Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

claudee
22. dec 2009

ja zas viem, kde sú poschovávané, len ja to balenie si nechávam až na poslednú chvílu, čiže na zajtra 😀 ešteže väčšinu budem dávať v darčekovej taške 😀

babula90
22. dec 2009

aj ja rada dávam v taškách, sú krásne, ale deti radi trhajú 😀

wighy
22. dec 2009

hehe baby ja balenie nechavam na muza, mna to nebavi hehehehe

mozno by aj bavilo ale pri malej sa to proste nedaaaa 😀 😀 😀 ,furt mi vsetko berie, bud lepidlo, stuzky a taak noznice musim furt skyvat lebo ona musi vzdy robit to co ja 😝 😀 😀

krinolina
22. dec 2009

na maggi vkladam recepty copy paste...rucne som ich pisala pred siestimi rokmi ked som mamine prepisovala recepty z casakov a zdrapov papierov apolorozpadnutych zositov

sabicka
22. dec 2009

ja tiez davam do tasiek. ale paci sa mi aj klasika papier 😉

babula90
22. dec 2009

krinolina, fajn, ze to vezmu, ale zato kucharke sa to asi nepozdavalo, ekd vam neschvalovala...
wighy, kedysi aj u nas muz balil, ale kde su tie casy, ma toho vyse hlavy a navyse teraz lezi s chripkou izolovany v dolnej izbe a staram sa vlastne o 3 deti, na svetko som sama a to myslim doslova a do pismena, necitom si nohy, konecne sedima na Stedry den asi skolabujem ☹

babula90
22. dec 2009

wighy, samozrejme, balim, az ked mala spi 😉 tiež by mi brala. 😀

sabicka
22. dec 2009

ja pri malom ledva co to stihnem a ked spi, tak lietam 😀

wighy
22. dec 2009

babula uff ta kto mas teraz perne 😔 ale rozziarene ocka deticiek a zdravy manzelik ti to na stedry den vynahradia 😉

ja uz vecer nemam sillu ani chut hehehe ,tak aspon nieco urobi aj muz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tin007
22. dec 2009
krinolina
22. dec 2009

babula90 ale to su nase recepty na 98% od maminy starkej kolegyn a tak len to mam vo worde recepty, natierky, zavaraniny a mamina to ma vytlacene a zalozene v zakladaci:D

babula90
22. dec 2009

aha 😉
ale aby si nemysleli, ze to mas t google, lebo pri kopirovani je iny typ pisma, nie?
Ja nedam dopustiť na klasika zošit a kuchárske knihy s peknými fotkami, zboznujem Jamieho Olivera a tal. kuchynu,. 🙂

babula90
22. dec 2009

sabicka, ja som sa uz naucila robit popri malej, od 18 mesiacov robime spolu- varim a ona sedi na drese, utiera, prach, davame prat, zehlim, vsetko spolu, inak by som to veru nestihla a vobec si neoddychla, ked zaspi, citam 🙂 dlho sa nevedela sama zahrat, ale uz sme za vodou, pohodaaa, aj ked ma asi 100x vola, tak lietam..
wighy, ani ja vecer nemam chut a silu, ani piect by som v noc nedokazala... dufam, ze sa to uz obrati a hlavne sa vylieci a nenakazi nas..

sabicka
22. dec 2009

hej, vela veci uz robime spolu, len ja by som aj viac pri nom chcela 😀 ale je to stale lepsie a lepsie

mikalove
22. dec 2009

baby súťažili ste niektorá na zdravie.sk o tie parfemy? 15 skončila súťaž a nič, oni vyhodnocuju súťaže hned 😕

betka14
22. dec 2009

panvica je o priemere 24 cm a je dosť vysoká, teflonova s pokrievkov sklenenou a k tomu: hamonia chuti, kura v sáčku, zapečene cestoviny, bujon stredna velkosť a polievka na 2 litre
to boal nádielka som čučala na to ako kon

sabicka
22. dec 2009

tak to nie je az tak mala panvica ako pisali. a este aj pokrievka. sa tesim

babula90
22. dec 2009

sabicka, bude lepsie, ver mi 😉 už bude parťák 🙂

mikalove
22. dec 2009
babula90
22. dec 2009

a.oni, vdaka za miau, si poklad 🙂 ze si si to nenechala pre seba. 😉

claudee
22. dec 2009

ak máte fotky z dovoleniek a tak.. http://www.cestovanie.sk/fotoinspiracia/cestova...

mikalove
22. dec 2009

babula ak naražaš na mna ja som betke odpovedala IP 😉

betka14
22. dec 2009

potvrdzujem napisala mi 😵

betka14
22. dec 2009

len som ešte nenašla odpoved tak som to nepisala, dnes som piekla - makovo-jablkovy a orechovy závin tak som nestihala len tak nazeram
asi zajtra stihnem aj vyplniť, teda možno zajtra zase pečiem

mikalove
22. dec 2009

ja už nič zajtra nerobím, max. si uvarím zemiaky na šalát.

avanka
22. dec 2009

vy tu este strasite? 😀 😀
ja som prave dobalila cast darcekov, klasika do papiera 😉 hlavne som zvedava, co bude robit maly.....

aj ja robim vsetko s malym, tiez mi sedi na linke, ked varim...perieme, vesiame, umyvame dlazky, pecieme 😀 😀

ja som dnes este narychlo urobila 1 rez, lebo mi ostal krem, bolo mi ho luto vyhodit a mm ma strasne chvalil, on miluje plnkove....
a pritom to bola strasna rychlovka, len mi s malym uslahali piskotu z 5 vajec, potrela som ju dzemom, dala piskoty v kave s rumom, vrstvu kremu a cokolady, za 25 minut bolo hotovo aj s pecenim

mikalove
22. dec 2009

aj moja sedáva na linke a pchá všade ruky 😀