Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tikivikiniki
14. sep 2012

@angelheart Možno to tak je tam kde ti žiješ,no moje skúsenosti sú presne také ako píše slavka11,moja svatka robí v Tescu OD v Bratislave dokonca,a neverila by si čo všetko ponosí domov z takýchto akcií.Pomali sa nezmestia doma od takých harabúrd,ale nosí so sloganom že prečo nie keď môže. Možno SBS-kári nosia tak isto,tak radšej ani nekontrolujú aby bol pokoj.

angelheart
14. sep 2012

@tikivikiniki no...žijem v Bratislave, šlo o Hypernovu 😉

martinka17
14. sep 2012

@slavka11 ja som pracovala v malých predajniach a poviem Ti, ak sa nejaké darčeky na predajňu dostali, boli pokladníčky posldné, komu sa ušli. Všetko išlo na obchodné oddelenie spoločnosti. Stačí si sledovať reklamu a vždy si darček pýtať 😉

rossio
14. sep 2012

@tikivikiniki, @angelheart tak ja tiez poznam kočky, ktore pracuju presne kvoli takym akciam, kde sa ponukaju veci k nakupu zdarma a bola som prekvapena kolko toho nosia domov, dokonca jedna mi to aj nukala, tak som povedala ze preco nie...a na moje prekvapenie dostala som toho celu velku krabicu. Neviem presne o ake vzorky islo ale boli ich vela.

angelheart
14. sep 2012

@rossio vzorky a darčeky je rozdiel, ak niečo rozdáva hosteska, je to tiež iné, ako to, keď sa darček dáva na informáciách na základe bločku. Takmer všetci partneri (bolo pár výnimiek, kedy to nebolo treba) chceli vyúčtovanie - kópiu bločkov, takže to jednoducho nie je možné...
A áno, nehovorím, sú výnimky, riaditeľ, obchodné odd. ... to je samozrejmé, ale nie tí, čo sú na predajni, tí sa často o tom všetkom dozvedia poslední alebo až potom, keď je po funuse ...

chrenkovae
14. sep 2012

dievčence ktore ste si požiadali o vzorky caro napoja došlo vam už niečo?Mne napisala pani,že pošle no zatial nič ☹

angelheart
14. sep 2012

@chrenkovae mne tiež zatiaľ nič 😒 ale snáď príde, s nimi som zatiaľ skutočne nemala negatívnu skúsenosť

alexandra33
14. sep 2012

@nikitag
prosím ta milku si poslala doporucene alebo obyčajne ?

danielaj
15. sep 2012

@chrenkovae ani mne zatiaĺ Caro nič, a tiež písali, že pošlú, tak počkajme ešte 😉

labus
15. sep 2012

@martinex segra robí v TESCU roky a nesmu si nič domov vziat....maju to velmi prísne

martinkatinka
15. sep 2012

@chrenkovae tiež zatial nič, ale medzi vzorkami z nestlé bolo aj caro, ale iba dva sáčky

nikitag
15. sep 2012

@alexandra33 Ja som posielala doporučene.

angelheart
15. sep 2012

@nikitag ahoj, posielala si milku? Kedy? Už máš pripísané body? Ja som posielala 4.9. a doteraz tam mám 0 😖

benca
15. sep 2012

kocky neviete mi poradit som odcvicila 5 dni, nedaju sa mi otvorit vyhercovia, to musim odcvicit 30 dni aby som nieco dostala, dobre som to pochopila, cize 5 dni na misku nestacia, neviem co dalej, dakujem

janulka54
15. sep 2012

baby ja som vyhrala v bebevyzva sice len misku a bebe susienky ale potešilo takto z rána... konečne sa na mňa usmialo šťastie 🙂

nikitag
15. sep 2012

@angelheart Ano,milku som posielala doporučene 3.9 a včera poobede mi pripísali body. Už som aj objednala.Chystám sa poslať ešte na vak ale s takým štýlom neviem či sa mi ešte ujde. Za 10 dní možno rozoberú všetko.

benca
15. sep 2012

janulka54 to ti ukazalo, ze si vyhrala na bebe, mam odcvicenych 5 dni a co dalej

angelheart
15. sep 2012

@benca výhercovia sa dajú otvoriť hocikedy, sú v tabuľke Excel ... vyhrať môžeš každú cenu alebo aj žiadnu ... rozpis, kedy sa žrebuje, je tu: http://bebevyzva.sk/media/articles/how-to-win/s...
Vlastne sa to ani nežrebuje, každý tridsiaty, kto ukončí 5.deň, 10., atď. vyhráva - ďalšie zverejnenie výsledkov za 5 odcvičených dní bude 24.9.
Keď budeš cvičiť ďalej, budeš v hre o fľašu, potom o poukaz atď. Keď nebudeš pokračovať, budeš v hre len raz a to o tie misky 24.9.

benca
15. sep 2012

dakujem angelheart

dada1212
15. sep 2012

Baby, s tým vynášaním vzoriek nemáte určite pravdu. Však skúste tam ísť robiť a ak naozaj robotu potrebujete, tak pochybujem že si niečo také dovolíte, ked sú prísne kontroly.
Možno v Bratislave sa to stať môže, nakoľko tam v obchodoch s potravinami, kvôli zlej mzde a zlým podmienkam ľudia robiť nechcú, tak aby mali vôbec nejakých zamestnancov, tak prižmúria oči. Lebo tam sa zamestnanec nemusí báť, že ho prepustia, ak ho prepustia tak minimálne 15 dalších podobných obchodov ho zoberie.
Ale inde, kde nie je veľa roboty si nedovolí riskovať ani sbskár ani zamestnanec.
Však ak je to také výnosné podľa vás, tak si dajte žiadosť a chodte tam robiť...

janulka54
15. sep 2012

@benca nie prišiel mi mail že som vyhrala...

stanushqa
15. sep 2012

kočky mne vcera prisli tieto vzorky potesili len skoda ze tie kase maju uz len mesiac zaruku 😠

benca
15. sep 2012

aj mne doslo to iste, bez tej tasky, taska mi dosla minule, aj z hippu mi dosli kase a caje a lyzicka,
pozrite www.5krokov.sk zbieraju sa za pokladnicne bloky dove privesky s naramkom

benca
15. sep 2012

yves rocher.sk mi dosli vzorky kremov, kazdy mesiac si objednavam katalog a chodia mi k nemu kremy vzorky a vonavky

stanushqa
15. sep 2012

@benca z hippi ti prisla lyzicka? mne len kase prisli a z nestle toto

benca
15. sep 2012

na femina.cz dali nove vyrobky za komentare k testovaniu, minule som si vybrala vitaminy

benca
15. sep 2012

ano z hipp caje, kase a lyzicka umela

benca
15. sep 2012

z hera uz davno kasa, a najblizsie chcem objednat, ked bude mat mala pol roka nieco skor hero neda