Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzaneckaa
19. dec 2012

tak dnes sme aj my mali hojnú poštu... 3 výhry z imperátora ;)) a jedna nečakaná výhra na brata - DVD SPIEVANKOVO 3 z www.rodinka.sk ;)) tak to ma vážne potešilo, ani som nevedela, že vyhral...

martinkatinka
19. dec 2012

@zuzaneckaa ja mám taký pocit, že tento týžden aj nám príde toho dosť, imperátor, tá výhra hello kitty, ktorú rovno odovzdám kamoške pre malú pod stromček a mne prídú objednané čižmičky... a lego od stina... pekný týždeň.

danielaj
19. dec 2012

@majina1974 Ježiško posiela tento rok pexeso, ale teda nič moc, mohli krajšie ilustrácíe dať😒

danielaj
19. dec 2012

dnes aj mne prišiel kalendár z GFK a vzorky z Bepanthenu, výhry nijaké, sa nám nejak vyhýbajú, ale blahoželám všetkým, čo ste povyhrávali 😉

labus
19. dec 2012

@putney dík za super link výhra užasná tri dni pred termínom koncertu mám narodky... taký darček by som brala 😀 😀 😀 ved kto nie... 😉

labus
19. dec 2012

@danielaj ahoj Dani... tak nakoniec niesom sama? komu sa v predvianočnom období nedarí, neboj snád aj na nás dôjde rad 😉

danielaj
19. dec 2012

@labus no veru nedarí sa, ja som už dávno nič nevyhrala, naposledy foťák z Markízy, ale to bolo ešte v septembri, inak len samé vzorky chodia, ale aj to poteší, nie? 😉

labus
19. dec 2012

@danielaj jasne aj vzorky potešia...hm foták z markízy.. je tiež super... 😉 aj ked september už bol dávno ...

alexandra33
19. dec 2012

baby dnes super sprava pre nas, vyhrala som v potravinach terno v sutazi s relac dzusmi, co bola len v tejto predajni asi, lebo info mali len vpredajni detske boby ale take super aj s volantom na lyziach, vyzeraju draho, nielen take umele, ale maju aj kovovu konstrukciu, takze sme dnes uz mali vianoce jupiiii 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

chrenkovae
19. dec 2012

tak vyhra dvd laciho strike je už doma.Teraz namiesto spievankova fičime na hip hope 🙂

petrav78
19. dec 2012

kocky napisete mi niektora celu tajnicku bupi? vdaka

putney
19. dec 2012

@labus tak ked nahodou vyhram tie listky, tak ti ich darujem 😉

labus
19. dec 2012

@putney 😀 😀 😀 je si zlatá... no nejak by sme sa dohodli 😉

labus
19. dec 2012

@chrenkovae 😀 😀 😀 😀 super tak vy frčíte na hudobných a tanečných výhrach 😀 😀 😀 😀

labus
19. dec 2012

@alexandra33 Alex vydela som tie boby v coope vyložene svetove su blahoželám
@chrenkovae Tebe samozrejme tiež blahoželám 😉
super super len vyhrávajte aspon človek vie,že sa oplatí sutažit 😉 😉 😉 😉 a ked to ide za radom snád sa dočkáme... 😀 😀 😀

chrenkovae
19. dec 2012

@labus toto je moja druha vyhra čo som v živote vyhrala tak som sa potešila a hlavne dcerka 🙂

labus
19. dec 2012

@chrenkovae O to srdečnejšie blahoželám každá výhra poteší a ešte ak sa aj malá tešila o to je to lepšie 😉 a mimochodom Laci strike je simpaták a pohyb v akejkolvek forme prospeje tak aspon lahšie vyskáčete vianočne koláčiky 😉 a budete mat z malou super zážitky pri cvičení-tancovaní s DVD 😉

chrenkovae
19. dec 2012

@labus dakujeme krasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

labus
19. dec 2012

kočky Vilo Rozboril na facebooku práve nahodil,že kto zalajkuje status,že modre z neba bude až 24. po popoluške môže vyhrat 2 lístky na CHOSE CARERASA neviem či som správne napísala ale ak by ste brali koncert tak lajknite ráno žrebuju 😉

zuzaneckaa
19. dec 2012

baby, tie ktoré skúšate tie DARČEKY V ULICIACH z O2, tak zajtra je posledné veľké kolo ;)) bude nádielka, tak ak to máte aspoň trochu nacvičené, môže sa pošťastiť... kolo začína cca okolo 14 hod, ;))

zuzaneckaa
19. dec 2012

BUPI:

zuzaneckaa
19. dec 2012

BUPI: ale pre istotu mi to skontrolujte, či to je ok ;)) tie, ktoré ste si to tiež zapisovali do radu... ;)

benca
20. dec 2012

na stranke otto.sk je sutaz o 40 eur s puzzlami