Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

elkazu
28. jan 2010

Tajny pribeh nahlavu.net dnes: Začátkem roku 1993 vyvrcholil program náhrady hnacích plynů a od tohoto data jsou všechny výrobky Lybar, a.s. bezfreonové.

elkazu
28. jan 2010

Uz to tu niekde bolo, ale pls, co znamena "tvoje rimmel stastie 100"? Alebo teda, ake ma to cislo vyznam?

krinolina
28. jan 2010

elkazu..vraj ked mas najvsysie stastie ked sa prihlasis mas moznost tocit o kozmeticky balicek, ale to je blbost bo ja tocim aj ked mam len 10 a ked mam 178 tocit mi neda

cimlik
28. jan 2010
chaarliizee
28. jan 2010

môj link http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=1b...

ďakujem 😉 😉 😉 😉

krinolina
28. jan 2010

regina zahlasovane idemaj ostatne 😉

renettka
28. jan 2010

a zase nič... 😝 😝 😝 😝 😝 😠

bubadlo27
28. jan 2010

cavte, mne dnes potvdenie z poistovne na danove 😉 , vzorky bytovych parfemov a vyhra z rodiny, kolekcia zelenych cajov/ inak to vyzera zaujimavo, take bylinky vselijake, clovek by si myslel ze je tam aj ina trava 😀 😀 😀 / a k tomu kanvica na cajik a 6 mini salok 😉

prajem vam fialovo zasnezeny den 😀 😀 😀 😀 😀

renettka
28. jan 2010

buba..možno tam aj je iná tráva 🙂 inak gratulka 😀

wighy
28. jan 2010

ahojte

baby zahlasovane

bubi fiiiha parada 😵

mne tento rok nic ja uz mam fakt pocit ze nam vykradaju postovu schranku lebo je furt pradzna

renettka
28. jan 2010

wighy..u nás je to podobne...ale šťastie v láske je aj tak lepšie 😉 😉

saisa1
28. jan 2010

kocky, ja viem, ze v tychto dnoch ficime na milke, ale ked sa vam bude chciet odkliknut aj toto, tak budem rada 🙂

http://www.hezkeobrazky.cz/fotogalerie/soutezni...

inak u nas padaju snehove megavlocky od rana, asi pojdeme na prechadzku so sankami 🙂

wighy
28. jan 2010

renettka 🙂 😉

avanka
28. jan 2010

Renn, gratulujem, perfektna vyhra...

renettka
28. jan 2010

avanka..veru..nemenila by som 😉

nikinka82
28. jan 2010

😀 Babulky poctivo som odhlasovala sirinke, babule90, charlizee, babatko88, veronica1, ajinka19, glumdolf, nikanika, joicee.... y dalsieho PC, teda niektore mate pekne pocty, ak by ste mala niektora tu striedavu IP, nechceli by ste nejake hlasy dohodit aj mne? 😅 ja tu poctivo klikam a stale som tretie, asi nemam sancu... 😕 a tak rada by som vyhrala... 😵 nuz si aspon drzme palcem konickarky 😀 😀 😀 😵
Pre istotu
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=c5...

😵 😵 😵

chaarliizee
28. jan 2010

saisa zahlasované 😉

krinolina
28. jan 2010

nikinka 90 hlasok odo mna ja zial nemam striedavu ale behla som kvoli tebe na bratov pc aspon

bubadlo27
28. jan 2010

ren, ja som neni moc cajickova, teda teraz prechodne ano, ale to len tie sackove, tak ma ten obsah dost prekvapil, ked budem mat cas vam to odfotim na dam na FB, ake bylinky...
ja cakam na maggi, asi sa tento mesiac ani nedockam ☹
MM ma dnes narodky, zostava oslavovat v robote, tak dufam ze to deti pochopia, te som tu na nich cely den sama 🤐 🤐

renettka
28. jan 2010

buba,neboj patrične ti to dajú tvoje detičky najavo 😉 😉 viem o čom hovorím..ale moje sú už našťastie veľké.. 😀

saisa1
28. jan 2010

nikinka, nejako ti to spatne dava tu adresu, povedz mesto, ulicu a heslo, nech to najdem 🙂

renettka
28. jan 2010

a čajíky skúšaj..určite prídeš na chuť aj bylinkovým čajíkom

sabicka
28. jan 2010

Ahojte
Idem vas trochu kuk
vidim odkazy na milky, tak dnesne hlasy pomaly putuju. drzim palce 😉

bubadlo27
28. jan 2010

ren bylinkove mozem, mätu, teraz pijem dost salviu aby mi mlieko odislo, a tie vselijake horke na zlcnik, ale hentie su zelene, vsak uvidite 😉

avanka
28. jan 2010

Bub, mlieko sa straca aj po mäte 😉

chaarliizee
28. jan 2010

nikinka, neboj klikáme...idem na ďalší PC 😉 😉 😉 😉

susanap
28. jan 2010

Ahojte
aj ja kazdemu hlasujem a dufam, ze vyhrate.
mne dnes prisla ta vyhra z Lavazzy. 2 plechovky kávy a 2x 250g balenia. Každá iná. Bude do pressovara.
Ale aj cajiky by sa zisli 😀

nikoletkaa
28. jan 2010

Ahojte,,,,,,,su este tie sutaze kde sa da vyhrat kava alebo caje, co tu pisete?????