Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ingulienocka
29. dec 2009

dievcata mozem vas poprosit o otvorenie tejto stranky?? date mi tym bodik 🙂 dakujem a ak aj vam treba hlasovat, prosim dajte tu link 😉 http://www.loupak.cz/video/soutez/?ref=ingulienka

krinolina
29. dec 2009

ingulienocka mas to tam ja sutazim tu ak si este nehlasovala mohla by si http://www.svetoriflame.sk/component/joomgaller...

dalve
29. dec 2009

http://www.svetoriflame.sk/component/joomgaller...
aj ja by som poprosila o hlásky, kto este nehlasoval

sabicka
29. dec 2009

Ahojte. Konecne vas idem trochu precitat. Dvakrat som sice medzi sviatkami nakukla, ale som len stromceky ohodnotila. Nejako sa viac nedalo.

Prajem pekny dnik

Mne vcera panvica z maggi a je pekna. Tak idem davat este recepty. 😉

sisska
29. dec 2009

mikalove,
v novom case pre zeny mas peknu vyhru - balicek vyrobkov Karicka za Syrove recepty 🙂 gratulujeem 😉

sabicka
29. dec 2009

Tak to sa Stani mozes tesit. Bude toho dost. 🙂 gratulka

titkovamiriam
29. dec 2009

dnes nic 😠 idem zasa na maggi 😀

titkovamiriam
29. dec 2009

🙂 gratulujem aj ja 🙂

ingulienocka
29. dec 2009

🙂 🙂 krinolina mas to tam 😉 a to raz za den sa da?? tam mas komenty, ze sa to niektorym nepaci, ale ved to je mile 😉

krinolina
29. dec 2009

na mna sa maggi vykaslalo mam tam za 1000 bodov uz asi mesiac a ani len adresu si nepytala uz od zaciatku decembra cakam a furt nic 😒

sabicka
29. dec 2009

chvilka 1:

3 - prianie
14 - vinšovať
16 - radosti
23 - ?
25 - zdraví
30 - novoročný
35 - vyhliadky
39 - premrhal

skuste niekto s. 23? 😉

sabicka
29. dec 2009

z maggi si nie vzdy adresu pytaju. neboj, pride. teraz chodilo tusim za 500. tak po sviatkoch bude za 1000 😉

krinolina
29. dec 2009

ingulienocka, dakujem....vies baby mi tam pisali do spravicky ze vzdy vyhrvaju tie iste ze maju kopec registraciii roste a soms a aj divala co mi pisali ze 1 navsteva ze len raz tam ten clovek bol ved o com to je proste ked ma niekto rotacnu IP narobi si a vyhra ...nepacilo sa im ze som pozyvala ale ked som videla ze je nejaka online...a oni mna mohli na recept na nejaky vins ci basnicku na nejaky vyrobok a som zahlasovala...ale ked ja pozvem tak uz sa paprcia ze podvadzam a ze to nahlasia adminovi ...neriesim zajtra konci sutaz a neviem ci tam este pachnem a ked ano pozyvat nebudem uz ...minule jedna bola prva napisali adminovi dali jej druhe miesto a redakcia stranky dala dve miesta podla oho aky recept sa pacil im a to tym dvom co furt vraj vyhravaju...a vraj sa to tak verejne suska ze proste tam su nejake vyvolene co sa dohodnu ze tento mesiac vyhram ja o mesiac ty a pod

krinolina
29. dec 2009

sabicka ale ani mi nic nedoslo a za 1000 bodov ako som tuna citala sa vas pytali co chcete a ja by sm chcela tu zapekaciu misu na cestoviny a ani t sa ma neopytala

krinolina
29. dec 2009

sutazite do 31.12. o mobil http://www.ulietavajstucniakom.sk/ som to tuna videla asi pred tromi tyzdnami....noo a som uz asi tyzden len ze nahram nulu a idem sa pozriet kolko je navrchu a neni su tam vobec vysledky sutazim na tom tucniak z ula ci ako...a predtym kolo vzdy ukazovalo tabulku s bodmi...vam to ukazuje body alebo preco je to take tajne tak to ani neskusam hrat ked neviem na com som ...ked som videla na vrchu 2550 tak som sa nesnazila moznoze 1000 by som nahrala by som skusila....sa mi pototo mobil mam ho v servise s tym ze mi v orange-i povedala znama ze zrejme mi ho neopravia bo mam dva vrypy pod dispejom ale tie som mala uz dlhsie takze novy mobil by som brala. teraz mam taku sunku co si musim kazdy vecer nabijat a nepodporuje to skoro nic

sabicka
29. dec 2009

Tak napis Zuzke, ze ti neprisiel mail s ponukou na darceku. To som nevedela. Isto sa jej ozvi.

sabicka
29. dec 2009

Dufam, ze este dnes a zajtra budu schvalovat recepta, aby som mala na darcek. 😉

renettka
29. dec 2009

sabi..no to dúfam aj ja 😉

sabicka
29. dec 2009

Maly este spi, tak letim zehlit 😉 citala som, ze niektore ste mali zehliaci den vcera 😉 aspon uz mate pokoj

sabicka
29. dec 2009

asi je nas viac takych, co este dufaju. 😉

krinolina
29. dec 2009

sabicka, necham tak do januara potom jej napisem ak nic...chcem dneska vkladat recepty

sabicka
29. dec 2009

Este nieco. Baby, ak si spominate, ten mobil co vyhral moj 😉 mm stoji 209 e, kuk som na nete. Odkolko sa plati dan za vyhru? Az za vacsie? vdaka

mikalove
29. dec 2009

ahojte,idem posúťažiť,
sisska 😉 dík

katuskapd
29. dec 2009

tak a mam za 500 😀 idem nahadzovat dalsie 😀
sabicka neviem, ale aj mna by zaujimalo 🙂

mikalove
29. dec 2009

sabicka bolo to do 5000 že sa dan neplatí, neviem ako teraz , skus pohladať

krinolina
29. dec 2009

mne sa zda ze na stare slovenske sa nad 5000 platila dan ..a to asi mas za 209 eur tu dan....ale ja co som vyhrala fotak som neplatila dan a ten bol lahko nad 5000 na slovenske korunky este

tin007
29. dec 2009

ahojte, dan sa plati z vyhry, ktorej hodnota prevysuje 5000 Sk, takze by si mal apodat buduci rok danove priznanie. sabicka, mali by ti poslat niekde list, resp. nejaky doklad aka je hodnota vyhry a podla toho co ti da organizator sutaze, tak sa treba zariadit. mozno oni ten mobil nakupili za podstatne nizsiu cenu a ak ta suma bude pod 166 E, tak to nemusite zdanit