Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
23. okt 2009

23. 10. 2009 boli vyžrebovaní:

Tamara Cvetkovič, Bratislava
Veronika Szabová, Trstená
Zuzana Hajsáková, Košice
Alžbeta Klimentová, Šurany
Katarína Moravská, Pezinok

max faktor spirala

a.oni
23. okt 2009

Ahojte baby, na www.penam sa vám dajú otvoriť výhercovia chlebníka a sendvičovača?, lebo mne sa tam zobrazujú len výhercovia nákupnej tašky

ivako
23. okt 2009

aj mne len tie tašky 😒

ajinka19
23. okt 2009

ahojte,mne dnes nic.
z kucharky som si objednala další darček,zatiaľ neodpísali.
maggi mi prislo 3x na tu istu adresu a to sa oco s brachom volaju uplne rovnako 😀
a na buene mi nepripisali zatial ziadne body...je tu este niekto taky komu nepirpisali?neviem ci to moze byt preto,ze ked som pisala tu odpoved tak som ju napisala raz a potom som ju tam nevedela najst tak som este raz.

ajinka19
23. okt 2009

teraz som kukala na buene je este cokolad 130 zo 150 a niekto si uz objednal aj puzdro na okuliare za 6000 bodov 😕
vo stvrtok otvaraju v PD obchodne centrum,aj Asko a prvych 333 zakaznikov dostane poukazku na nakup 15€

katuskapd
23. okt 2009

ajinka to vazne, ja nie som doma ☹ ale zase tlacit sa tam s kocikom to 😝

monnr
23. okt 2009

No ja mám na buene 6 bodov a odpovedala som aj na kviz aj hadanku 😠 vobec mi ich neuznali

skuli
23. okt 2009

Mě za 500 z Maggi přišla 7 dílná nerezová souprava kuchyňského nářadí.Je krásná,už visí u sporáku.Ten Agel mi přišel taky,je sladký jak cicek 😀

linkinkatka
23. okt 2009

baby ste niektory na tych omalovankach, nenašli ste ešte tie omalovanky s tou premiou?

lienulenka
23. okt 2009

Ahojte kočky,vôbec vás nestíham,ale včera mi došla tá výhra zo sperkov.cz,je to náhrdelník,taká špirála,ale neviem z čoho to je ,vyzerá to ako biele zlato ,u nich na stránke to nemajú,tak ani neviem akú to má hodnotu 😕 A dnes mi prišlo Maggi za 100b,klasika dózička a výrobkami 😀 Tak celkom fajn týždeň,len škoda,že nestíham súťažiť ani písať recepty,ale aspoň vám ostane viac výhier 😀 😀 😀

tin007
23. okt 2009

http://www.flyandshopcontest.be/en pozrite si aj podmienky, lebo odlet je z Bruselu (teraz som nepozerala podmienky, ale minule, ked som sutazila)

linkinkatka
23. okt 2009

http://www.omalovanky.sk/index.php?option=com_u...

baby, neviete v ktorych omalovankach je ta premia, ja už som zufala nemôžem to najsť

babula90
23. okt 2009

ahojte, nájde sa dobrá duša, ktorá mi napíše, kde bola tá súťaž O2? 🙂

aksulvap
23. okt 2009

babula, že vraj to je staré 2 roky, takže o ničom 😝 http://www.mobil.sk/spravy/?id=7327

babula90
23. okt 2009

ahá 😀 dnes nestíham súťažiť, mala som návštevy

claudee
23. okt 2009

čauko, ja som dnes vyhrala bundu zo sedity 😵 a už mi ju aj kuriér priniesol domov, to je rýchlosť 😀

jarus1
23. okt 2009

tin007 a poradíš s odpovedami?

ajinka19
23. okt 2009

no vazne katuskaPd,bolo to v prievidzsku,ale plati len 29-30.10,ale aj to je nieco.si viem predstavit,kolko tam bude rano ludi.a este ak donesies ten kupon co je v letaku,tak dostanes hrncek. 😉

linkinkatka
23. okt 2009

claudee, prosim ťa a aka je suťaž zo sedity mne vôbec nejde otvoriť ich stranku a mam ale 15 obalov nachystanych

linkinkatka
23. okt 2009

prosim vas ako viete že vam na kucharke schvalili recepty?

titkovamiriam
23. okt 2009

claude gratulujem ani neviem ze sa tam hralo o bundu
linky uz to ani neposielam na sedite ak neposles hned uz nemas sancu
na kucharke mam v,, mojich receptoch ,,len zverejnene 😀

jarus1
23. okt 2009

baby, niektorá tu spomínala víkendovú akciu v tesco pre deti...o čo vlastne ide? dakujem

linkinkatka
23. okt 2009

ja som myslela že to sa žrebuje na tej sedite

jarus, to je akcia tušim pre tych čo maju tescocard, dvojnasobny počet bodov nie?

na tej kucharke mam stale že insert a na maggi mi ešte nič neschvalili už som zufala

petka1982
23. okt 2009

linkinkatka neboj,ani mne na maggi nič,už to ani neriešim,príborov mám aj napredaj,polievok máme jak v nejakom supermarkete 😀

titkovamiriam
23. okt 2009

linky hlavne ceny asi ano moten fotoramik urcite nie
v kika je nieco pre deti...

jarus1
23. okt 2009

dakujem linkinkatka 🙂

linkinkatka
23. okt 2009

je niekto zaregistrovany na tych omalovankach?

http://www.omalovanky.sk/index.php?option=com_u...

linkinkatka
23. okt 2009

baby prečo vy stale niečo vyhravate a ja vôbec nič, ja tu už asi tri mesiace robim všetky suťaže vypisujem všetky vzorky, za všetko hlasujem a stale nič, ja to nechapem, ja mam stale prazdnu schranku