Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinkatinka
27. okt 2012

@alexandra33 https://www.facebook.com/LEGODUPLOSvetSK/app_40... toto to bolo, nie?
Inak, mrkla som si tie časy a skúsime aj my... namotala som aj muža 😀

alexandra33
27. okt 2012

@martinkatinka
ja som ani tie casy nepozerala, len tak sa postastilo 🙂 tak dufam ze aj dojde,
drzim prsty nech sa aj vam podari 🙂

martinkatinka
27. okt 2012

@alexandra33 no tak super, gratulka! Uvidíme, muž chce skor to lego pre seba, pre malého to ešte nie je, ale tak tvári sa, že to robí pre neho 😀

alexandra33
27. okt 2012

babenky tak este sa nevzdavam v tej sutazi, tak vas prosim zahlasujte za moju fotku na appleforum.sk uz je finale, len sa treba registrovat u nich (potvrdit cez link v maili) a hlasovat za moju fotka je c. 2 (moj pravy a jediny)
dakujem krasne 🙂

alexandra33
27. okt 2012

baby neviete od coho zalezi ake kupony posielaju z tesca, teraz co ste tu pisali ze vam prisli nejake mimoriadne kupony tak mne nic nedoslo, nevime kde to reklamovat, a to kazdy mesiac tam nakupujem minimalne za 200 eur ☹

benca
27. okt 2012

kocky do akeho casu treba stihnut to lego, vdaka

martinkatinka
27. okt 2012

@benca tento týždeň je čas 17:25

malinkaaninka
27. okt 2012

@alexandra33 mne prišli dva kupony ktore pri predložení pri pokladni pripíšu trojnásobok alebo dvojnásobok počtu bodov.ale neprišli mi tie eurové čo dávajajú podla počtu bodov.majú asi nejaké novinky.

benca
27. okt 2012

diky martinkatinka

putney
27. okt 2012

Ahojte, zbierate si priebezne kody zo Zlatych oplatok a podobnych sladkosti? Zisli sa vam niekedy na nieco? Byvaju aj s nimi sutaze? Dakujem 😉

jajamalka
27. okt 2012

@rossio a nevieš náhodou odpoveď? sa k nej nemôžem dopátrať 😒

rossio
27. okt 2012

@jajamalka ku ktorej sutazi myslis?

zuzaneckaa
27. okt 2012

@rossio ktorú odpoveď nevieš? ORION 1986 -- je to pod hviezdou na obale a PUMA a, semišové tenisky

rossio
27. okt 2012

@zuzaneckaa ja to viem, to @jajamalka sa pýtala :D

stanushqa
28. okt 2012

@markot1 co je ta sutaz parfuneriajulia tam treba odpovedat na tie otazky? lebo tam pise ze odpovede posielajte do 6.10 a to uz bolo

putney
28. okt 2012
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkat73
28. okt 2012

myslite byby ze tie vzorky zo zahranicia aj pridu?? 😲

putney
28. okt 2012

@mirkat73 ja mam skusenost, ze posielaju len taku navonanu pohladnicu, kde sa da odlepit taky pasik a privonat si, takze to ani neposielam, zda sa mi to zbytocne 🙂