Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
9. dec 2012

@zhalickova
ale to nie je to co mas napisat do odpovedi, tam je len napisane o tej sutazi, tam treba odpovedat ze v ktorej sekcii na webnoviny.sk sa dnes nachádza banner s balíčkom tak ja neviem 😒

alexandra33
9. dec 2012

@markot1
dakujem za spravnu odpoved, uz rozumiem tej sutazi na webnovinach 🙂

alexandra33
9. dec 2012

@zhalickova
uz mi je to jasne s tymi webnovinami, dnes je to ekonomika 🙂

jajamalka
9. dec 2012

baby, pri tých webnovinách sa vám dá napísať odpoveď? lebo mne to vyhadzuje okienko "vaša odpoveď, ale mne do toho nejde nič napísať... 😒

alexandra33
9. dec 2012

baby ten dashofer ste sa registrovali ako student alebo osoba bez firmy ?

danka9999
9. dec 2012

joooooj, baby....tak sa straaaašne teším....moja prvá výhra je za mnou - vyhrala som týždennú výhru v súťaži s Vodkou Imperátor a to ploskačku....už aby bola doma... 🙂 🙂

stina
9. dec 2012

@danka9999 ti prisiel mail? Blahozelaaaam

slavka11
9. dec 2012

@zdevar001 ja kaufland tiez skusam dat generovat novy kod a az potom posielam ale neslo mi to vcera a dnes tiez nie a az teraz som opat skusala a islo mi to. Predtym mi ani neukazovalo o co sa hra. A skusala som to aj v mozille a rovnako sa to tvarilo takze v prehliadaci asi nebude problem.

slavka11
9. dec 2012

@alexandra33 no dashofer su obycajni podvodnici. Pamatam si cca 6 rokov dozadu tiez mali akoze super akciu aby si sa registrovala a kazdy zaregistrovany mal dostat jedno kinderko. No do dnesnej doby nikomu z registrovanych neprislo, ale zato ziskali super databazu zadar a posielali ci uz postou alebo mailom kopec hovadin

danka9999
9. dec 2012

@stina ano prišiel....že som vyhrala, a že nech pošlem adresu kam mi majú darček zaslať...neverila som vlastným očiam.... 🙂 🙂 aspon niečo na potešenie.. 🙂

markot1
9. dec 2012

baby niveu adventny kalendar vyplnate tiez v noci ako na elle, ked tam je, ze vyhrava 50,100 a 150 doruceny formular?

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulikka
9. dec 2012

chcela sa opýtať na aké adventné kalendáre chodíte...či som nejaký nevynechala 🙂

ja len na tri...nivea ,lidl ,kaufland...inak dnes lidl je pre mňa ťažká skúška . ☹

markot1
9. dec 2012

@adulikka preboha, ved ten lidl neprejdem 😠

martinkatinka
10. dec 2012

@adulikka na facebooku je advent s nadhleden, to je s deli, potom je jacobs a na slovenskej sporitelni sú otázky, tam sa hrá o televízor

martinkatinka
10. dec 2012

@markot1 a ešte na tatra banke na facebooku je súťaž o50 eurové karty, volá sa to Odolávaj darčekovému klišé

slavka11
10. dec 2012

@markot1 no tiez som na to dnes pozerala ze konecne zaujimava cena ale tak tazka uloha ze sa to asi tak lahko prejst neda a nemam cely den na to aby som sedela pri pc a trenovala 😝

putney
10. dec 2012

http://diva.aktuality.sk/clanok/35968/velka-via...
ale tu otazku som zatial nikde nenasla

kolinka3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mongo
10. dec 2012

webnoviny dnes - slovensko 😉

kajca84
10. dec 2012

@markot1 prejdes,aj ja som si myslela,ze neprejdem,no podarilo sa 😉

putney
10. dec 2012

@markot1 dakujem 🙂