Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

renettka
4. nov 2009

stani gratulka,ale ti ide

petka1982
4. nov 2009

gratulka všetkým čo vyhrali 😵

dasa123
4. nov 2009

mikalove gratulujem, teda gratulujem vsetkym co vyhrali 🙂 neviem ako to robite, ja stale nic 😒 akurat mi dnes doslo quelle, ale aj to som nasrata, lebo zo siestich veci mi dosla jedna, klasika, co sa cudujem. Dufam, ze do Vianoc to dojde 😒

renettka
4. nov 2009

dasa..neboj ono to príde..a o to viac ťa to poteší

dasa123
4. nov 2009

ano ano, to dufam 😀 uz som sa aj do maggi dnes zapojila, to je normalne diagnoza 😀

adulikka
4. nov 2009

ahojte akurát mi volali s firmy zepter ,že by u mňa spravila prezentáciu výrobkov .to som zas tu nejakú súťaž súťažila o výrobok zepter .súťaž bola o zájazdy .a výrobky zepter .

ináč sa chcem pochváliť...vyhrala som 25 fľašiek piva 12% martiner . dám mužovi pod stromček... 😀

renettka
4. nov 2009

adulika a kde ? blahoželám

petka1982
4. nov 2009

adulikka tak to by som brala 😉

lusana
4. nov 2009

ukmima veľmi pekne ďakujem

adulikka
4. nov 2009

bola súťaž v jednote...kúp tri pivá martiner a vyplň poklad.lístok a hoď do urny...dala tam tri lístky

lusana
4. nov 2009

na buene nový kabelkový úkol

adulikka
4. nov 2009

tá súťaž bola hlavná výhra horský bicykel...bol veľmi pekný...mali ho vystavení u nás v jednote...no ja vyhrala druhú cenu

adulikka
4. nov 2009
dada1212
4. nov 2009

A ako ste sa na tej bale zaregistrovali, Lebo som asi slepá, žiadnu registráciu tam nevidím. 😒

babula90
4. nov 2009

Quelle v Nemecku schrachovalo, už to pôjde dolu vodou.

mikalove
4. nov 2009

ja som počula že aj tu quelle krachuje

titkovamiriam
4. nov 2009

ahojte tak uz som doma tak to cedidlo bola ta sada s miskami a bola tam polievka,2 kuracie na bylinkach,bujon
na nasu adresu prisiel usb,tak asi aj na sestrinu a jej svokru 🙂

claudee
4. nov 2009

dada, súťaž na bala už skončila 😔

claudee
4. nov 2009

mne prišla konečne karta s T-mobile music city resident.. aj keď ju pravdepodobne nevyužijem.. 😝

claudee
4. nov 2009

no ja som asi pred rokom s quelle objednala dva pulóvre, doteraz neprišli 😀

mikalove
4. nov 2009

ja pred rokom z gorili 😀

babula90
4. nov 2009

no ja sa našťastie cez zásielkové obchody neobliekam. 😝
Mikalove, blahoželám k výhre. Ja nikde nič ☹

petka1982
4. nov 2009

ja som si raz objednala z Quelle a ked som to vybalila,skoro som padla na zadok,tak hnusné veci som ešte nevidela 😀 chvalabohu dalo sa to vymeniť za peniaze,ale aj tak som prišla o poštovné 😖

mikalove
4. nov 2009

katuska ked si vyhrala na blisteel tak ti poslali nejaký šek alebo si si musela objednať u nich a neplatila si?

claudee
4. nov 2009

ja som si okrem tých pulovrov, ktoré neprišli, nič už neobjednala 😝 a okrem toho už asi ani nebude príležitosť, v Nemecku to krachlo..