Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

babatko88
9. feb 2010

ahojček, no mne ešte z Milky neodpísali, ale keby som vedela, že to nebudú preverovať, tak podvádzam tiež... ak mi príde odpoveď tam im odpíšem pekne od srdiečka... sú to svine 😠

krinolina
9. feb 2010

nahlavu.net odpoved-ve Velvětech u Teplic

lenkanemeckova
9. feb 2010

Nemám moc času, ale prolítla jsem a vidím že už tu milka proběhla... poslali všem to stejné... pěknej kec... jsou to svině největší ... v životě už si milku nekoupím 😠 😝 🤐

saisa1
9. feb 2010

tak vam poviem, ze ta milka nastvala aj mna, ale ako vidim zdaleka nie som jedina. Keby som to vedela, tak sa nadopujem kavou a klikam vam do zblaznenia aby aspon niekto bol prvy. takto z toho vobec nemam radost... 😠 😠

a na zaver sa mi este aj strieskal prehliadac so vsetkymi pootvaranymi tabmi na sutaze... akurat sme dosli z mesta, dala som maleho spat a isla som sutazit a teraz toto... dnesny den teda nie je nic moc, aspon pre mna... inak u nas dnes nic ...

glumdolf
9. feb 2010

saisa, dúfam, že sa s tvojim bilboardom odfotíš, nech si ho môžeme všetky pozrieť. A teším sa, že sa to aspoň jednej podarilo. gratulujem tiež ostatným babám, ktoré dnes vyhrali. Mne prišiel do čiech nejaký obrovský balík - tak som zvedavá, čo to je. čakám totiž iba dve knižky čo som vyhrala, takže netuším čo to je.

danulienka24
9. feb 2010

Dnes o 13:51 http://www.obchodny-dom.sk/soutez.phtml

Správne odpovede:
1. b) MP3, JPG, DivX 3.x, 4.x, 5.x a vyšší, Xvid
2. b) Približne 2GB pamäti na 1 hodinu záznamu
3. c) Je použiteľná i ako fotorámček

🙂

titkovamiriam
9. feb 2010

ahojte !som chora jak pes tak nemam prehlad.ako dopadla milka?-kto ma limk hodte prosim.inak ja nic len same seky

glumdolf
9. feb 2010

miriam - tak ak som to správne odsledovala : tak milku vyhrala len saisa.

babula90
9. feb 2010

claudi, to je haluz 😀 no tak si kúpiš hafana 😉

claudee
9. feb 2010

psíka mám 🙂 ale neviem, či to oblečko využijem preňho, možno tú poukážku podarujem, alebo predám 😀

babula90
9. feb 2010

jasné, predaj a kúpiš si niečo, čo budeš chcieť 😉

babula90
9. feb 2010

sabicka, akoze Lirene je náhrada za žuvačky? Ved to bola iná sutaz, ci nie? No vrchol, zuvacky sa "zahadne"stratia 😝

krinolina
9. feb 2010

postarky maju sviezi dych 😀 😀

babula90
9. feb 2010

krin 😀 😀
inak, mne sa tiež 2 výhry doporučené záhadne stratili a doteraz ich nemám ☹ , skrátka to za mńa niekto podpísal a hotovo, vrchol drzosti na tých poštách 😠

saisa1
9. feb 2010

glumdolf, odfotim 🙂 len este musim porozmyslat kam to dam aby ste si to mohli pozriet 🙂

krinolina
9. feb 2010

saisa skus potom http://sklad.obrazku.cz/

nikoletkaa
9. feb 2010

nevie niekto spravne odpovede na http://mobil.sme.sk/c/5224400/vyhrajte-garmin-a... 🙂 🙂

monnr
9. feb 2010

Ahojte,nemám moc času sem chodiť už chodím do práce a som každý den unavená jak zbitý pes 😖
Mne dnes volali z danone ze som vyhrala poukážku 30eurovú do Coop-u. Potešilo,len musím im poslať blok z nákupu,tak ho idem hladať.
Ozaj bueno este nevyhodnotili?

sabicka
9. feb 2010

no, do bajecnej sa dovolat nemozem, tak len predpokladam, ze je to nahrada za zuvacky, ked povedala, ze to preveri a posle nahradu. Dali ma ako vyherkynu do dalsej sutaze a bolo. len ked sa tam dovolam, tak.... 😉 uvidime, ale uz asi nic nevyriesim. Pani mi nedviha telefon. Asi si ulozila cislo-neustala otrava, tak nedviha. 😠

chaarliizee
9. feb 2010

ahojte, takže som si tu posúťažila 😉 , ale som unavená ako kôň 😒 neznášam chodiť do práce a ešte k tomu taký hlúpy deň ako je dnešok 😝 😝 😝 😝 no fuj...ale aspoň sa tu teším z vašich výhier
Tú milku už ani neriešte...je mi z nej na.... 😝 ani ja si už nikdy nekúpim milku, ajkeď ju zbožňujem 😵 😵 😵

elkazu
9. feb 2010

Ahojte, tak som sa sem konecne dostala, len dieta keby uz chcelo spat, este tu lieta okolo mna jak sarkan. Idem citat. Gratulujem k vyhram.

avanka
9. feb 2010

Ahojte, ja som vyhrala z Femme 70 eurovu poukazku na okuliare....je to super, mm potrebuje slnecne, len je to az v Dunajskej Strede 😝

avanka
9. feb 2010

a teraz na to pozeram, ze ta sutaz ma koncit az 12.2, tak neviem... 😝

mikalove
9. feb 2010

avanka gratulka, nerieš, raduj sa 🙂
točila som rimmel,vedľa 😒

avanka
9. feb 2010

Mikalove, dakujem, neriesim, je to od nas len 70 km, ako som vyzistila na nete, tak mm bude mat radost 😀 😀
na Femme uz druha vyhra za posledne 3 mesiace, tak snad sa zacne sypat 😉