Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

cetera
8. nov 2010

..........konecne som sa nasla medzi vyhercami Milky...mam 2 plechaciky

petka1982
8. nov 2010

@martinka17 aj mne prišli 😉

monnr
8. nov 2010

Ahojte, velmi sem už nechodím odkedy chodím do práce, len sa chcem spítať či ešte prebieha sútaž z Originál Spiš alkoholom :o)
A naozaj bude za heru dóza zase?

imiro
8. nov 2010

Doplněno 5 nových soutěží o ceny se správnými odpověďmi + Klub FOTOrecepty - 2 časopisy zdarma.

http://fotorecepty.mnoho.info

FOTOrecepty také na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/FOTOrecepty/12326...

martinka17
8. nov 2010

@petka1982 super, som sa dočkala. Len som mu minule dala tú jednu, čo prišla ako prvá, nebudem písať ako sme dopadli, keďže do nej aj kakal....kaka bola totál všade, nie len v plienke 😲 😀 Ale vyhrala som niečo hodnotné, huráááááá 😵

petka1982
8. nov 2010

@martinka17 😀

martinka17
8. nov 2010

@petka1982 no aspoň sa niekto zasmial 😀
chodíš na jojo aj na ten poklad? Som skoro odpadla pri poslednej hre, hnusnááááá 😀

cencula
8. nov 2010

my sme v jojoklube v poklade chytali nejakých netopierov, pripísali nám jeden bod, ja tomu nerozumiem ☹ asi som ťava 😒 ☹

martinka17
8. nov 2010

@cencula to je ono, za každú jednu súťaž ti pripíšu jeden bod a potom pošlel obaly a máš cenu 😵 A hurá, ak máš hotové netopier, ideme na Ďalšiu súťaž, ja mám už asi 32 bodov za hry, 22 za obaly, tam to ide pomalšie 😅

adulikka
9. nov 2010

Ahojte a tu nik od rána ? Nezabudnite dnes je utorok točí sa rimmel ruleta .

Dnes mi prišli 2 vzorky kávy od nestle .Už sme ich aj s kamarátkou vypili . 🙂

martinka17
9. nov 2010

@adulikka ´ten rimmel som zabudla, minule som vytočila asi 120 bodov a nemám ich tam...akási čudná ruleta 😠

adulikka
9. nov 2010

martinka17 nejde mi nájsť koľko plecháčikov ešte je v ponuke .poslala by si mi link ? ďakujem .

adulikka
9. nov 2010

babatko88 ďakujem ,dnes som ešte posielala obálku na sestru ,tak dúfam sa jej ešte ujde

cencula
9. nov 2010

ja som poslala obálku na mamu, a v jednej obálke som poslala na deti a a v zozname nie som, a ked som tam volala, tak mi povedala bohuzial ak som sa tam nenašla, mna fakt šlak trafí ☹ ☹ ☹

mirka20
9. nov 2010

@martinka17 ja som minuly tyzden vytocila 140 a ukazuje mi len 70 😠
a chcem sa spytat na milka hrnceky. poslala som obalku uz pred viac ako 2 tyzdnami a stale tam nie som napisana. neviete v com moze byt problem?

martinka17
9. nov 2010

@mirka20 to rimmel, nebudem komentovať. a keď točím balíček, tak tieto body ani náááhodou nepripíše 😠

kravičky...skús svoje meno napísať veľkým bez diakritiky: MARTINA 😉

martinka17
9. nov 2010

@cencula ani tie veľké písmena nefungovali????? Lebo aj ja som volala, že smola povedala teta a nakoniec PEťka poradila veľké písmená a fungovalo, som tam 😉

petka1982
9. nov 2010

@martinka17 posledná hra na jojo ma stála plno nervov,som ju dohrala asi na stý krát 😀 rimmel im napíšte,že vám nepripočítava body,mne zatial prirátalo všetky....ozaj,prišli mi boby,ale nestihla som ich odfotiť,lebo mi ich kamoška skonfiškovala pre malého,lebo šli práve od zubára,tak ho chcela potešiť,chúďatko 😉 čo sa hery týka...to si musím kúpiť v obchode 6 kusov hery a potom mi dajú dózu,či ako to teda je?

martinka17
9. nov 2010

@petka1982 to jojo, fakt katastrofa...som zvedavá, čo bude na konci
hera...správne si pochopila 😉
Rimmel, idem písať 😀

petka1982
9. nov 2010

inak som akurát pozerala milku,kamoška posielala cca pred týždnom a ešte tam nie je,podla mna toho mali vela a nestíhajú zapisovať 😉

petka1982
9. nov 2010

@martinka17 hery mi je ľúto,mám 6 obalov pripravených 😀

martinka17
9. nov 2010

@petka1982 ako funguje tá hera?

petka1982
9. nov 2010

@martinka17 som dúfala,že bude fungovať tak,že im pošlem 6 obalov a oni dali akciu v obchodoch 😀

martinka17
9. nov 2010

@petka1982 jaj, ale veď sa niečo písalo tu, že začínajú, len som nestihla evidovať☹
ale tak zase mohli by to dať aj do iiných obchodv, hypernova je odruky.
U nás máva super akcie Milk Agro..naposeldy dávali k 6 čokoládam Figaro Monopoly na cestu...som nestihla☹ A pexeso Brumík bolo za 2 Brumíky, za 4 bolo kvarteto, za 10 bol puzzle, takmáme aspoň kvarteto🙂

mirka20
9. nov 2010

@martinka17 som taaaam 🙂 sa tesim. tak aspon jeden sa mi usiel 😵
a chcem vas povzbudit pri www.woman.sk. urcite sutazte. mne vcera prisiel kavovar dolce gusto 😅