Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
24. okt 2010

ja som to uz tiez precitala poriadne tak sa uvidi ja by som aj tak posielala obaly co najskor 🙂 a popripade niake nehat k druhemu datumu 🙂

cencula
24. okt 2010

titkovamiriam zahlasované, treba ti dať hlas každý den?

cencula
24. okt 2010

titkovamiriam prosím ta ktorú súťaž na palme myslíš, že sa zbierajú obaly a prvých 500 cenu získava???dakujem

nikoletkaa
25. okt 2010

Ahojky neviete mi niekto povedat, kedy posielaju veci s TNS????? A vyhral uz niekto balicek rimmel??? Mne sa to podarilo pred mesiacom a este nic nedoslo, má niekto s tým skusenosť ?????

natali2
25. okt 2010

@nikoletkaa mne prisiel balicek z TNS asi po mesiacia alebo az po dvoch dokonca a rimmel som uz tiez vytocila a to mi prislo cca. do 2 tyzdnov co som bola dost prekvapena, ze tak skoro.... 🙂

nikoletkaa
25. okt 2010

natali,,a s toho TNS aspon odpísali, že ho posielajú alebo niečo ???? Tak ja neviem co mam robiť stým Rimmel, ani na meil nereagujú ☹

eny1
25. okt 2010

bueno Zvířecí NEJ : DCABDBBDAC za 16 b

martinka17
25. okt 2010

baby, videli ste už nový katalóg odmien na nivea? Ja som tak straaaašne sklamaná ☹ , škoda reči. Nič sa mi nepáči, asi skončím pri tom termo tričku, ak stihnem nazbierať body 😖

petka1982
25. okt 2010

ahojte,ja som počula,že rimmel posiela len jeden termín v mesiaci,ja predpokladám,že o chvílku ti príde...tns záleží od toho,či tovar majú na sklade,predpokladám,že je to tak,lebo niektoré veci mi prišli skôr ale na poukážku som čakala 3 mesiace...čo sa nivei týka ani mne sa odtial nič nepáči a ani neviem nazbierať tolko bodov 😖

natali2
25. okt 2010

@nikoletkaa no z TNS som si objednavala svietniky a asi o mesiac nato mi napisali mail ze si musim vybrat nieco ine lebo ich nemaju na sklade 😠 tak som si vybrala termosku a tu poslali.....a ten rimmel oni ti to poslu len musis cakat 🙂 ja som bola prekvapena ako rychlo mi to poslali ale aj to balicek bol uz asi 3dni na poste a postarka mi nedala zlty papierik tak som ani nevedela ze to prislo 😠 to som bola taka nahnevana na postarky....

nikoletkaa
25. okt 2010

@natali2 noo ked dojde deka s TNS aj baliček rimmel tak dam vedieť,,,, a ako si to nakoniec poriešila s tou poštarkou, dala listoček a tak si zistila ze mas nieco na pošte ????

natali2
25. okt 2010

@nikoletkaa nie nie nedala praveze 😠 som isla na postu nieco zobrat ale uz ani neviem co a tam mi hovoria ze a vy tu mate balicek, ze ani si pren nepridete? Pozeram ze aky? a ona ze uz je tu dost dlho uz som im ho chcela poslat naspat.....som sa tak nahnevala vtedy 😠

nezbeda
25. okt 2010

Date nam niekto hlas?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=16484726...
Treba byt fanusikom Stranky a potom Paci sa na fotku....
Dakujem....

nezbeda
25. okt 2010

Tuna je adresa stranky CANNON , kde sa treba stat fanusikom
http://www.facebook.com/pages/CANON-Slovakia/12...
a potom dat paci sa na
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=16484726...
ospravedlnujem sa ze dvojity prispevok

cencula
26. okt 2010

nezbeda zahlasované velmi pekná fotka