Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

radkatalajkova
1. júl 2012

kočky, tie čo ste hrali datart ide vám to ??? lebo mne na ich stránke tú súťaž nenašlo 😕

martinkatinka
1. júl 2012

@slavka11 nie je to niečo ako eRmail?

slavka11
1. júl 2012

@martinkatinka nie nie toto ti pride oznam do mailu ze si mas akoze precitat link ktory je na konci mailu. Ja sa nezaoberam tym co je v texte napisane idem na koniec tam kliknem na link otovri mi okno a ja si medzi tym pozeram ine veci. Potom az si spomeniem tak kliknem na ten otvoreny link a hore mam napisane ze odmena za precitanie mi bola pripocitana. skor okno nezatvaraj. A vobec netusim co mi chodi za info teda prebehnem to len tak narychlo ale do detailov sa nevenujem nicomu pokial ma nieco nezaujalo nie je to podmienka

alexandra33
1. júl 2012

@slavka11
Ja som sa ta chcela zapojiť, ale vraj najistejsie to chodi mail zriadeny na klikacke.sk nie na iný mail a ten ked som si chcela vytvoriť mail na klikacke.sk tak to neslo, vobec nefungovala stranka, ty si sa tam s akym mailom zaregistrovala ? Dik za info

alexandra33
1. júl 2012

@radkatalajkova
Vela vecí na ich stranke aj na fb stranke súťaže nefungovalo, a tolko ludi sa stazovalo,sak pozri na fb profile súboj domacnosti, skoda ani ja som nic nevyhrala ☹

danielaj
2. júl 2012

@martinkatinka
@slavka11 podĺa mňa je to ako eRmail, podľa toho čo píšeš, ja robím ten eRmail a tiež mi príde mail, na konci je odkaz, len to otvorím, nemusím ani čakať, a pripisuje mi peniaze 😉

@alexandra33 mne to nešlo presne ako tebe, tiež mi nezobralo môj mail, tak som si chcela vytvoriť mail u nich, tak mi to tiež nešlo 😒

slavka11
2. júl 2012

@alexandra33 mne to chodi na zoznamovy mail uz par rokov a zatial v pohode

tomas83
2. júl 2012

Fajn súťaž na webe http://www.mini-eshop.eu/ a zdieľačka na FB
Výhra je tovar v hodnote 120€

slavka11
2. júl 2012
alexandra33
2. júl 2012

@slavka11
daj mi tvoje meno na klikacke aby som ta mohla dat ako odporucatela a budes mat z toho aj ty nieco 🙂

alexandra33
2. júl 2012

baby tak sa idem pochvalit, som sa minuel stazovala ze uz som dlho nic nevyhrala, ani podravka ,ani datart nevysiel ale dnes sa to prelomilo, prisiel mi balik a ze co v nom je, otvorim a tam vyhra zo sutaze walmarku, a to pristroj soda stream, waaau 🙂 🙂 🙂 tak sa tesiiiiiiiim

alexandra33
2. júl 2012

baby ktora ma zaujem zarabat klikanim na reklamne mail podobne ako ermail, ale viac mailov a aj provizie pod seba registrovanych, tak sa registrujte cez link
http://www.moneymail.cz/registrace?afil=c19113d...
na leto vypisali aj sutaz o peniaze v hotovosti, a funguju uz dlho
🙂

putney
3. júl 2012

@alexandra33 tak som to teda skusila.............. a teraz mam cakat na prvy mail???

cleo23
3. júl 2012

Túžite po zdravých a krásnych vlasoch? Zapojte sa do súťaže so spoločnosťou Schwarzkopf a vyhrajte vlasovú kozmetiku pre váš typ vlasov. http://www.salonykrasy.sk/clanok-152-sutaz-o-vl...

stanushqa
3. júl 2012

kočky ja som nikdy nesutazila na nete len teraz som zacala a uz som vyhrala 2x avon balicek a nejaku knihu a cd 🙂 asi mam zaciatocnicke stastie 🙂

slavka11
3. júl 2012

@alexandra33 jej ty si zlata. Klikni na ten link co som poslala a malo by to zachytit. V poslednej dobe chodi tych mailov z klikacky nejak viac takze snad sa to aj rychlejsie nazbera

kocurik16
3. júl 2012

ja som na klikačke registrovaná už dlho,ale posielajú málo mailov,niekedy prídu aj 4 za deň a inokedy aj 2 mesiace nič. Treba čítať aj ten počiatočný oznam,lebo posielajú chytáky,ktoré ak otvoríte tak stiahne z nazbieranej odmeny ☹ Držím palce,nech sa vám darí 🙂

martinkatinka
3. júl 2012

@alexandra33 na tom moneymaily vyplácajú pri akej čiastke?

adulikka
3. júl 2012

prišli mi 6 sáčkov čaju Mistral a som si skúsila objednať katalóg 2012 Nivea ,tak aj s dvoma vzorkami

stanushqa
3. júl 2012

Ludia na stranke figaro co hladate slova je tam take slovo ze "na"? lebo 10som nasla a toto neviem najst please poradte

alexandra33
3. júl 2012

@putney
ano teraz uz len klikat ked pride, zda sa mi ze celkom dost ich chodi v poslednej dobe 🙂