Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

layla
12. feb 2010

ahojte baby 🙂 dneska mi doslo to dvdcko z pravdy. je to michael jacskon - this is it. a rano som si nasla tento mail, ze som vyhrala druhe miesto v sutazi na backstage-movie.net a ze mi poslu vyhru co najskor 😵

krinolina
12. feb 2010

layla gratulujem k vyhraaam

nikoletkaa
12. feb 2010

krinolina,,ahojky uz mas pripocitane body na buene za predcahdzajuce sutaze, co bili tie otazky????????

layla
12. feb 2010

dakujem 🙂

katuskapd
12. feb 2010

ahojte
tak gratulujem k vyhram 😵 😵 😵
ja som si bola na poste pre parfem a celkom pekne vonia ta christina

na bueno sa ani vybodnem vsak ja mam len 120 bodov a nemam cas tam vysedavat a vypisovat 😝 😝
a este k tomu bob a bobek obydvaja maju rovnako dlhe usi 😉

krinolina
12. feb 2010

nikoletkaa...vyplnam testy a pisem komentare a prispevky aj k tym sperkom som sa vyjadrovala...za tie ulohy nemam...lebo som ich vyplnala v prvy den a nezbadala som ze by mi pribudlo 500 bodov za jeden ci druhy ukol

krinolina
12. feb 2010

nahlavu.net odpoved A- Panický strach ze ztráty mobilního signálu

katuskapd
12. feb 2010

Výhercami súťaže o aplikáciu Mobilnaut Keyboard 3, ktorá bola cenou v súťaži organizovanej v spolupráci so spoločnosťou Mobilnaut v minulom týždni sa stávajú Peter Fraňo , Peter Sivý a Mária Bartíková . Výhercom srdečne blahoželáme!

ajinka19
12. feb 2010

ahojte.
glum,blahozelam k pobytu,fakt krasna vyhra,.
mne dnes prisiel rimmel-konecne.Bola tam vodeodolna spirala nejaka glum ci ako,potom bronzovy rozjasnovac,spevnujuci lak a francuzska manikura...tomu spevnujucemu laku som sa potesila najviac 😀 😀

ajinka19
12. feb 2010

katuska a mas tu christinu by night tiez?

katuskapd
12. feb 2010

ajinka ano, hned som isla do parfumerky a dala si nastriekat na papierik a celkom pekne vonia, tak zmyselne 😀 😀 ale este osm ju neotvorila

krinolina
12. feb 2010

ajinka a to si dostala dva laky ci jeden...ta spirala glam eyes...mne sa nepacila som mala klasicku ciernu...cudna kefka ja mam rada normalne..ale segre vyhovovala tak snad ti sadne na mihalnicky

ajinka19
12. feb 2010

no uz mam tri v zasobe,tak asi niekomu len poputuje.no jeden lak ten spevnujuci a jeden taky bledoruzovy akoze na francuzsku manikuru.cize dokopy 2 🙂 mne na nej vadi len to,ze je vodeodolná.
katuska tiez som ju este noetvorla,ale citala som ze je taka zymselna 😀 tiez ju pojdem niekam ovonat.

a.oni
12. feb 2010

ahojte, www.kultura.sme.sk - výhercovia - som tam 🙂 , dnes mi volali z danone, že som vyhrala poukážku COOP jednota

krinolina
12. feb 2010

a.oni gratulujem, super sa ti dari, len tak dalej

branko882005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubadlo27
12. feb 2010

branko a este si zabudol napisat, ze tie linky su kvazi pozvanky od teba, a ze kliknutim na ne zisaks samozrejme ty ☹ 😖
tak si uvazte...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tin007
12. feb 2010

funko sutaz je neaktualna, bola do vcera, uz vyzrebovali

bubadlo27
12. feb 2010

inak ahojte,
mne dnes nic ☹ , tento tyzden prisla konecne len reklamovana doza zo sunaru aj s cajom 😉

branko882005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krinolina
12. feb 2010

V Česku sa hovorí, že „zamilovaný člověk, hotový neštěstí“. Z lásky a zamilovanosti vie človek naozaj urobiť čokoľvek. Spomeniete si aj vy na to, čo ste dokázali urobiť, keď ste boli bláznivo zamilovaní?
Napíšte nám o tom na valentin@radiohey.sk. Priamo na sviatok zamilovaných – v nedeľu 14. februára po 11. hodine jeden z mailov odmeníme predĺženým víkendovým pobytom v Bešeňovej od Cestovnej agentúry CKSK, „z pohodlia domova do celého sveta!“