Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

bambulka_079
19. feb 2010

ehm, buchta ak myslis mna .. tak som tu asi mesiac regnuta - som sem aj pisala .. za milky hlasovala .. len nechodim tu casto , lebo ja mam aj inu pracu ako vysedavat a hladat sutaze kazdy den ..

a az teraz som pochopila o co sa tu jedná .. ked som pozrela par stran dozadu ..

bambulka_079
19. feb 2010

a este jedna vec ... keby som taka , ako stovky dalsich , ktori tu nenapisu ani jeden prispevok .. tak asi by som tu sa tu pred tym mesiacom, ked som vas objavila nepridala - logicky .. nie ?

buchta11
19. feb 2010

bambulka_079 teba som sice nemyslela.. ale trafena hus zagaga ? :D ... neber to osobne.. nikto ti predsa nebrani nevysedavat a nehladat sutaze.. preto si to tu triedime

buchta11
19. feb 2010

majinaf ja vieeem 🙂 pamätam si ta.. a Miriam suhlasim.. mne sa tiez facebook ráta najmä preto ze som sa tak spojila so spoluziakmi od zš až po výšku a aj stretávočky sa nam teeraz krásne organizuju .. 🙂

bambulka_079
19. feb 2010

aka si ty inteligentka , buchta 😀 ... ja tu chodim ked mam cas , a pridavam sutaze ked mam cas .. nie kazdy den .. ale pridavam .. pochopila ? 🙂.. dufam ze hej 🙂))

saisa1
19. feb 2010

teeeeda, clovek odide na hodinu a kus na prechadzku a fuuuuuha kolko prispevkov 🙂 som zvedava, co z toho nakoniec bude... ja teda FB mam, ale doteraz som nejako nevyuzivala, sak uvidime ... ja sa teraz musim bavcat s malym, takze ja sa pridam debate asi az vecer tak po osmej, ked mi zaspi ... to som zvedava, kolko stran budem citat dovtedy 🙂 ale ako napad je to podla mna dobre

avanka
19. feb 2010

Lienka 😀 😀 😀

titkovamiriam
19. feb 2010

buchta a hlavne mi tam fotky nikto nevymazava a mozem ich tam mat kolko chcem.nehovorim ze sem nebudem chodit su tu este temy co zato stoja a nie vsetci FB prepadli... 🙂

matima100
19. feb 2010

komu treba vlastne poslat mail koli pozvanke?? vobec nerozumiem ktora bude rozhodovat o pozvani.. 😅

buchta11
19. feb 2010

miriam ved sme sa aj tak dohodli.. tu to predsa nik neuzatvara len ideme vyskusat niečo ine pritvatnejsie ak to nepôjd enepôjde.. saisa neboj :D uz je vsetko poriesene..

bubadlo27
19. feb 2010

idem s krpcami plavat, dufam ze ked vecer pridem vam najdem 😀 😀 😀 😀

avanka
19. feb 2010

a tak Matima, ty si znama, takze sa o tebe sa myslim hlasovat nebude 😅 😅
bud Renettke alebo Krin..

no tak ja som si teda zmenila objednavku tej tasky, na tu Bubble 😀 😀 baby dakujem

tinesa
19. feb 2010

ahojte baby aj mna pozvete?

matima100
19. feb 2010

kocky,a to podla mailu ma pozvete?? a ja to mam len potom potvrdit??

mikalove
19. feb 2010

matima pošli krin. mail a ona ti pošle pozvanku, potrvdiš a je to.

matima100
19. feb 2010

mikalove diky za radu 😉 ,nejak sa tam este velmi nevyznam 😀 😀

buchta11
19. feb 2010

tie pozvanky co prisli mne som preposlala Krinoline takze vsetky budu vybavene

susanap
19. feb 2010

nechce mi prist potvrdzujucu mail z FB - ako to dlho asi tak trva?

buchta11
19. feb 2010

innak na tu este pokracuje stale kazdomesacna sutaz ak mate niekto psikov: http://www.petactiv.com/index.php?page=10-sk-Su...

betka14
19. feb 2010

no ja som bola dnes na služobke a len zízam čo sa to tu zomlelo, mail som poslala tak uvidime ako bude na FB

tlstik
19. feb 2010

čaute baby, dlhšie som tu nebola a tu sa robia zmeny. Nechcem sa vtierať, ale aká je šanca že pošlete aj mne pozvanku? 😀

claudee
19. feb 2010

ejha, čítam aké zmeny sa chystajú, tak teda si založim ten FB a uvážte, či ma tam chcete, či nie 😅

katuskapd
19. feb 2010

Správne odpovede, ako aj svoje kontaktné údaje posielajte na adresu valentin@markiza.sk do utorka 16. februára.

Správna odpoveď: I´ll have, what she´s having.

Správne odpovedali aj tieto dve dámy, ktoré sme dnes vyžrebovali: Zuzana Kovácsová, Liptovský Hrádok a Lenka Mazáková, Košice. Gratulujeme!

lienulenka
19. feb 2010

layla to bola sutaz este v januari na Websound(predtym som to zle napisala).A este k tomu boli hnede kontakt.sosovky 😨

sabicka
19. feb 2010

ahojte, od vcera obeda som sem nekukla a riadne ste toho popisala.
mne dnes z NCZ zastera a chnapka 😉
potesi, tak uz len v kuchyni trcat 😀

sirinka
19. feb 2010

waw...bola som presvedcena, ze toto je jedina tema no konovi, kde sa neda povadit.... 😨

katuskapd
19. feb 2010

Výherkyne: Františka Galbavá, Eva Balážová.

Blahoželáme.

sirinka ved mi sa nevadime 😉

krinolina
19. feb 2010

ved tu sa nikto nehada