Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
9. máj 2012

tych co tu zacinali uz tu nevidim napr ttkovamiriam mi vzdy dobre poradila

benca
9. máj 2012

etani.sk robia akcie testovacky kremov, dr max robi treba to pokukat, v googli treba dat zehlenie vrasok gratis a jedna pani to ponukala kozmeticka, na heyducke v ryori salone konzultacia 30 min zdarma, je toho vela

benca
9. máj 2012

aj minule vichy na akcii vyzehlovalo zehlickou gratis

ajulienka81
9. máj 2012

@benca skoda, ze vacsina tych akcii sa kona fakt len v BA, v ostatnych mestach je to bieda...mozno akurat fann co robi tie licciace akcie, ale inak nula bodov:( na tu akciu v Dm sa aj ja chystam, len neviem, ako sa budu dat tie kremy skombinovat a ci to plati na vsetky znacky.

benca
9. máj 2012

ajulienka no neviem na ake znacky to plati, ved uvidis, ten ceragem by mal byt aj v inych mestach, podla mna nie vsetko je v blave, mozno hej neviem

benca
9. máj 2012

ajulienka aj nivea je vo viacerych mestach

benca
9. máj 2012

ibajeho som zabudla este stranky omladnut.sk, pubertal.sk testovanie kozmetiky, a den pre vsetkych bratislavcanov to bolo v aprili, je to kazdy rok

benca
9. máj 2012

casopis d.test dajte do googla pride aj s nalepkou, ze nevhadzujte reklamu, ja som chcela len tu nalepku, lebo sa mi nechce pripajat tlaciaren a tlacit to

bluen
9. máj 2012

@benca
ta kniha z evitapress ti prišla pred vianocami? moja mamina je hentam asi pol roka a neprišlo jej nič

martinex
9. máj 2012

@benca
@martinka17 ten kybel este plati, nie je sice na kazdej predajni,lebo niekde sa vypredal,ale na poziadanie sa da presunut. k nakupu su rozne rozdavacky, napriklad nivea-treba sledovat letaky v predajni.
co sa tyka kremov ku dnu matiek, vyberte si jeden a dalsi k tomu z tej istej rady je zadarmo 😎

martinka17
9. máj 2012

@benca ja v Dm veľmi často, ale akosi nie vždy potrebujem práve to kúpiť, čo je odmena a body skôr na plienky idú.-D Teraz menej, ale tak oplatí sa žolík viacej ako darček 😉

martinka17
9. máj 2012

prosbaaaa, kočky, ktoré si kupujete mliečka Nivea, nemá niektorá prázdny obal z dámskeho mliečka 200ml?

benca
9. máj 2012

bluen z evity to bolo minuly rok, ale neviem ci pred vianocami

benca
9. máj 2012

ved mne tiez nedosla, tak som im napisala,ze preco, tak potom poslali, konecne som sa dnes dopracovala k femine cz, darcek meskal neviem kolko mesiacov, tak sa ospravedlnili, ze do dvoch tyzdnov ho mam

benca
9. máj 2012

martinka aky zolik, narodi sa mi prve dieta takze tiez pojdu na plienky

martinka17
9. máj 2012

@benca http://www.dm-drogeriemarkt.sk/cms/servlet/segm...
toto je vernostný systém v DM, niečo ako club card karta v Tescu 😉 Za 50 bodov je knižka, v nej žolík, je to zľava 25% na ľubovoľný produkt, ja som tak o 3,30 kupovala lacnejšie babylove plienky, fakt sa oplatilo 😵 a ešte iné zľavy, ale ten žolík je najlepšííííí 😀

ajulienka81
9. máj 2012

@martinka17 ja som tie zoliky tiez vzdy na plienky pouzila, potom vychadzali okolo 10 eur 84 kusov tusim...teraz tam u z aj pomenej chodim, vtedy to boli ine nakupy, tak aj body sa lahko zbierali 😉

martinka17
9. máj 2012

@ajulienka81 jj, ale aj tak väčšinu vecí kupujem v akcii a na kupony, hlavne ich značku v DM, mne sa oplatí, mám ich pri bloku 😀

ibajeho
9. máj 2012

@benca kks zena ty mas jaky prehlad, ale ja nejsom na taketo veci ze ist miekam do parfumerie a nechat sa namalovat alebo aby sa mi hrali s vlasami hoci nieco mozem dostat lebo ja vzdy za tym vidim len to ze za to budu chcet prachy a to mi za to nestoji...lebo ja neviem potom povedat ze nie ked uz som nieco dostala zadarmo vies...jedine ze by si tam sla so mnou 😅

ibajeho
9. máj 2012

@benca iank ja neznasam evitaklub, mam s nimi velmi zle skusenosti lebo som si vybavovala tu ich vip kartu a pri stahovani som ju niekam zapatrosila ale myslela som si ze ju nemam tak som pisala mejl ci by boli taki zlati a poslali mi nahradnu. Tam na mna panicka reagovala typom ze jej mam poslat cislo co jej na tej kartocke. Pozeram na to , ze ja jej ho nemam ako poslat kedze tu kartu nemam( co dava logiku) ale jej to asi nedoslo. Tak mi povedala ze tak mam smolu lebo ona nema cas riesit moju posratu karticku. Kukala som na ten jej mejl jak obarena a povedala som si ze sa na nich mozem teda aj ja vysrat a uz som si od nich ziadnu knihu ani nekupilǎ a ani nekupim. Ich problem, oni dosli o zakaznika. 😝

angelheart
9. máj 2012

@martinka17 jáááj, keby si pred týždňom povedala, vyhodila som prázdny obal Nivea 😒