Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

juliankaaa
2. jún 2011

neviem ci to tu uz mate ale zlavovy kupon na pampersky 😉
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk/?src=3&l...

michsme
2. jún 2011

@ajulienka81 velmi zaujimava sutaz www.rodinnaaja.cz, myslis, ze budu zasielat aj na Slovensko, lebo som to nikde nenasla pre koho je sutaz urcene

ajulienka81
2. jún 2011

@michsme ja som taku podobnu sutaz uz na ich stranke sutazila, a tiez som sa vtedy nedocitala, ze ci aj pre SR je platne...tak hadam ano, ked to nikde nespominaju

slavka11
2. jún 2011

@michsme mne tu stranku vyhadzuje ako ze neexistuje je to napisane ok?

kitkat44
2. jún 2011

@slavka11 ano ma tam chybicku....ma tam byt www.rodinaaja.cz

angelheart
2. jún 2011

@ajulienka81 @michsme Písali ste o dani z výhry, ktorá je nad 166€, tak len tak pre info : Ak daň zaplatí prevádzkovateľ za vás, t. j. uvedie vaše meno, priezvisko, bydlisko, rodné číslo, musí vám dať potvrdenie o zaplatení dane. Toto potvrdenie si treba odložiť a na ďalší rok podať daňové priznanie s tým, že daň je zaplatená. Ak daňové nepodáte, budete platiť pokutu ako ja 😠 Som o tom nevedela a musela zacvakať, ale čo už. Výhra bola aj tak väčšia ako pokuta 😅

ajulienka81
2. jún 2011

@angelheart dakujem za vysvetlenie, este som doteraz nikdy nic take velke nevyhrala... a ako na teba prisli, ze si to nepriznala?

slavka11
2. jún 2011

dievcatka skuste RIMEL mne dalo prave tocit

michsme
2. jún 2011

@angelheart dakujem za info, museli podla mna na to prist pri tzv krizovej kontrole, ked kontrolovali prevadzkovatela a na zaklade jeho podkladov potom aj vyhercov.

michsme
2. jún 2011

@kitkat44 @slavka11 dakujem za opravu, ano mam tam chybu, ponahlala som sa ☹

michsme
2. jún 2011

@ajulienka81 vyskusame a uvidime, kolko budeme mat stastia 🙂

ask
2. jún 2011

baby, davajte si velky pozor.Pozrite sa na to a vsimnite si hlavne zoznam nebezpecnych stranok vpravo dole.. http://kauza.antonak.eu/tv-joj-noviny-o-12-o-re...

janinah
2. jún 2011

dievčatá,29.mája som tu vložila príspevok s prosbou,abyste klikli na esej mojej dcéry...admin mi to zmazal,nepáči sa mi to,ako keby som tu neviem čo svetoborné chcela.....no nerozoberám...len som chcela,že dcéra súťaž vyhrala ,vyhrala cestu do Madridu na svet.dni mládeže a veľmi sa teší...ďakujeme pekne 😉

ask
2. jún 2011

Paaaani, srdecna gratulacia 🙂

slamienka
2. jún 2011

babenky, ktora sutazite na stranke moje rodina a já, nechcete si skontrolovat vase odpovede?Do IP adresy...

slamienka
2. jún 2011

@janinah gratulujéééém

danielaj
3. jún 2011

@janinah gratulujééém, to je skvelé, ja som ti tiež pridala hlas a naozaj sa teším s vami 🙂

labus
3. jún 2011

@janinah jupííííííí blahoželám aj ja som stihla zahlasovat mám obrovsku radost nech si to tam kočka užije a hlavne jej pribalna cestu dettol gel na ruky kedže vo svete zuri epidemia EHEC nech si cestou stále čisti ručky aj tam kde nebude po ceste voda... neber to ako poučanie len ako TIP 😉 ale kým pôjde možno už dávno bude po epidemii ..kedy asi odchádza?

kitkat44
3. jún 2011

@janinah gratullujem k vyhre, nech si to uzije poriadne 🙂 @michsme za malicko, preto tu sme aby sme si radili a chybycka sa vloudila no nevadiiiiiii 🙂