera nepodarilo ísť na net a tak mám v buene síce 6900 bodov, ale už si nemám čo za ne kúpiť. Náhodou neviete, či bude ďalšie kolo buena a či mi vobec tie body na niečo budú? 😒

nikinka82
17. nov 2009

Ahojte babulky, chcela som sa Vám pochvíliť, aký dobrý nákup DVD pod stromček som spravila na stránke
http://www.gorila.sk/t/home.php?ref_id=usr-24775
Myslela som na to ešte včera, no nakoniec som sem odkaz nepichla, avšak dnes som si našla v maili, že môžem sránku podporovať a tým získať body pre seba, tak dúfam, že Vám nevadí, že som ju sem nakopírovala s mojím personalizovaným linkom 😉

Keby náhodou hej, kľudne mi dajte vedieť, len si myslím, že keď sa podporujeme v súťažiach, môžeme aj takto...

Každopádne som na gorile objednala 10 dvd za 30 € 😀 a veľmi sa teším, môžem porozdávať pod stromček 😵

Bude to znieť ako reklama, ale ja som tam klikla po dlhej dobe, čo som raz objednávala soundtrack.... a bola som 😀 😀 😀 lebo bol v aukcii aj nejeden dobrý film... TAK PEKNÝ DNÍK

tin007
17. nov 2009

ahojte, na mapach je to mesto nova sedlica

smisova
17. nov 2009

vyhrala som na dobrom mede, teda môj muž číslo 33 😀 😀 😀

dalve
17. nov 2009

Nema nikto tak zaujem o ten poukaz, o ktorom som pisala vcera? Dam ho zadarmo, ja ho aj tak nevyuzijem.