Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
29. nov 2009

Dobre rano 😉
Zase nikoho 😀

jojka120
29. nov 2009

Ahoj
na dodane je B 😉

nikinka82
29. nov 2009

😀 dnes je tu naozaj akosi pusto 🙂

aksulvap
29. nov 2009

Práve začínam variť- najvyšší čas 😀

bzzmajka
29. nov 2009

Baby, teraz mi volali z Oriflame, že som získala v súťaži darček, viete o čo ide? mám si ho vyzdvihnúť v meste u nás...
Odkedy súťažím, tak prvý krát som niečo vybrala....

tin007
29. nov 2009

ahojte, dnes mame poobede navstevu, tak pojdem o chvilu vyvetrat mladeho, lebo ma akosi vela energie 😝
heslo na wande niektora viete?

petka1982
29. nov 2009

wanda na dnes: Život nevyžaduje, aby sme boli najlepší, žiada len, aby sme sa o to najlepšie usilovali.

krinolina
29. nov 2009

bzzmajka...gratulujem zrejme zo smotanky ci nevraveli???alebo superstar ale to je stare ale ak si este neskusala tak mozno aj to....ona ti da ten darcek a bude sa ta pytat ci by si nechcela byt oriflame lady ...ak emas zaujem len jej pekne povedz ze mas okolo seba a nemala by si take uplatnenie

skuli
29. nov 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím po delší době.Nějak teď nestíhám soutěžit ani psát 😢 Chci vás poprosit o hlas pro dceru nejlepší kamarádky.Je to pěvecká soutěž a Kačka zpívá moc hezky,jsou tam i videa

http://www.mkshavirov.cz/?Itemid=1 Kateřina Pokorná je 7 zhora,kliknete na kolečko u jména a dole dáte hlasovat.Moc děkuji za Kačku 😉

skuli
29. nov 2009

Jsem zapomněla napsat že je to vpravo pod tím kalendářem Talent 2009

tlstik
29. nov 2009

skuli máš zahlasovane

saisa1
29. nov 2009

mas aj nas hlas, skuli

krinolina
29. nov 2009

skuli mas to tam mat 😉

krinolina
29. nov 2009

a ked mi na maggi neuzna do konca mesiaca..cize dozajtra tak az na novy rok mi to posle? 😖

layla
29. nov 2009

krinolina ano. ale mne raz schvalili 2.septembra a este mi poslali balik akoze za august.
a maggi mi schvalilo vsetky recepty, takze bude balik za 4000b 😎

bzzmajka
29. nov 2009

baby a ten Oriflame to nemože byť zato, že sa vyplnala na ich stránke registrácia? to klikni a darček je tvoj...

claudee
29. nov 2009

bzzmajka, ale áno, môže byť aj za to.. aj ja som registráciou dostala hojivý zázrak od oriflame.

claudee
29. nov 2009

refan neskončilo už náhodou? 😕 či to je zase nová súťaž?

claudee
29. nov 2009

vidím, že do 17. decembra 🙂 tak super..

majinaf
29. nov 2009

skoncilo,ale je to super. 🙂

krinolina
29. nov 2009

layla...tak to mas super tolko bodov...mne by sa nechcelo tolko receptov tam nahadzovat sice ja mne ked schvalia budem mat 1020 pre istotu som dala jeden recept navyse...som lemrava nechce sa mi to tam vkladat dva mesiace som s tym nehla ani az minuly tyzden som sa dokopala...a to mam okrem toho recepty vo worde napisane bo som pred par rokmi mamine prepisovala vsetky recepty do pocitaca

bzzmajka
29. nov 2009

http://janbari.webnode.sk/

kto ešte nehlasoval, na pravo anketa a tam mám číslo 22, prosím o hlas, dakujem

lusana
29. nov 2009

bzzmajka máš hlas

cimlik
29. nov 2009

Ahoj holky, jestli máte ještě některá možnost hlasovat na lipánkovi, moc prosím o bodíky. Jsme zatím na 5. místě, ale těsně. Básnička Lipánkova svačinka, autor londra. Moc děkuji, ahoj 😉

tlstik
29. nov 2009

cimlik skusala som, no druhy krat sa mi neda 😒