Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

bubadlo27
1. dec 2009

cavte, dobre napady 3 kolo, uz su otazky
vyhercovia

Výhercovia 2. kola súťaže

1. miesto: Dominika Vrľáková
Knihy Lola na titulnej strane, Lola a jej tajná misia

2. miesto: Andrea Lacka
Spoločenská hra Fiesta

3. miesto: Jana Barillová
Knihy Labyrinty s obrázkami 1,2

avanka
1. dec 2009

Ahojte, tak mne Bueno vcera 20 ks a na Sunare som 5 krat 😉

ajinka19
1. dec 2009

tak mne dnes zlty listok z neckermannu za 2€.ja si to pojdem asi zobrat.a este mi z kucharky odpisali,ze darceky by mi mali prist do 2 dni tak sa tesim 😀 a ta vonavka od avonu co som vyhrala je krasna,len ma nasr..i,ze to nema hodnotu ako pisali

ajinka19
1. dec 2009

bubadlo,tusim ty si tu parkrat pomohla babam s pocitacom...
ked chcem tuknut na
s tak mi napise sd
ked na e tak napise we
ked na c tak napise xc
asi mi nieco mala postlacala a teraz ked pisem tak mam z toho nervy lebo mi to pise takto napriklad:
ahojtwe,ako sda sdnwesd matwe baby?
nevies mi poradit?

lieenka13
1. dec 2009

ajinka a z kucharky si objednavala znovu alebo by ti mali prist este tie prve darceky? Ja som si druhykrat neobjednavala a mail mi neprisiel.

sabicka
1. dec 2009

Ahojte dievcata. Po tyzdnovej nedobrovolnej off, sa k vam zase pridavam.

Blahozelam k vyhram 🙂

Idem vas trochu par stran dozadu precitat. Napisali ste toho vela. Vsetko sa to neda.

pekny dnik

tlstik
1. dec 2009

Dobrý den,

děkujeme Vám za účast v soutěži s Acylpyrinem „Vyhrajte 7denní skipas“ a zároveň Vám blahopřejeme k výhře týdenní ceny – balzámu na rty.

aspoň niečo 😀

bubadlo27
1. dec 2009

no ajinka, ak mas notebook, tak vyber jednotlive klavesy a vycisti, ono to vyzera skor ze mas nieco nalepene pri pismene S, skus tak pozriet par tych klaves WSXEDC
a ked mas stolovy pocitac, tak tiez lem davaj bacha aby si nezlomila tie cupliky na ktorych to drzi
alebo zober vysavac, na uplne najslabsi vykon a skus povysavat, ale asi to bude nieco nalepene 😉

na dolnej liste mas aku klavesnicu nastavenu? 🙂

bubadlo27
1. dec 2009

mne dnes konecne dosiel ten sunar HA, coi som vyhrala na manzela je od 6 mesiacov sice neviem co snim budem robit, asi zamiesam do polevy alebo do cesta 🙂

inak nic,v ziadnej som nevyhrala, a ostatnym gratulujem 🙂

renettka
1. dec 2009

mne dnes konečne čokošky Bueno..a tie šperky 😀 😀

matima100
1. dec 2009

mne maggi este stale neprislo ☹ a ani vonavky z D@ G 😒

ajinka19
1. dec 2009

lieenka13 neobjednavala som znovu,pridu misky s podnosom a set na pizzu
bubadlo dik skusim

lieenka13
1. dec 2009

ajinka, tak sa tesim aj ja som mala tusim misky aj set na pizzu, tak dufam, ze aj mne coskoro poslu 😀 , uz som ani nedufala

lieenka13
1. dec 2009

a tu klavesnicu budes mat asi len zalepenu, ine ma nenapada, co by to mohlo byt

avanka
1. dec 2009

Aji, aj ja som si objednavala tieto iste darceky ako ty, tak som im uz pisala, ci pridu....

a Maggi schvalilo vsetky recepty, tak budem mat 1 balik za 100 na svokru a na mna za 500 aj 2000 bodov... 😉
ak mate niektora tie misky s vrchnakom, ako vyzeraju? su sklenene alebo plastove?
A tie so sitkom?

A este za 500 co chodi, lebo pribory uz mam, tak chcem nieco ine....

ivako
1. dec 2009

www.pss.sk

Výherkyňami novembrovej ankety sa stávajú: Dvorstiaková Eva, Kamenistá Zuzana, Michalíková Anna, Strakošová Paulínka, Šurkovská Juliana. Gratulujeme.

ajinka19
1. dec 2009

avanka napis maggi zuzke nech ti sa na vyber aj za 500,mozno ti da vybrat
a na klavesnici nemam nic zalepene

sabicka
1. dec 2009

tak, to sa tesim, ze kucharka zacina posielat. najvyssi cas 🙂

zuzin78
1. dec 2009

avanka, tie misky su umele,vhodne aj do mikrovlnky, a mne sa pacia,a aj dcerke.... 😀 😀 😀 😀

lieenka13
1. dec 2009

avanka, aj za 500 sa uz da vybrat z tych veci. A tie misky s vrchnakom su vraj 3 okruhle plastove misky - asi taka klasika, tipujem ze budu asi aj do mikrovlnky
A tie zo sitkom sa mi zda, ze tu niekto pisal ze su keramicke, ale nie som si ista, tusim mali byt aj nejake zlto-cervene s bodkami - na sposob loga maggi

sabicka
1. dec 2009

avanka, myslim, ze aj za 500 davala zuzka z maggi uz na vyberz darcekov

sabicka
1. dec 2009

tie so sitkom su tiez plastove 😉

lieenka13
1. dec 2009

Myslite, ze maggi zuzka bude aj tento mesiac sama posielat vsetkym mail, aby si vybrali darceky? Alebo budete sami pisat, ze co by ste este chceli z tych darcekov? (napr.ked sme si minuly mesiac mohli vybrat, tak tam uz neboli noze na vyber, tak neviem ci darceky postupne neobmiena, podla toho ako sa minaju)

ajinka19
1. dec 2009

ja by som si tie misky plastove nevybrala avanka,teraz ich maju v tescu za 40 korun,tak si vyber nieco ine.podla mna .pozri si v letaku na str 18,to su take nejake,segre prisli len so zelenym vrchnakom

lieenka13
1. dec 2009

sabicka a su asi bez vrchnaku, vsak? A to sitko je ake? vobec si to neviem predstavit (zdalo sa mi ze to ma byt keramicke) ☹

ajinka19
1. dec 2009

lieenka13 maju jeden vrchnak,oni tak do seba zapadaju ,ak chces napis mail do IP a odfotim ti to.