Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tin007
25. okt 2009

cafte,co ste napisali hame? kedy skakala vyziva? niektora pisala, ze urcite pondelok a piatok, streda bola otazna. uprimne sa priznam, ze vecernicky nepozerame, u nas frcia spravy, hlavne o pocasi (to je maly z toho uplne fascinovany) 😀

lusana
25. okt 2009

ja som dala pondelok, streda, piatok, neviem, či streda je správne

monnr
25. okt 2009

Ako to že točíte hocikedy rimmel? Ved tam sa dá točiť iba v utorok nie????

ajinka19
25. okt 2009

odpisali mi z kucharky,ze keramickych misiek maju dost a ten set na pizzu,ze to bude trosku trvat este,ale ze do Vianoc to bude urcite 😖
no a na buduci tyzden by mali byt na stranke uz aj tie darceky formou e-shopu a pripravuju aj nove darceky,ze kvalitnejsie chcu.ze tie misky 4 keramicke su dobre,kvalitne,ale tie site veci chcu kvalitnejsie..takze tak.mily ten pán čo mi to písal 😀

ajinka19
25. okt 2009

ivako vies aj odpovede na 20:46?

ajinka19
25. okt 2009

a co je na tych omalovankach za sutaze?ja som tam nic zaujimaveho nenasla.asi som slepa

majinaf
25. okt 2009

ajinka19
to si im napisala cez kontakty?lebo ja som uz im davno pisala a zatial sa neozvali. 😒

mikalove
25. okt 2009

maggi mi uznali všetko

babatko88
25. okt 2009

ajinka19, stále robia nejaké súťaže, väčšinou dlhodobejšie, táto je myslím od mája alebo júna... denne sa prihlásiš, napíšeš mail niekoho, aby sa pod teba registroval, dostaneš za to body a potom takto dalej zbieraľ... občas je nejaká prémiová úloha za viac bodov...

ak budeš taká dobrá, tak sa registruj, stále máš šancu 🙂
http://www.omalovanky.sk/index.php?option=com_u...

ivako
25. okt 2009

ajinka19-odpovede som ešte nehladala,skuste niektorá 😉

sabicka
25. okt 2009

Mate zahlasovane a hura zajtra plne schranky 🙂

linkinkatka
25. okt 2009

babyyyyyy mne konečne uznali recepty na maggi, prvy uspech po troch mesiacoch, normalne som nadšena, neviem či aj zaspim dnes

titkovamiriam
25. okt 2009

syn doniesol letaky hypernova ma super akcie na vianocne cukrovinky 😀

mikalove
25. okt 2009

končím,idem čítať knihu,dobrú noc 😉

ajinka19
25. okt 2009

dobru noc.ale co si chora?ty tu vzdy medzi tymi,co najdhsie vydrzia 😀

aksulvap
25. okt 2009

linkinkatka super, teraz sa už s výhrami roztrhne vrece 😀 😀 😀

linkinkatka
25. okt 2009

no tak to dufam, a ešte aj na tych omalovankach sa mi celkom dari, som tam zatial druha, dufam že sa mi to podari udržať.

monnr
25. okt 2009

Kedže mi nikto neodpovedal tak sa pítam znova 😀

Ako to že točíte hocikedy rimmel? Ved tam sa dá točiť iba v utorok nie????

titkovamiriam
25. okt 2009

monnr o balicek mozes aj 10krat za den ked ti ponukne

linkinkatka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzin78
26. okt 2009

dobre ranko
mozem poprosit o hlasy. dakujem

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

ajinka19
26. okt 2009

ahojte baby.chcem sa vam opytat ci ste hrali ten avon...ja som to hrala vcera vecer a akurat tak na polnoc mi vychadzala posledna uloha a hadajte co sa nestalo,no cele im to spadlo....mna skodo je..o 😠

katuskapd
26. okt 2009

dobre rano
odpoved na wanda: Každý muž hľadá ideálnu ženu - bohužiaľ vždy až po svadbe...

krinolina
26. okt 2009

ajinka19
aj ja som sa snazila aby som bola medzi prvymi 20 a tiez mi to cele blblo no asi nas bolo viacej ja som skusila teraz rano a vsetko ok a som si vsimla ze tam je strasne vela hviezd ale neviem ci to nie su aj tie co boli predtym ci sa da na to nejako spolahmut

krinolina
26. okt 2009

zuzin78 mas bodik

aksulvap
26. okt 2009

tak som sa skúsila zaregistrovať na avone na MM a vôbec mi to nechce ísť, nedá sa mi prihlásiť, klikám na ten registračný e-mail ako besná a nič 😝