Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
2. máj 2012

@martinka17 ankety, ani klikačky nerobím - NIKDY. Súťažím už niekoľko rokov a musím si zaklopať, zatiaľ som nenatrafila na podvod ... súťaže si proste vyberám, súťažím u veľkých firiem, na overených stránkach, žiadne čudné, narýchlo novovzniknuté ministránky, mini e-shopy a pod. Na výhry sa sťažovať nemôžem 😉 Keby som súťažila úplne všade, možno by tých výhier bolo viac, ale bolo by aj viac problémov a o tie nestojím
😀 😀 😀

adulikka
2. máj 2012

mne dnes prišla instantná káva GOLD 200 g zo stránky dobrá káva...to čo bola za súťaž ?

adulikka
2. máj 2012

http://www.dobrakava.eu/ms-v-ladovom-hokeji.xht... pri kúpe dostanete zadarmo zástavu .

adulikka
2. máj 2012

už viem čo bola za súťaž o tú kávu GOLD ,bolo treba pár slovami napísať ako pijete kávu ,ako si ju užívate...a ja vyhrala 🙂

moname
3. máj 2012

ahoj,chcela by som sa spýtať,nemalo GFK posielať 1/4-ročne nejaké darčeky,lebo ja som nič nedostala,alebo som to zle pochopila?

martinkatinka
3. máj 2012

@bluen mne ešte nič, to príde ako balíček, či klasicky do schránky sa to zmestí?

zuzka2010
3. máj 2012

prosim Vas ako zistim body v gfk?neodpovedali mi na mail..

martinkatinka
3. máj 2012

@zuzka2010 na www.paneldomacnosti.sk sa prihlásiš a tam sú napísané body, prirátavajú raz za mesiac

tikivikiniki
3. máj 2012

@moname Ani mne nedošlo nič.Ani 1/4 ročný darček,ani spravodaj....A to som sa tak tešila na darček! ☹

tikivikiniki
3. máj 2012

@martinkatinka Do schránky sa nezmestí,je to velká sklenená flaša. Mne to prišlo v krabičke ako obyčajná listová zásielka.

zuzka2010
3. máj 2012

@tikivikiniki to vam prisiel darcek z gfk?

martinkatinka
3. máj 2012

@tikivikiniki jaj dík, takže ak niečo príde, tak si po to pojdem na poštu.. uvidíme, káva by potešila 😝 manžel bude mať do práce.. a nie je nejaký zozonam, že komu to pošlú? Neprišiel vám mail, že to posielajú? Lebo idem v utorok s malým na dva týždne na operáciu a nebudem doma, tak aby som vedela

tikivikiniki
3. máj 2012

@zuzka2010 Ale nie, to tá kávička z dobrakava.sk.

zuzka2010
3. máj 2012

@tikivikiniki vdaka za upresnenie🙂nemate niekto skusenosti s tictac klubom?

tikivikiniki
3. máj 2012

@martinkatinka O zozname neviem,ale tuším každý dostane kto im napísal že ako a akú kávu pije a stali sa fanúšikom na FB. Mail neprišiel.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
3. máj 2012

@tikivikiniki
@lilli00
No už som dostala aj ja, bola som si po balíček na pošte, potešilo.

martinkatinka
3. máj 2012

https://www.facebook.com/MojeHamiSK/app_3457737...
Výhercovia hami chrumiek, gratulujem 😉

moname
3. máj 2012

@tikivikiniki -ďakujem za odpoveď ,aj vám ostatným,tak trpezlivo čakám poštu -teda dúfam že dostanem aj ja 🙂

labus
3. máj 2012

@slavka11 Slávka po dlhej dobe zasa nejaká výhratak sa teším a občas som Evu kupila takma to potešilo... nejak ma tie výhry obchádzaju... mala som vážne zdravone problemi, tažku operáciu rok bez príjmu .. a ešte ani žiadna výhra nebola čo mi ma potešila tak prišla práve teraz ked mi uznali čiastočný dôchodok a dojednala som si výpoved z odstuným ... takže sa potvrdilo...to známe ... ked smola tak poriadna...no snád už mi svitá na lepšie časy

martinkatinka
3. máj 2012

@putney to lego som akurát chcela pridať 😀

labus
3. máj 2012

@martinkatinka fajn sutaž pre ludí v tých mestách kde sa hrá tak držím palce to neš TESCO na zozname žial nieje ☹

adulikka
3. máj 2012

pozrite leták DM drogérie ,hned ako otočíte prvú stranu na ľavej strane je napísané...kúpte si od 11.5. do 12.05 akýkoľvek dámsky denný krém a z tej istej značky si môžete vziať nočný alebo očný krém zadarmo .To znamená ,že ke´d kúpim Niveu denný krém ....môžem si zadarmo zobrať nočný ? to by bolo super ,za jednu cenu dva výrobky ...to dávajú na deň matiek 🙂