Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

sabicka
19. feb 2010

jej, beno ma no 😉 vy dizajn

krinolina
19. feb 2010

bueno??ma?idem okukat 😀

sabicka
19. feb 2010

hm, uz to je ako obycajne.neviem preco to bolo ine. 😒

sabicka
19. feb 2010

hm, ale ste tu rozburili diskusiu 😉
ale suhlas. uz sa to rozoberalo viackrat kto hlada, pise a kto len vyuziva a sutazi. tak uz to nebudem komentovat 😉 😉

linkinkatka
19. feb 2010

baby mne sa zda že ta dannynka čo ste ju spominali sem chodi, lebo ked som vytvarala maggi tie fotky album tak mi tušim posielala fotku niečoho

cencula
19. feb 2010

http://www.webko.sk/ správna odpoved je podla mna a

laulau
19. feb 2010

no, vidim, ze ste ma na tom fb zrusili. a smiem sa spytat, why? ked som uz raz tu pozvanku dostala? sice som sutaze nevkladala. tak zatial sa tu iba rozkukavam, ale hlasovanie na milky bodlo... no, za dobrotu na zobrotu, ale tak to uz v tomto svete chodi...

cencula
19. feb 2010

ja som sa sekla správna odpoved je c. 7,50

helena2009
19. feb 2010

veď je to jedno baby,kto chce,ten bude súťažiť aj bez toho,aby sa sem dávali správne odpovede,nie?a ja si tiež myslím,že je nefér,ak sem niekto dá súťaž a iný sa do diskusie zapojí len tým,že sa opýta,aká je správna odpoveď 😉

renettka
19. feb 2010

no baby nejaké je to tu rozohnené...neviem či to bol až taký super nápad 😒

susanap
19. feb 2010

mne sa nepodarilo zaregistrovat na fb - neprisiel mi potvrdzujucu mail

cimlik
19. feb 2010

http://figaropromo.cz/cz/?retro tak tyhle s panenkama jsem jako malá milovala 😵 😉

varticek
19. feb 2010

neboj, renettka, to casom utichne, ved to tu uz viac rozoberat nebudeme

babula90
19. feb 2010

avanka, tá taška je krásna, úplne môj štýl 😀

katuskapd
19. feb 2010

renetka bol to dobry napad neboj 😉

laulau tu teraz nejde o hlasy na milke, ja som tam nesutazila, takze som ich ani nepotrebovala,
je to skor o skalnych konikarkach tu na sutaziach, tak to neber osobne. dostala si sa tam omylom, fakt nic v zlom 😉

babula90
19. feb 2010

katuska, uz je nové Zdravie?

babula90
19. feb 2010

ja som tu cely den nebola, chodim po vysetreniach 😒

katuskapd
19. feb 2010

babula neviem este som nebola v obchode. 😉

nikoletkaa
19. feb 2010

cajky zoberiete aj mna na FB???????????????????? 🙂

katuskapd
19. feb 2010

nika sory nie

nikoletkaa
19. feb 2010

katuska a preco nie ???

girka
19. feb 2010

no baby mam strach sa opytat, ci ma zoberiete na FB 😉

girka
19. feb 2010
laulau
19. feb 2010

normalne som toho mala plnu hlavu, uz som sa vsak z toho vyspala. scasti... neda mi vsak este poslednykrat zareagovat. trapi ma jedina vec, poznamky typu, teraz uz exkoniky vyhraju vsetko - a to s garanciou... a to je uz o com? zavist, nedoprianie??? teraz neviem, ktore zlo je to horsie... cele je to tu teraz take pokrytecke... ☹ howgh

laulau
19. feb 2010

ak este nebolo:
sutaz na http://www.mojdom-mojhrad.sk/
mne tam sice vyhadzuje pri odosielani trojskeho.

mikalove
19. feb 2010

lau lau nemusíš prispievať posledny krat, pozri kolko maš prispevkov -8 a pozri na moje, a to mam 90% v tejto teme, pridavam ,hladam suťažím...napr. mna konkkretne nebavi hladať niečo pre tie čo len prídu a vypíšu, ničím mi to neoplatia, a takých je tu dosť, preto to už v poslednej dobe ani nerobím, hladam síce,len vam ich nepcham pod nos, ved suťažiť možeš kludne dalej, a ja ti zavidieť nebudem, ked niečo vyhráš,naopak, len sa o to trochu aj sama pričiň 😉

ajinka19
19. feb 2010

mikalove 😵

babula90
19. feb 2010

stanka, si vyhrala hodinky?