Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
21. sep 2012

@chrenkovae
dakujem ti krasne, uz mi to prislo 🙂

radkatalajkova
21. sep 2012

zlatíčka, prosím vás, tie čo ste posielali kódy do Milka súťaže, prosím vás koľko trvalo, než vám prirátali kódy? Ďakujem

lienkap
21. sep 2012

@angelheart ano hodiniek mali ešte veľa, ja som kody posielala ešte na začiatku súťaže, no asi im napíšem 🙂

ibajeho
21. sep 2012

@benca karty ktore este mozes ziskat z tych co nemas je napr. Premaman, je to obchod s vecami pre decka dostali sme k vyse 100€ nakupu, takisto obchod predeti aj tam sme dostali k nakupu. No a teraz nedavno mala mama oslavu tak som jej kupovala sperky a tiez som k nakupu dostala kartu, je to take klenotnictvo klenoty aurum sa to vola a s tou kartou mas zlavu 12% na dalsi nakup.

zhalickova
21. sep 2012

Sedita už má soutěž - s Bobem a Bobkem tady http://soutez.sedita.cz/

Nevíte někdo kde budou výsledky se smadným mnichem? ani jejich fb stránky nemužu najít.

markot1
21. sep 2012

sedita je len pre CR. Na konci v pravidlach je to napisane

janicko998
21. sep 2012

Fotosúťaž o iPad, vyzerá že sa po dlhšom čase zapojím do súťaže:

►►► ►► ► http://appleforum.sk/f8/jesenná-fotosúťž-o-nový...

d198815
21. sep 2012

zas rozdavaju pedigree a whiskas ale musite si urcit v ktorej predajni si ich vyzdvinnete

martinkatinka
21. sep 2012

@radkatalajkova posielala som v utorok večer prvou triedou a dnes pripísali...

rossio
21. sep 2012

@moname može sa stat že ti daju preplatiť náklady, alebo mozu mat nieco v zmluve, tak aby aj ked ti poslu vzorku zadarmo od teba dostali peniaze napr. za registraciu a pod.

radkatalajkova
21. sep 2012

@martinkatinka jé, zlatík ďakujem 🙂

radkatalajkova
21. sep 2012

@martinkatinka takže ja keď som ich posielala stredu, tak asi mi ich pripíšu až budúci týždeň

twinflame
21. sep 2012

Značkovú navigáciu so auta by chcel niekto vyhrať? http://www.inzercia.sk/sutaz/?ref=su_bez

martinka17
21. sep 2012

@danielaj Danka, ty ešte "bojuješ"? 🙂

danielaj
21. sep 2012

@martinka17 ale bojujejm, ale už len zo zotrvačnosti 😀 , zobrala som dve Buenká a hotovo, tú kozmetiku som nechcela, nepoužívam takú a na viac by som asi nemala, aj ke´d som mohla mať lebo im to nejak nefungovalo, mohla som mať aj o 5 bodov viac 😠

martinka17
21. sep 2012

@danielaj jj, celé je to...nebudem písať. Ja som tiež špirálu veľmi nechcela, ale tak ten "môj" som nestihla a tak som vzala najlepšie čo sa dalo. Buenka by som chcela v klasike vziať zase 10 naraz. A ináč špirálu som chcela takjú tu zlatú za 9 buenka vziať...a čuduj sa svete, tá čierna za 8 buenka je 2-krát taká drahá, tak som sa rozhodla, že skúsim tú, či nebude kvalitnejšia 😅

danielaj
21. sep 2012

@martinka17 no ja som v tej klasike ešte nič nevyhrala, vždy som sa neskoro zapojila, a už som potom nestíhala, a ešte sa ťa opýtam, ukazuje mi tam na tom galerie bueno, že tam mám skoro 4000 bodov, od minula, to mi prpadne asi, že alebo ako? ty si v tom zbehnutá, tak isto budeš vedieť 😉

martinka17
21. sep 2012

@danielaj ja ťa tento rok "podpichnem" cez stenu, že začíname, ale predpokladám, že niekedy 1.10. by hneď mohli začať. A tie body...tie sa vynulujú. Ako náhle začne nové kolo, tak padne všetkým počet bodov na nulu a začíname všetci rovnako 😵 A základ je tam ísť každý deň a pridávať do fóra príspevky, na 100% takto stihneš aspoň tie buenka, často prvé súťaže vyhodnotia až vtedy, keď už buenka miznú 😉

danielaj
21. sep 2012

@martinka17 ☹ ☹ ☹ no to som čakala, že mi povieš, že budem na nule 😒 no ja som vždy len súťažila, teda minulý rok som začala, nepridávala som nič, tak asi preto, už nič nezostalo 😒 vďaka za radu 🙂

martinka17
21. sep 2012

@danielaj jasné, už chápem. Nie, základ toho tam je vernosť, Stáči tam vojsť, napísať 3 príspevky -to je ako tu na MK založiť tému- na každú časť kaviarne a máš spolu 150 bodov...ak to nezmenia, tak za každú časť 50 bodov. a za písanie príspevkov do iné témy od iných súťažiacich(toto neviem veľmi vysvetliť) máš potom ešte po 1 bode, max. 10 bodov za deň...takto máš za 10 dní krásne 1600 bodov 😀
Ja som začala pred 2 rokmi, ale to vtedy táto téma viacej žila buenom a tak ma naučili 😉 Dokonca sme si písali odpovede na testy 😵

chrenkovae
21. sep 2012

@alexandra33 za maličko 🙂

benca
21. sep 2012

diky za infosku ibajeho

benca
21. sep 2012

promo perwoll cz