Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
18. sep 2012

ak nezabudnem tak mu to dam stvrtok prelozit, lebo zajtra spi po nocnej

rossio
18. sep 2012

@bluen mne sa podarilo vyhrat špiralu :D

rossio
18. sep 2012

och tie minonky..ale tak ked su v jeden den blbosti, tak len nazbieram body aby som mala na dalsi den...inac ja v tom nemam vela statia, skor sestra uz 2x trafila, kavu a minonky...ale to nijako nesuvisi to odpocitavanie scitanie,,,,proste si len nieco tipuj. Ono ta to len navedie ci ides dobre. Ale tazko je sa trafit...Dobre je ze to teraz dali az na 17:00 a nie z rana.

miracle
18. sep 2012

Ahojte, mam nejake kody z Milky a Racia, vymenim za Walmark alebo Nivea.

bluen
18. sep 2012

joj aj mne sa predsa dnes zadarilo..🙂 to ma tu asi počarovalo..🙂 vyhrala som miňonky..🙂

venita
18. sep 2012

baby ako funguju tie minonky? nechaaaapem to 🙂. ked mi vypise, ze som napr. o 43 mimo toho cisla, tak aj ked dam o tolko viac aj menej, tak mi to nevie najst.....

bluen
18. sep 2012

no hento je iba taka pomocka..🙂 napriklad ked napíšeš číslo 1, a ono ti napíše že je to v okruhu napr 15.... tak to znamená že vyherné číslo môže byť od 1 - 16.. ono ti to da iba okruh kde sa nachádza to číslo... to je len na správnom tipe hento..🙂

angelheart
18. sep 2012

@venita ahoj, ak by to bolo takto jednoduché, tak by vyhrali všetci ... je to len približný okruh + - kde je výherná miňonka ... môžeš ju mať aj hned vedľa

mirkat73
18. sep 2012

@moname je neplatna, ja som poslala8 kodov a odpisali mi ze mam este 2 poslat, ze z 8 nic nemaju

moname
18. sep 2012

@mirkat73ďakujem no škoda ☹

benca
18. sep 2012

nieco pre kocky z ciech, neviem, ci su tu len slovenky, mary kay.cz na tejto stranke sutaz, ak sa zaregistuje tvojich 15 znamych ziskavas miniset ich vyrobkov, ale len pre cr

benca
18. sep 2012

hura dievcata ideme sa registrovat je to aj u nas mary kay.sk je to pod sutazami

benca
18. sep 2012

tak dievcata kto mi pomoze, pomozem aj ja jemu

benca
18. sep 2012

pocas tyzdna mobility t.j. od 16 do 23.9 mozno jazdit v MHD len na vodicsky preukaz , nepotrebujete elektricenku

benca
18. sep 2012

do akcie sa pripaja aj tisicka dalsich miest , myslim akcia mobility

benca
18. sep 2012

kto idete na festival grape festival tak s o2 mozte pocas festivalu surfovat zdarma, aj zdarma posielat mms, mrknite stranku O2.sk

benca
18. sep 2012

na o2.sk , karta zdarma

benca
18. sep 2012

dnes v letaku forstinger, na studenej ulici, je to autoservis, aj predajna, maju tam prsiplaste pre deti za 1 euro v troch farbach

benca
18. sep 2012

dermacol.sk je tam vernostny program pri nakupe, ale to som sem uz kedysi davno davala