Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

majinaf
3. dec 2009

ale pozeram ze ten kapor je kezdy den 🙂

titkovamiriam
3. dec 2009

tak dnes len casopis auto 🙂 ani neviem dokedy bude chodit 🙂 inak nic

bzzmajka
3. dec 2009

http://zena-in.cz/kategorie/souteze-deti/soutez...

toto ste čítali? asi trochu nechápem

bzzmajka
3. dec 2009

baby, to s linkami a odpovedami... viem, že som možno chodí spústa ludí, čo ani neprispievajú a len ťažia z tejto stránky, ani sa nepriznajú ale ved také nechceme byť, nie?

ja tiež hladám linky na súťaže a ked nájdem- dám aj odpoved, chcete sa porovnávať s tými, čo sem chodia a ked oni nájdu súťaž nepridajú? JA VERU NIE

glumdolf
3. dec 2009

bzzmajka: normálne treba prejsť vo všetkých kategóriách všetky články a hladať takéto logo milka aké je tam vyobrazené. Ja ich mám už 48 ale na dnes sa mi ich teda už viac nechce hľadať.

mikalove
3. dec 2009

Výhercom novembrovej súťaže s hrou Sombrero je paní Stanka Adamčíková z Čereňan. Blahoželáme!

ked neprší aspon kvapká 😀

titkovamiriam
3. dec 2009

dakujem vsetkym zlatym ochotnym, ja som aj zabudla kupovat chvilku nastiham citat ani lustit snad po vianociach 😀 no ak nieco zbadam hned to sem kliknem 🙂

mikalove
3. dec 2009

bzzmajka ja trochu nechápem čo si napísala,nechceš aby sme sa porovnavali s tymi čo len chodia ťažiť a zaroven nas žiadaš aby sme im všetko prichystali??

dalve
3. dec 2009

Ahojte! Gratulujem k výhram! Vôbec nestíham tu uz sútažit, tolko sútazi davate 😀 Dnes ani nebudem, boli ma cela ruka, bola som sa dat zaockovat s detmi proti novej chripke 🙂 Aj ja mam 1 kod na tie vzorky vôni. Pisala som do hame, ze este stale nie su vyhercovia a ani neodpisali. 😖

mikalove
3. dec 2009

tento týždeň hame mešká

katuskapd
3. dec 2009

tak bola som na poste a prisla mi doza z hery, asi prvej 😀 😀 😀
gratulujem k vyhram 🙂
bzzzmajka tiez nechapem co chces povedat 😕 😕 nikto ta neporovnava, len sme ti vysvetlili ako to funguje 😒

kijonkova.k
3. dec 2009

katuskapd,já už mám dozu doma asi 3 týdny 😉

katuskapd
3. dec 2009

vsak to mi je jasne ze sestry z ciech ju mali omnoho skor, myslela som zo slovenska 😵 😉

titkovamiriam
3. dec 2009

je takze by zajtra dozy 😀

kijonkova.k
3. dec 2009

katuskapd 😀

avanka
3. dec 2009

Babulky na to babatko neviete odpoved? Mne ten album smejkov zalozit nejde a to som to skusala aj 5 krat....

Miriam, mala si pravdu, prisiel mi dalsie mail na vzorky, este cakam 3 😉

titkovamiriam
3. dec 2009

no ved aj mne dalsie 2 😅 😅 😅 budem davat minidarceky 😀 😀

sammy
3. dec 2009

Caute, mne tiez prisiel mail na D&G.

Chcem sa spytat - je tu este niekto komu neprislo Bueno? 😕 Lebo nechapem, ze niektore ste pisali uz v pondelok, ze prislo a mne stale nic, ani len zlty listok 😠 A to som chcela par tych cokolad vyuzit na Mikulasa ☹

barunka
3. dec 2009

avanka, v tom albume je šesť skladieb

jola2
3. dec 2009

čau holky tak jsem konečně něco vyhrála 😵 😵 😵
Napsala jsem ten náš trapas s vložkami 😀 😀

http://www.babyweb.cz/Clanky/a3838-Soutez-Jaky-...

holky dlouho jsem tu nebyla chtěla jsem se zeptat jestli hrajete na twistru tu vánoční aukci????? Mě se nedaří zbýrat ty body 😠 😠 . Vždycky jdu na to dětcké hřiště zahraju hru nazbírám body nechám si to zapsat a když se pak podívám na můj bodový stav tak je 0 😠 .

renettka
3. dec 2009

jola super..blahoželám 😀

sabicka
3. dec 2009

Ahojte. Konecne trochu relax. Idem vas rychlo precitat. Mame toho dost, tak len vacsinou citam a snazim sa maggi.

Vopred gratulka k vyhram.

sabicka
3. dec 2009

Zabudla som, prisla omalovavanka od Jeziska 😉