Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
15. feb 2010

ani mna neukazalo ze som tipovala odpoved ale bod mi priratalo

nikinka82
15. feb 2010

susanap aj ja om v minulom kole dosť oneskorene "dokvitla" do Bueana, ale zapáčilo sa mi to. Už aj preto, že je tam dosť cien a odmeňovanie je vcelku spravodlivé podľa Tvojej snahy. Ja by som to na Tvojom mieste aspoň vyskúšala, možno sa Ti zapáči.

ináč krin aj ja som to tam dala, ale vôbec som si nevšimla, či mi prirátalo bod ☹ dúfam, že ak sa to nakoniec ukáže, tak tam budú všetky tipy..alebo to mám napísať ešte raz a aspoň odsledovať, či prirátalo bod? 😲

babula90
15. feb 2010

nikinka, Ty stíhaš Bueno? 😕 no to ja nemám šancu pri mojej malej 🙄

krinolina
15. feb 2010

janeviem ale to zlaticko sa mi zda cele pochybne nikde nie su podmienky a neviem co ja sa tam registrovat nebudem nepotrebujem zase platit nejake peniaze za registraciu respektivne odhlasenie z registracie

krinolina
15. feb 2010

nikinka nepis este raz aby ti nahodou neskrtli aj ten prvy bod uvidime...inak mojej segra minule nedalo tip a som ho napisala este raz apotom dalo...ale ked tam viacere tipovali a nepise ziadne komenty tak je chyba u nich

nikinka82
15. feb 2010

babula ja to stiham hlavne po večeroch, malý mi vôbec nespáva posledné dni - teda cez deň - má to aspoň tú výhodu, že večer do 20-tej zalomí a spí... 😵 a okrem toho ocinka máme teraz už 3. týždeň nonstop v robote, tak nemusím tak často variť a aj večer mám čas len pre seba 😀 😀 😀
vďaka Krin, nenapíšem a uvidím, ale to máš pravdu, že chyba musí byť u nich..

krinolina
15. feb 2010

kolko mate na buene???ja 1080 a tak to pre dnes aj konci...som unavena a idem spinkat ..prajem vsetkym este pekny vecer

betka14
15. feb 2010

na mna ide chrípka a na buene mam 1280

nikinka82
15. feb 2010

Ja mám o 100 menej ako Krin zatiaľ, ale mám čo doháňať, lebo myslím, že dosť stratím na hádankách.... a všetci ma predbehnú 😀

saisa1
15. feb 2010

no, ja mam 1070 ale celkom to flakam...

dasa123
15. feb 2010

http://www.hero.cz/akce/krizovky-10-jaro/?lang=sk Neviete mi prosim tuto poradit kde mam hladat tu krizovku, ci osemsmerovku ? Uz na to pozeram dlho a nieje mi to jasne.

krinolina
15. feb 2010

Vážení soutěžící,

děkujeme Vám za účast v soutěži. Pro malou účast jste obsadily pouze 2 místa.

1. místo získává paní Krátká, Hadec Králové

2. místo slevu 500 Kč na nákup našich produktů získává paní Zimová, Vráble

Oboum soutěžícím moc gratulujeme a děkujeme.

upravenenehty.cz

susanap
15. feb 2010

Krin - gratulka
o takej sutazi som ani nepocula

krinolina
15. feb 2010

ja som este v novembri ci decemvri sutazila .... poom predlzili kolo vcera to malo koncit sikovny su .... teda sestra fotila nechty trebalo 5 fotiek postupu upravy...mala priesvitny lak na to mliecny, potom fotku vzoru na peciatke potom otlacene peciatky na nechtoch a este vlepeny kamienok

dakujem.... 😵

susanap
15. feb 2010

krin - ty tak chodis spat? 😝

na nivei je nova sutaz

krinolina
15. feb 2010

ale sestra prisla domov co uz naspim 😀

babula90
15. feb 2010

neviem, či bolo:
http://figaropromo.sk/sk/?retro
aké su chutne tie bábiky 🙂

babula90
15. feb 2010

katuska, z toho Zdravia Ti poslali ozaj málo, ja ked som tam vyhrala Vademecum, bolo tam asi 15ks zubných pást, mali sme na rok 😀

miracle
15. feb 2010

mne dajako nepricitalo body za predosle hadanky na buene

katuskapd
15. feb 2010

babula vsak to som bola sklamana, ked som vyhrala curaprox, tak tam bolo 5 kefiek, medzizubna kefka v obale s nahradnami, 2 pasty, a tiez zo zdravia.

na buene este nikomu nepricitalo za sutaze

saisa1
15. feb 2010

no, tak ja som im napisala, ze im ten hrad nejako nefunguju komentare... tak uvidime, co s tym urobia 🙂

claudee
15. feb 2010

tiež mi bueno len prirátalo bod a koment nikde 😕

ajinka19
15. feb 2010

ja mám 1300 bodov

claudee
15. feb 2010

ja len 630b..nechce sa mi toooooo 😝

ajinka19
15. feb 2010

susanap vies aj odpoved na to co si dala dnes 19:19? 😅