Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

snazilkananr
30. aug 2010
katika187
30. aug 2010

jee no tak mne dnes prisiel nivea antiperspirant gulockovy calp care a list ze som bola medzi 100 vyzrebovanymi tak sa tesim konecne neico vecsiee 🙂 a to ja sa zapajam skoro stale do nivea sutazi 😉 a tato sutaz bola na jar takze dost dlho to trva kym posluu ale poslali :] ale mohli napisat aspon email

martinka17
30. aug 2010

@katika187 blahoželám 😀

martinka17
30. aug 2010

@adulikka ja som 3 dni nemala náladu na hry, zháňam malému bundičko na to super počasie, to ma stojí priveľa energie 😠 😀 😀

adulikka
30. aug 2010

martinka17 a ja zas som mala náladu na hľadanie súťaží a to len preto ,aby zas nekukala po bazároch 😀 už máme toho doma dosť..tak idem zas niečo pokukať...súťaže 😉

adulikka
30. aug 2010

a ešte posledné...dnes je utorok ...točí sa ruleta...

vajanka
31. aug 2010

ahojte, ja mam le taku malu otazocku, prisiel niekomu sunar z tej zasielky co sme vyhrali, dlho som tu nebola a nezachytila som, ci ste tu uz o tom písali. dik

sisska
31. aug 2010

ahoj vajanka, mne teda ten sunar neprisiel... uz zacinam pochybovat, ze vobec dorazi :(

vajanka
31. aug 2010

ved prave, od marca uz uplynulo tolko casu....clovek vyhra nieco raz za cas a nic

martinka17
31. aug 2010

mne dnes prišiel konečne darček za registráciu na xxxlutz, taký univerzálny nožíček, skladací, vhodný pre kutila 😀
potešilo veľmi, ja také tie majsterské hlúposti zbožňujem