Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

babula90
11. jan 2010

ma mede 30 a dala som 31 😀

betka14
11. jan 2010
betka14
11. jan 2010

dakujem pekne

elkazu
11. jan 2010

polyfunkcny bytovy dom Atrium - č. 3620

susanap
11. jan 2010

Ahojte,

nema niekto vylustenu krizovku zo Zahradkara 1/2010? Ako lustim tak lustim a ten citat neviem vylustit 😀

jola2
11. jan 2010

čauvec holky tak se po dlouhé odmlce hlásím měli jsme pokažený počítač 😒 je to hotové neštěstí když je člověk závislák 😀 .
Dnes mi přišla knížka co jsem vyhrála je to deníček od těhotenství až do tří let dítěte no myslím si že jsem půlku prošvihla tak je mi nějak na nic 😢

adino
11. jan 2010

ahojte, chcem sa poďakovať za super 🙂 temu, ktorú som objavila pred nedávnom. Gratulujem všetkým k výhram, dufam že sa aj mne niečo podarí vyhrať 😉 . Chcela by som sa opýtať čo to je za suťaž, ktorú spomínate(na mede). )Ďakujem a držím všetkých desať pri súťažení. 🙂

dada1212
11. jan 2010

adino www.dobrymed.sk Vpravo je ruleta, klikni na ňu a tipuj číslo od 1 do 300, ak sa trafíš, získaš výhru.

boldy
11. jan 2010

http://www.charlieclubbers.net/sk/sutaze/suta-a... a som tam, jasne ze sa tam nedovalim, takze neviem, ci mi to poslu bez ucasti 😒

dada1212
11. jan 2010

A.oni, Krinolína Gratulujem 😉
A ja tiež nesúťažím o ceny, o ktoré nemám záujem, sú to hlavne rôzne dvd-čka, radšej nech ich vyhrá niekto, kto bude mať radosť a si ich aj pozrie, mne by len zavadzali, na filmy som strašne náročná a málo sa mi ich páči .

adino
11. jan 2010

Ďakujem dada1212, už som aj skušala, dala som33 a bola ☹ 44. Ešte raz diky. 🙂

babula90
11. jan 2010

susanap, teraz nemáme Záhradkára, ale niekedy skúšam dať začiatok tajničky na googli a nájde mi koniec, tak skús 😉

krinolina
11. jan 2010

ucim sa len som dosla kuk...no ani ja nezvyknem sutazit o to co nechcem ale ked som si povzdychla ze nic nevyhram bola som odbyta tym ze som moc fajnova....s dodatkom napis to z mojej adresy a uvidime ci sa na mna usmeje stastie(ako na sestru) a div sa svete ze to vyhrala bosorka, ale mamina sa uz tesi

...baby zajtra medzi deviatou a obedom na mna myslite mam ustnu skusku zo socialnej politiky 🙄 no mne sa to skor podoba na dejepis medzivojnoveho a povojnoveho obdobia...minimalne 5x tam mam nadpis roky 1918-1939

dada1212
11. jan 2010

Krinolina Budem ti držať zajtra palce 🙂

A tá zástera, určite nie je zbytočnosť, niekomu sa zíde z rodiny, ja som myslela skôr len tie dvd-ečka, prípadne nejaké lístky, ktoré nevyužijem,cd-čka, ktoré nebudem počúvať atd.

bzzmajka
11. jan 2010

Ja súťažím len asi 1/3 a možno aj menej čo sa sem dá, a nesúťažím o blbostičky ..ani o DVD, zájazdy a nákupy v internetových obchodoch.
Mna lákajú detské súťaže, fotosúťaže a kozmetika...

titkovamiriam
11. jan 2010

ahojte dnes nic 😠

krinolina
11. jan 2010

ja sutazim o kozmetiku, parfemy, knihy dalej s tym maggi vyrobky nam chutia a do kuchyne sa vzdy nieco zide, nemam rada vstupenky aj tak by som sa nikde netrepala nezvyknem sutazit o dovolenky a vikendove pobyty, auta 😀 , poukazku na zlavu v e-shope, a sms sutaze...mam rada sutaze o reklamne tricka tych mam uz vcelku dost(milli, pepsi, zlaty bazant, twister, expres,jozo procko pokusa 😀 😀 😀 ) na spanie sa vzdy zidu

claudee
11. jan 2010

ahojte, ja dnes nič.. už dlhšiu dobu 😝 ostatným blahoželám

claudee
11. jan 2010

a maggi mi už skoro dva týždne nevládze schváliť 5 receptov.. tak som zvedavá, kedy bude stíhať rozposielať maily 😀

ingulienocka
11. jan 2010

ja som vyhrala polokoselu pansku, ale neviem kde 😉 a tiez mi prisla krabicka kozmetiky, malé výrobky 😀

dindi22
11. jan 2010

Na otázku 19:23 nie je odpoveď. Buď je zle položená, alebo sa pomýlili. Je to film, ktorý je z roku 2009 a na tie sa ešte Oscari nedávali...Ja len tak mimochodom, aby ste sa netrápili z odpovedou...

dindi22
11. jan 2010

Ale ak sa mýlim, tak sorry

ajinka19
11. jan 2010

baby,regli ste sa niektora na tom www.casi.sk co sem davala cencula?
aby som nezabudla gratulujem vsetkym,co vyhrali a ostatnym prajem vela stastia,samozrejem aj sebe 😀

krinolina
11. jan 2010

19>23 mozno zle polozena ale odpoved bude 2 vid pomocka
Fame Tvoja cesta za slávou čerpá inšpiráciu z kultového filmu ovenčeného dvoma Oscarmi z roku 1980. zo stranky
http://kino.server.sk/tipy/detail/35154-fame-tv...