Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
23. nov 2012

do kelu som vyplnila prieskum a omylom som stlacila spat, a teram ma nechce hodit naspat na prieskum do kelu, zase strateny cas ☹ ☹
😠

benca
23. nov 2012

stanushqa dnes mi prisiel mail, ale to som uz pani bombardovala niekolkokrat, ze kde to viazne ten mail. tak asi preto ho poslala, aby mala pokoj, chcem objednat flash este muzovi, ale pomaly mam obavy, ci mi nepridu nejake faktury, ktovie ci len tak ti niekto posle flash disc

benca
23. nov 2012

dievcata to vam dosiel dotaznik z gfk online prieskumu asi, ze ale tam su len zlavy na martinus a dalsie alebo sa za tie body da objednat v plnej sume

mary_m
23. nov 2012

dnes mi prišli nohavičky z Nika- intima veľ S, biele, sťahujúce-tvarovacie , ak máte niekto záujem o výmenu za veľ M alebo L ... napíšte ... ;)

martinkatinka
23. nov 2012

https://www.facebook.com/SlovenskaSporitelna/ap... - ak sa vám podarí, vypíše vám, že ste v žrebovaní ... a potom už len čakáte 😀 držte mi palce, ja som našla čo je v chladničke... každý tam má ale niečo iné, sme to s kamoškami skúšali...

stina
23. nov 2012

http://www.plusprevas.sk/fotosutaze/granko-foto...

Baby Filipko je na fotke a ma v pusinke granko sirup flasku. Pod menom martina benkovska rakicka. Je to druha zalozka. Da sa prihlasit aj cez FB. Velmo dAkujeme za hlasky

stina
23. nov 2012

je prišiel mi mail, že ma vybrali na testovanie nivea BB krém 🙂

martinka17
23. nov 2012

ináčmne prišili tiež z intimi gaťky, ale XL ☹ 😀 ja nosím S-ko, nestrafili sa 😵 vraj tehulkovské, mne sa zdajú klasické, jemnunké 😉

darymorka
23. nov 2012

https://www.facebook.com/inbag.sk/posts/1645626...

ak by sa nasiel niekto kto zahlasuje budem velmi rada.
v komentaroch meno: Luba Reháková
DAKUJEME 🙂 🙂 🙂

stina
23. nov 2012

@darymorka hotovo, lajknuté oba komenty...si hotové básnické črevo 🙂

majina1974
23. nov 2012

ked budete mat čas,chodte na:www.kaufland.sk je tam ok stránka Nevyhadzujte,recyklujte,tvorte z dostupného,,odpadu,, hlavne pre tie šikulky,ktoré majú čas a chut niečo vyrábat.ahojte.

kajca84
23. nov 2012

@stina blahozelám,mne vzorka ale aj tá potesí 🙂

stina
23. nov 2012

@lucik194 netreba tu hlasovat na fisher price...vybera porota 🙂 pozri podmienky

stina
23. nov 2012

@lucik194 a islo ti to, lebo stale tam mámlen 11 hlaskov...

lucik194
23. nov 2012

@stina
viem ze vybera porota, v podmienkach to je
hej islo mi zahlasovat, podakovalo mi za hlasy, pozriem to

lucik194
23. nov 2012

@stina, pozrela som to, mas tam 131 bodov (aspon podla linku - martina r.)

markot1
23. nov 2012

@stina mne Ti vobec nejde zahlasovat. Ak mas link cez facebook tak ho sem daj mozno mi to pojde cez to

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
24. nov 2012

@martinkatinka my tú chladničku skúšame každý deń, dcéra už 3x našla a ja nič 😒 a presne tak, každý tam má inú vec
@darymorka zahlasované 😉
@stina zahlasované 😉

martinkatinka
24. nov 2012

@danielaj mne sa podarilo dnes znova s jogurtíkmi... ale vyžrebovannie, to nie :(

stina
24. nov 2012

@lucik194
@lucik194 jaj ty myslis hlasovanie na tu hracku, ja som myslela na to granko 🙂

alexandra33
24. nov 2012

@martinkatinka
aj mne sa podarilo najst 🙂

benca
24. nov 2012

nova monfield karta s vernostnym programom na stranke monfield