Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

renettka
15. jan 2010

avanka..super.blahoželám 😉

glumdolf
15. jan 2010

super avanaka gratulujem. Ja som si tam dnes pridala recept, tak dúfam, že tiež sa mi podarí niečo vyhrať. 🙂

saisa1
15. jan 2010

avanka gratulujem 🙂 nech sa sype viac a viac 🙂
a dakujem aj za hlasy este raz 🙂

katuskapd
15. jan 2010

baby na tom mlieku ste citali ze dokedy to trva sa nacakate

Súťaž prebieha na území Slovenskej republiky v termíne od 12.1.2009 do 31.12.2011

ttina23
15. jan 2010

gratulujem k vyhram,davno som tu nebola, nejak nestiham dnes mi prisiel hrncek a susienky z moje dite tak aspon nieco 🙂

avanka
15. jan 2010

Dakujem 😉

renettka
15. jan 2010

dnes nič? 😒

renettka
15. jan 2010

baby dnes je tu nejako mŕtvo ☹

krinolina
15. jan 2010

takze dosiel rimmmel a bolo tam : z tych reklamnych asi vsetko...biela papierova taska,satka ,cerveny ten kufricek, penazenka, cervena flitrova tasticka, privesok na mobil, potom kremik na ruky, lak na nechty francuzka manikura oditen 461 nude silhouette taky hnedo oraznovy, potom spirala extra supert lash je hneda baby to je fajnove ceruzka na oci soft kohl modra---akoze nevyuzijem, make stary stay matte najtmavsi :((( , ruz hydra renew odtien 200 latino ten isty mam doma ceruzka kontruka cervena 1000 kisses, lesk je pekny vinyl gloss taky cukrikovo ruzovy a vonavka 15ml kylie minogue-couture...a na zaver dve vzorky stay matte :DDD....skoda ze neprisli tie tiene co som chcela .....fotka na osobnom blogu http://www.rimmel.sk/mujblog/krinolina/ a este raz dakujem aj vam za bodiky

krinolina
15. jan 2010

dosla aj zastera z delikatesy idem ju kuk este som ju ani neodbalila

avanka
15. jan 2010

Krin, perfektne, gratulka 😉

mikalove
15. jan 2010
ukmima
15. jan 2010

ahojte, dnes nic...vlastne este tento rok nic...ale chcem sa len opytat, posiela niekto kody z drozdia??? kupila som dnes 4 ks a na troch je rovnaky kod...

jola2
15. jan 2010

Dobrý den,
dovoluji si Vám oznámit, že jste jedním z výherců naší fotografické soutěže o let balonem.
Zároveň Vám oznamuji, že konečné výsledky budou uveřejněny až v polovině března v časopisu COOP Rádce, tzn. že jsou před Vámi dva měsíce napětí, zda hlavní cenu získáte skutečně Vy.
Aby to čekání bylo ještě zajímavější, rozhodli jsme se vedle slibovaných udělit i několik zvláštních cen

holky tak jsem strašně ráda 😵 😵 😵 a kdybych ten let balonem vyhrála tak bych byla v sedmém nebi bo je to můj sen!!!!!! 😵 😵 😵

adulikka
15. jan 2010

ukmina ja sa dnes chystám poslať kódy z kvasníc...ešte nepozerala ,aké mám čísla

mikalove
15. jan 2010

baby blahoželám,pekne vyhry 😵

betka14
15. jan 2010

ja som posielala kody ale mala som rozdielne a dnes som zase kupila a mala som 2 rovnake
mne dnes nič

avanka
15. jan 2010

Ukmima, myslis Vivo?
ja som posielala a mala som rozne kody........
Mikalove, zeby sme ta zacali dobiehat?? 😀 😀 😀

jola parada

zuzka2010
15. jan 2010

Neviete kedy bude vyhodnotenie maggi za december?

babula90
15. jan 2010

jola, držím palec! Pre mňa by bolo letieť balónom asi za trest, lebo neznášam výšky 😵

ukmima
15. jan 2010

ano, myslim Vivo...zo 4 tri rovnake..no nahneva to...

mikalove
15. jan 2010

my sme už leteli,bola to parada,len sme sa bali o vlasy lebo sme dosť vysoký 😀

babula90
15. jan 2010

mikalove 😀 😀

ako môžu byť kody rovnake? aj ja mam, skusim poslat. 😒

mikalove
15. jan 2010

ja som nemala rovnaké..