Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

belova.r
17. feb 2011

ahoj zuzka mozes mi poslat registrovat do tych dotaznikov, co si teraz nedavno pisala pekny vecer, dakujem
belova.r@azet.sk

martinka17
18. feb 2011

na bueno je nové mesto, za ten svet si neviem spomenúť, ktoré to je 😠 😀

babatko88
18. feb 2011

ahojte, kúpili ste si súťažné bueno? ja áno, mám tam napísané súťažný kód: ... a kódu nikde 😀 poteší, nie? 😝

babatko88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
18. feb 2011

@babatko88 veď máš najviac hlasov, čo sa deje?

martinka17
18. feb 2011

@babatko88 ešte je možné, že problém je v tom, že prosíš o hlasy, tu to nemajú rady ☹ ale vyhráš, neboj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ten kód je také číslo na obale, mrkni na stránku, myslím, že je tam ukázané, kde ho hľadať🙂

babatko88
18. feb 2011

@martinka17 no a? ale to nie je zakázané, ak do témy prispievaš, tak čo? nepoznám 100ľudí na každej stránke, tak o čo im ide? ...ahaaa, už som ho našla 😀 prečo to píšu na obal? ved to môžem stáť v obchode a smskovať donekonečna 😝

martinka17
18. feb 2011

@babatko88 proste je to zakázané. Ja by som na tvojom mieste bola rada, že mi len zmažú žiadosť a nediskvalifikujú ma pre to, že sústavne porušujem pravidlá fóra 😉
hej, ale tá správa, či si vyhrala nepríde hneď, ale do nejakých 24 hodín, takže to by potom bol asi problém🙂

babatko88
18. feb 2011

@martinka17 neporušujem pravidlá, je tam napísané, že ak do témy, v ktorej si vložila žiadosť o hlasy prispievaš, tak to ťam môže byť! .... pôjdem to tam potom nájsť 😀 😀 😀

martinka17
18. feb 2011

@babatko88 ako mne je to jedno, ja by som ti dala hlas, len som tam ešte na začiatku vložila príspevok a teraz už nemôžem. Ber to tak že si už aj tak vyhrala a nechaj adminky, nech to mažú, ak musia. 😉 😉 😉

labus
18. feb 2011

@babatko88 nemožeš stát v obchode a esemeskovat lebo pre prípad výhry musíš výherný kod preukázat... tak zbytočne by si sms kovala ak by si kod nemala...

labus
18. feb 2011

@babatko88 tiež som ti dala hlas ale máš to jasne vyhrate...

babatko88
18. feb 2011

@labus to bol vtip 😉 a ďakujem za hlas, tak už nech je ako chce, nemám už kam napísať 🙂

martinka17
18. feb 2011

@babatko88 neboj, si vyhrala, malý sa poteší🙂 😵 😵

babatko88
18. feb 2011

@martinka17 veď práve, mne ide o malého, keď zapnem počítač, hneď okolo mňa stepuje, aby som mu ukázala macka 😅 tak by ma strašne mrzelo nevyhrať ☹ ale uvidíme, ak nie, dúfam, že nejakého podobného nájdem v obchode 😎

martinka17
18. feb 2011

NIVEA klub má novú súťaž, ale neviem dať link,lebo ma automaticky prihlasuje 😒 😀

ajulienka81
18. feb 2011

@martinka17 aj mne to prislo, link netreba, poslali kazdemu, kto je registrovany🙂

martinka17
18. feb 2011

@ajulienka81 ha, tak super, apsoň to každý skúsi, ja samozrejme nič 😀

ajulienka81
18. feb 2011

@babatko88 myslim, ze nikto z tych, co sa zapojili, nechce vyhrat pre seba, ale svoje male, takze nie si jedina 😉 a v tejto teme zvyknu ziadost o hlasovanie mazat, pretoze sem pri nejakej sutazi pride dost zien, ktore inak neprispievaju a iba ziadaju o hlas. tak to mi pride divne 😉

ajulienka81
18. feb 2011

@martinka17 ani ja, to by hned napisali, ze vyhravas?