Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dada1212
28. sep 2012

prišla niekomu už tá farba na vlasy? lebo mám niečo na pošte a neviem čo iné by to mohlo byť.

angelheart
28. sep 2012

Bola som v Tescu BA-Petržalka - za nákup za 10,42€ som na kartu dostala 242 bodov - za nákup za 5€ je 100 bodov, + za nejaké Tesco výrobky sú asi ďalšie body, na bločiku mám napísané len "Full Shop" a nejaké číslo ...

Neviem, či to platí aj inde, alebo len v BA

putney
28. sep 2012

@angelheart hej, aj mne sa dnes stalo to iste a kukala som na ten blocik ako puk, za nakup za 6 EUR, som dostala 124 bodov (tusim), som myslela, ze som asi kupila nejaky specialny vyrobok za ktory boli extra body, ale ten ciarovy kod na nic nesedel............ja som kupovala u nas v malom Tescu na Ciernej Vode...........ale je to celkom fajn akcia 😉

putney
28. sep 2012

chcela som sa spytat, ci sa niekto teraz niekedy v poslednej dobe registroval do Nivea klubu, ze kolko to trva kym poslu tie prihlasovacie udaje.............dakujem

alexandra33
28. sep 2012

ahojte, neviete mi niekto z banskej bystrice alebo okolia poradit odpoved na otazku v tejto sutazi

http://www.bezeckepotreby.sk/sutaz

1. Tipni si počet tenisiek (POZOR, nie párov) uložených v otáčacom priestore dverí Europa SC v Banskej Bystrici.
please 😉

adulikka
28. sep 2012

@angelheart až ked to tu čítala ,kuk lepšie na poklad.lístok 🙂 ,tak za nákup 19.92 € som dostala 399 bodov ...napr.za nákup pramenitej minerálky 10 bodov a tiež FULL SHOP 3 krát .to veru neviem čo znamená

ale zbieram lístky čo má tesco výročieo ceny...už vypísala všetky ,len ich tam dať ...aj u vás to je ?

adulikka
28. sep 2012

@dada1212 ja tiež posielala obálku z kódmi...zatiaľ čakám

angelheart
28. sep 2012

@adulikka áno, tá súťaž je aj tu, nejaká fajnová cena by sa u nás iste nestratila 😀 😀 😀

adulikka
28. sep 2012

konečne foto z výhry sľúbenej ...nemohla nájsť kábel na mobil 😉

tá väčšia kabelka je tak do žlta...bude do obchodu a parfém dosť sladký ,ale ujde ,ked je to od známych speváčok

danielaj
29. sep 2012

včera mi prišli vzorky kozmetiky Yves Rocher, 6 ich tam bolo+katalóg 😉

danielaj
29. sep 2012

@adulikka super výhra 😉
@dada1212 myslíš farby na vlasy Schwarzkopf? ani mne neprišlo ešte a to som posielala koncom augusta 😒

danielaj
29. sep 2012

@dada1212 tak to nie, tam som sa nestihla zapojiť, ale minulý rok, som sa zapojila a prišla mi tá farbe Schwarzkopf Mouse, tá penová v kelímku, asi po mesiaci 😉

martinkatinka
29. sep 2012

Kočky, ktoré ste objednávali cez martinus knihy, ked mám tú zlavovú poukážku, kde to mám zadať?? Nikde sa mi neobjavuje, že by som mohla zadať kód zo zľavovej poukážky... mám to z TNS.

mirkat73
29. sep 2012

@dada1212 zatial nie🙂) 🙂

kormelia11
29. sep 2012

@dada1212 mne vcera prisla tak to bude potom ono 🙂

bluen
29. sep 2012

dievčatka, ktorá ste v evita klube, neprišlo vam ešte nič? lebo v poslednom liste bolo písané, že čakajte darček v septembri... aspon sa mi tak zdá, ale neviem, už to nemam ten list..🙂 neviete o tom niekto niečo?🙂

danielaj
29. sep 2012

@martinkatinka ja som mala už 3x zľavovú poukážku z TNS a normálne som to tam mala 😉

danielaj
29. sep 2012

kokčy, ste niektorá v Hera klube http://www.pecenijeradost.cz/ ? môžem sa do zbierania bodov zapojiť aj zo Slovenska? 😉

rossio
29. sep 2012

@angelheart ja som dnes robila taky vacsi nakup a za 60 eur, mi pripisali v tesco to full shop viac ako 1200 bodov. Doteraz ma z toho radost. Ved to je 12 eur. Neviem co je to za akcia ale je to super v tescu nakupujem najcastejsie.

rossio
29. sep 2012

shark.sk sutaz na facebookovej stranke rozbi pocitac ale neviem ako prinutit toho psa

martinkatinka
29. sep 2012

@danielaj a kde presne sa to zadáva?? To ti vyskočí nejaká ponuka, že zadanie zlavovej poukážky???

rossio
29. sep 2012

@martinkatinka kod uplatnis ked das druhy krok platba a dorucenie, ďalšie možnosti 5bod darčekove poukážky/zľavy a tam zadas kod poukazky ktoru mas, odrata ti to nakonci este pred odoslanim

danielaj
30. sep 2012

@martinkatinka mne to vyskočilo pri zadávaní objednávky, že napíš kód zľavovej poukážky 😉

slavka11
30. sep 2012

@danielaj no sklamem ta zial tato stranka aj aj sutaze prebiehajuce na nej su iba pre CR. Hera ma aj slovensku verziu tejto stranky su viac menej identice ale sutaze na nej neprebiehaju. Mne sa podarilo pred cca 1/2 rokom sutazit na ceskej stranke a vyhrala som. Akurat som si az potom citala pravidla kde sa pisalo ze je to iba pre CR. Aj sa mi ozvali ze je im luto ale na cenu nemam narok nakolko som zo SR ale boli taky zlati, ze kedze som sa umiestnila na prvom mieste tak ako cenu utechy mi poslali plech a formu na pecenie co bola par rokov dozadu za posielanie kodov od Hery. Takze som dostala vyhru nevyhru ale potesilo ma to. Neviem preco na SR stranke to tiez nespustaju . ☹