Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

saisa1
5. feb 2010

milky zahlasovane, ako vzdy 🙂 poprosime aj my hlasok, ked budete mat cas, sak uz len do zajtra 🙂

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=35...

dakujeme 🙂

girka
5. feb 2010

Pavla vdaka, aj ja si to myslim, 😉

claudee
5. feb 2010

krin, vyhrala som to 18. januára.. písali, že do 30ich dní by mi to malo prísť.. a nemáš za čo 🙂

claudee
5. feb 2010

sabicka, to ti prišlo z točenia rulety? 😕 dúfam, že mne tam dajú namiesto špirály niečo iné, mám doma ešte dve nepoužité, ktoré som vyhrala 😀

krinolina
5. feb 2010

claudee...tak ti to pide podla mna buduci tyzden alebo tak ja som tiez vyhrala 28-ho tusim a doslo okolo dvanasteho ...sabicka a aky lak a aka spirala ti dosla???

a baby dakujem ze ma drzite na prvom mieste v milke ale ja sa bojim aby to nebolo cudne ked sa tak skriabem hore ked som im pisala o nom

saisa1
5. feb 2010

no, tak z milky mi ohladom tej marihuany odpisali to iste co vsetkym, no co uz ale hadam sa tomu budu venovat 🙂

girka
5. feb 2010

susanap ta tretia otazka ohladne an Browna je urcite Washinghton
🙂

ajinka19
5. feb 2010

ahojte.ja som este neobehla vsetky maily,ale pochybujem ze nieco bude.V schranke len hospodarske noviny,ale neviem precp,nemam nic od nich ine predplatene....

ajinka19
5. feb 2010

baby,pozriete mi niektora vyhercov na rimmeli za 3,tyžden?mne to nejde

krinolina
5. feb 2010

baby ja cakam na postarku, a zaviata cesta snehom ..takze az po vikende

ktora to tu vyhrala este ten slovnik na modernej zene???uz to doslo???bo uz by aj mohlo podla mna

sabicka
5. feb 2010

ahojte. rimmel za ruletu
spirala vodeodolna, lak na nechty priesvitny na spevnenie nechtov. ak som si dobre prelozila 😉

ajinka19
5. feb 2010

aj ja chcem lak na spevnenie nechtooov🙂

babula90
5. feb 2010

mne vzorky bytových parfémov, prekrásne to vonia 🙂
blahoželám Vám k výhram, len tak ďalej.

krinolina
5. feb 2010

sabicka nail rescue???ten je na spevnenie ten je fajn pomaha mne velmi a spirala ktora???ale vodeodolne nemam rada

sabicka
5. feb 2010

krin: nail rescue-dobre vies 😉 a spiralavolume extend-modro-biely obal

tin007
5. feb 2010

caute sutaz z pravdy
Súťaž o skipasy

Chcete vyhrať jeden z 50 celodenných skipasov v hodnote 22 €? Súťažte o 50 skipasov v strediskách Park Snow Donovaly, Štrbské Pleso a Veľká Rača.

Stačí, ak pošlete SMS do piatka 5. 2. na číslo 6664 v tvare: PR (medzera) meno a priezvisko. Žrebovať budeme zo všetkých prijatých SMS v pondelok 8. 2. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky. Cena SMS je 0,398 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s.r.o., Šulekova 70, 811 03 Bratislava.

tin007
5. feb 2010
krinolina
5. feb 2010

sabicka volume extend mam rada ale kaslicku to je fajn pekne vytvaruje mihalnice

saisa1
5. feb 2010

kocky, MUSIM sa s vami podelit o straaaaasnu radost 🙂 vyradili toho chalana s dekriminalizaciou marihuany, takze sme opat na prvom mieste 🙂 tesime sa 🙂 jaj a na milke, samozrejme 🙂

krinolina
5. feb 2010

jeeeej saisa gratulujem supeeeer....ktovie ci mojho klikaca vyradia ale podmnou je tiez jeden splhun a uz som dneska tomasovi vravela ze som sklamana ze z prekvapca asi nic nebude a povedal ze sa nevadi ale mna to stve

saisa1
5. feb 2010

dani, spravodlivost musi existovat 🙂 ja tomu verim, pre mna je to nieco strasne dolezite, lebo ja som vaha 🙂 budeme sa snazit aby nas tu co najviac malo tie milka bilboardy 🙂

dada1212
5. feb 2010

Ahojte, nemám čas sem chodiť každý deň, ale na milky klikám, možno jeden-dva dni som tu nebola, takže vtedy nie, ale inokedy som klikla. 🙂
Krinolina držím palce, aby si vyhrala a aj ostatné, ktoré máte ešte nádej, aby to klikanie a ten čas, ktorý ste tomu venovali nevyšiel nazmar 😉
Buchta Ja som nezahlasovala za teba, lebo na FB nechodím, mám tam účet, ale zabudla som aj heslo, lebo som tam dávno nebola a nový účet sa mi zakladať nechce. Takže sorry, ale keby som sa tam vedela dostať, určite by som zahlasovala.

saisa1
5. feb 2010

hmmm, na tej metafore je 4. otazka straaaaaaasne zaludna, to aby som isla do knihkupectva a prelistovala si knihu... alebo to uz niekto mal v rukach? prve tri ste zodpovedali tu dobre a posledna je ze je to symbol slobodomurarov alebo svobodnych zednaru... po cesky 🙂 tak ked niekto viete, tak pliiiiz pomozte s tou stvrtou otazkou

lienulenka
5. feb 2010

Vážený zákazník!

S potešením Vám oznamujeme že ste sa stali výhercom v internetovej súťaži „ Pridajte sa k nám a vyhrajte“
organizovanej spoločnosťou AHOLD Retail Slovakia k.s. v termíne od 26.12. – 31.1.2010 na internetovej stránke www.hypernova.sk. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cencula
5. feb 2010

11,57 správne odpovede sú c c b

ingulienocka
5. feb 2010

dievcata, nemala som cas tu pisat, ale na milke poctivo kazdej hlasujem viac hlasov denne 🙂 teda tym, ktore to nevzdali 🙂 prosim teraz o podporu pre kamosku 10bodikov http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto... a este http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto... dakujem silnoooo

katuskapd
5. feb 2010

http://www.knihovnice.cz/souteze/velka-symbolic...

tiez hladam odpovede na tu metaforu 😕

lienulenka gratulka nech je to nieco poriadne 😉

buchta11
5. feb 2010

Aj dnes si Bobi prosí hlasky :D ... boze ale vrti tym chvostom ze chce hlas :D http://www.facebook.com/photo.php?pid=30785693&...