Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

saisa1
29. jan 2010

krinolina, no to uvidime, tomu druhemu naposledy tiez nabehlo za dve hodky 100 hlasov... ale inak ked sa na to vybodne, tak ja budem len rada... aj tak je to take zasite miesto, ale nasi sa potesia, robime to so segrou koli nim 🙂

saisa1
29. jan 2010

nikanika to ma uz iste, 200 kodov sa isto nebude chciet nikomu zadavat 🙂

babula90
29. jan 2010

babenky, dakujem velmi pekne za hlasy, sme druhí, tak dúfam, že to otočíme 😉

varticek
29. jan 2010

ak mi niekto dnes este nehlasoval ... dakujem
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=09...

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babula90
29. jan 2010

kde sa dá pozrieť, kto je predo mnou, akosi to nevidím 😒

babula90
29. jan 2010

joicee, mas hlas. 😉 s tymi kodmi to riadne zdrzali 😝

babula90
29. jan 2010

varticek, mas hlasok.

babula90
29. jan 2010

veronica, saisa, mate hlasy a mate pekne odkazy!! 🙂

krinolina
29. jan 2010

saisa tak ked uz s tam tie opatrenia tak snad vyhrate vy..noo to je pekne ze to robite pre rodicov

varticek
29. jan 2010

vsetkym, koho ma pustilo som zahlasovala, este potom skusim neskor vecer a vecer este poslem vsetkym z druheho PC

krinolina
29. jan 2010

babula najskor si daj nejake ine miesto z potom to tvoje a dole sa ti ponukne moznost ci chces vidiet cely rebricek

babula90
29. jan 2010

baby, pomoc!!!
Včera večer o 23h. som bola prvá so 150 hlasmi! ráno ma predbehla osoba a ma 500 hlasov!!! to nie je normálne, neviem, či ju dostihnem, ale dufam, že s VAšou pomocou ano, kedze uz sa neda klamať...

krinolina
29. jan 2010

inak baby to s tym orion je kde...bo mam doma kopec studentskych pecati..mali akciu v tescu 😀 😀

krinolina
29. jan 2010

dakujem idem to kuknut ..tusim sa mali obaly posielat..ja by som ale radsej na milku posielala tu mam radsej

babula90
29. jan 2010

tie orion sa mozu hocijake vyrobky, vsak? leboo ja cokoladu nemusim, ale tycinky ano 🙂
lutujem, ze som neposlala maily s milkou skor a za 1 den ma predbehli o tolko hlasov!!! 😢

babula90
29. jan 2010

krinolina aj babetko, aj vsetky mate hlasy.

krinolina
29. jan 2010

ja lutujem ze som sa na tu milku dala po troch dnoch ako som vedela ze daco take je

neviem ci sa mozu normalne alebo ako...ale stve ma to na troch cokoladach nemam kod to postou kym im pride neviem neviem radsej by som to cez net zadavala

babula90
29. jan 2010

krin, mozu sa aj tie, co nemaju kody, aj postou, aj mailom aj SMS, precitaj si podmienky.
btw, mas super milka odkaz!!! 🙂

varticek
29. jan 2010

len je v pravidlach, ze treba odlozit aj uctenky 😝

babula90
29. jan 2010

účtenky? preboha, šibe im? všetky drobné účtenky zahadzujem 😝

claudee
29. jan 2010

no tak to dobre sprosté 😖

krinolina
29. jan 2010

a to je ake blbe mamina kupila kopec cokolad ze da v robote kolegynam bo ma teraz dost meninovych a aj obaly odkladat a to co jaaaaj som sklamanaa

krinolina
29. jan 2010

prave jedna pisala na pokeci na sklo ci jej zahlasuju milku som si skopirovala odkaz ale nesko mi neotvorilo to spravne ktovie som bola zvedava ci jej to aj vynasa

saisa1
29. jan 2010

krin, odkaz si skopiruj z mailu, co ti poslali, alebo si ho nechaj znovu poslat na mail, aj to ide 🙂